Daj cynk
Reklama

Formacja - Legion VII

Na WMasgu od: 16.08.2012, h. 18:56
  • Dodaj do:
  • Facebook

Informacje

Kontakt legionvii.asg@gmail.com :
Strona WWW: Otwórz w nowym oknie
Ilość członków: 1 (Na WMasg)
Zobacz galerie ekipy na airsoftphotos.net

Opis

Legion VII
„Legion VII” jest ekipą zrzeszająca maniaków z różnych stron Polski, ale działająca przede wszystkim w Kostrzynie nad Odrą i w okolicach. Naszym celem jest rozwój lokalnego airsoftu i stworzenie środowiska, w którym każdy siewca kompozytu będzie miał warunki do aktywnego wypoczynku oddając się swemu hobby. Rozwój ten będzie się odbywał poprzez organizowanie i uczestniczenie w rozgrywkach o charakterze lokalnym, wyjeżdżanie na większe imprezy airsoftowe służące m.in. wymianie doświadczeń z innymi środowiskami jak również organizowanie zlotów w samym Kostrzynie (Legion VII został mianowicie założony przez zdecydowaną większość organizatorów polsko-niemieckiego Projektu „Firestart”). Uczestnictwo w tych wszystkich spotkaniach ma nam również służyć doskonaleniu naszych umiejętności indywidualnych jak również działania w grupie, przy czym nie będziemy bazować na atmosferze wojskowego drylu, a na koleżeństwie i wzajemnym wsparciu.
Legion VII nawiązuje swą nazwą do świetności militarnej Imperium Rzymskiego. Oczywiście nie ma mowy o żadnej stylizacji na jednostki z tamtych czasów, które przecież nie używały broni palnej, niemniej jednak Rzymianie są dla nas wzorem wojowników, którzy dzięki rozwiniętej strategii oraz dyscyplinie pojedynczych żołnierzy osiągnęli potęgę, której w antycznym świecie nikt nie mógł dorównać. My – jako zwykli amatorzy airsoftu – wyrażamy szacunek dla tej potężnej armii.
Motto grupy „Aut Vincere Aut Mori” (łac.: „Albo zwyciężać, albo umierać”) oznacza, że będziemy z determinacją dążyć do wyznaczonych sobie celów. Nie należy go odbierać dosłownie, że gotowi jesteśmy przelewać cudzą i własną krew w imię zwycięstwa w rozgrywce airsoftowej, gdyż w tej nie chodzi tyle o wynik, co o samą zabawę (patrz: „Co to jest airsoft?”). Motto jest raczej metaforą oznaczającą, że nie poddamy się przed osiągnięciem wyznaczonych celów i takiej postawy oczekujemy od każdego chcącego wstąpić w nasze szeregi.
Jako że grupa nie stylizuje się na żadną konkretną jednostkę wojskową, obowiązuje pełna dowolność wyposażenia i sprzętu. Jedyne ograniczenia mogą wynikać ze względów bezpieczeństwa, szczególnie w przypadku okularów ochronnych. Legion VII nie wygląda więc jak jednostka regularnego wojska, a raczej jak grupa najemników. Można ją mianowicie „wynająć” do poprawienia frekwencji na organizowanych spotkaniach, a jako „wypłatę” przyjmie ona po prostu dobrą zabawę.
Zapraszamy do współpracy każdego maniaka ASG oraz osoby chcące dopiero rozpocząć swą przygodę z airsoftem. Chętnie przyjmiemy nowych członków w nasze szeregi, a z istniejącymi już grupami organizować będziemy wspólne spotkania. Nie ograniczamy przy tym się do kooperacji z kostrzyńskimi grupami, a jesteśmy otwarci na kontakt i wzajemne odwiedzanie się z ekipami z okolicznych miejscowości. Jedynym warunkiem, jakiego wymagamy od nowych rekrutów i współpracujących grup jest nienaganna opinia w środowisku airsoftowym, a w szczególności wśród Legionistów. Ze względu na konieczność zachowania pewnych reguł bezpieczeństwa w airsofcie (patrz: „Co to jest airsoft?” ), osoby niepełnoletnie proszone będą dodatkowo o dostarczenie zgody rodziców na udział w grach airsoftowych.

Maniacy

ReNa
(Kostrzyn nad Odrą)

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Jeśli któryś z użytkowników lub zarejestrowana grupa narusza Twoim zdaniem regulamin, lub z innego powodu uważasz, że powinniśmy przyjrzeć się podanej przez Ciebie stronie skorzystaj z opcji Zgłoś naruszenie.

Jeśli natomiast chcesz dołączyć do grona maniaków airsoftu i zarejestrować się na WMASG.pl kliknij tutaj!

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane