Daj cynk
Reklama

Formacja - 2 REP - GCP

Na WMasgu od: 13.09.2010, h. 21:24
  • Dodaj do:
  • Facebook

Informacje

Strona WWW: Otwórz w nowym oknie
Ilość członków: 4 (Na WMasg)
Zobacz galerie ekipy na airsoftphotos.net

Opis

Jesteśmy grupa wzorującą się na2 Régiment étranger de parachutistes (2REP) – 2 Cudzoziemski regiment powietrzno–desantowy. Troche o tej jednostce:
2 REP jest najbardziej prestiżową jednostką Legii Cudzoziemskiej.,spadkobiercą chwalebnych tradycji cudzoziemskich batalionów powietrzno–desantowych z Indochin i cudzoziemskich regimentów powietrzno–desantowych z Algierii. 2 REP jest jednym z czterech regimentów bojowych należących do 11 Brygady Powietrzno–Desantowej.

Jedyny regiment powietrzno-desantowy w Legii Cudzoziemskiej, 2REP jest spadkobiercą wspaniałej przeszłości zdobytej przez bataliony (BEP) w Indochinach. Smok z Annam, który ozdabia odznakę pułkową, przypomina o tej tradycji. Wszyscy służący w 2 REP noszą na swoich mundurach, sznur o kolorach Legii Honorowej, najwyższego odznaczenia francuskiego (Légion d’Honneur)

Dewizą regimentu, jest ta zapisana na proporcu, czyli dewiza Legii cudzoziemskiej: "Honneur et fidélité" co oznacza: „Honor i Wierność”

Pieśń regimentu :
La légion marche

Tyle historii, teraz fakty:
Wzorujemy się na jednostce GCP - Groupement des Commandos Parachutistes.
GCP to jednostka, której żołnierze mogą być w każdej chwili wysłani na misje. GCP jest w permanentnym stanie gotowości do interwencji w najdalszym zakątku świata. Naszym celem jest "dobicie" do poziomu wyszkolenia 2 REP a potem w miare możliwości do jednostki GCP. Dążymy do tego poprzez szkolenia z survivalu, wytrzymałościowe, specjalistyczne (wspinaczka, quady, paralotnie, nurkowanie, być moze spadochrony).

Maniacy

marian
(Kraków/Opole)
Shifty
(Łódź)
old shifty
(łódż)
jegobra - Dowódca

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Jeśli któryś z użytkowników lub zarejestrowana grupa narusza Twoim zdaniem regulamin, lub z innego powodu uważasz, że powinniśmy przyjrzeć się podanej przez Ciebie stronie skorzystaj z opcji Zgłoś naruszenie.

Jeśli natomiast chcesz dołączyć do grona maniaków airsoftu i zarejestrować się na WMASG.pl kliknij tutaj!

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane