Daj cynk
Reklama

Ekipa - KRUK - Galicyjska Grupa Airsoft

Na WMasgu od: 13.09.2010, h. 21:18
  • Dodaj do:
  • Facebook

Informacje

Kontakt regdorn@wmasg.pl ; cappuccio@wmasg.pl:
Województwo: Małopolskie
Strona WWW: Otwórz w nowym oknie
Miasto: Kraków
Ilość członków: 8 (Na WMasg)
Zobacz galerie ekipy na airsoftphotos.net

Opis

Motto: "Kruk krukowi oka nie wykole i ani kruku do tyłu!"
G.G.A. KRUK to grupa założona po 4 latach latach wspólnych strzelań w 2004 roku przez pierwszych przedstawicieli krakowskiego środowiska airsoftowego. Pierwotny skład stanowili Daro (Zieloni Prezesi), Regdorn (SGGA) i Cappuccio (HCAT). Ze względu na ściśle towarzyski charakter grupy KRUKi nie są organizacją paramilitarną, ani też za taką się nie uważamy. Jako KRUKi też nie szkolimy się w żadnym militarnym zakresie. Nie posiadamy również żadnego statusu prawnego. Cenimy sobie niezależność. Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyło podobne spojrzenie na airsoft (więcej informacji na stronie www.WMASG.pl).
Ten zaś dla nas, to przede wszystkim świetna zabawa. Ideologie zostawiamy komu innemu. Specyficzny, kruczy klimat staramy się tworzyć dzięki zaangażowaniu KRUKów w grupie, tak na polu walki, jak i na codzień, bawiąc się razem, albo pomagając sobie na wzajem. Obecne poczucie humoru także nie jest bez znaczenia.
Selekcja do grupy jest bardzo subiektywna i zanim kogoś do nas zaprosimy musi się sprawdzić zarówno na polu walki, jak i towarzysko. Kandydaci nigdy nie wiedzą o fakcie bycia obserwowanym. Trzymamy się zasady, że łatwo kogoś przyjąć trudniej wyrzucić. KRUKI mają się przedewszytskim dobrze czuć w kruczym gronie, a wówczas brak treningów nadrabiany jest z powodzeniem naturalnym zgraniem - co sobie cenimy najwyżej.
Od siebie bezwzględnie wymagamy uczciwości, poszanowania zasad airsoftu, a także zaangażowania i chęci aktywnego współtworzenia grupy.
*** Krucze strzelania ***
Informacje na temat organizowanych przez nas strzelań znaleźć można na forum małopolskim, na Forum WMASG. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Maniacy

Regdorn - Dowódca
(Kraków)
daro
(Kraków)
Cappuccio
(Kraków)
Prezes
(Kraków)
Michał
(Kraków)
sir Patryk
(Kraków)
CHEMIK
(Kraków)
Stefan.
(Kraków)

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Jeśli któryś z użytkowników lub zarejestrowana grupa narusza Twoim zdaniem regulamin, lub z innego powodu uważasz, że powinniśmy przyjrzeć się podanej przez Ciebie stronie skorzystaj z opcji Zgłoś naruszenie.

Jeśli natomiast chcesz dołączyć do grona maniaków airsoftu i zarejestrować się na WMASG.pl kliknij tutaj!

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane