Daj cynk
Reklama

Profil maniaka

LOGAN

Ostatnio zalogowany: 17.01.2017, h. 22:22 Zarejestrowany: 05.04.2007, h. 10:35
  • Dodaj do:
  • Facebook

Info

Pseudonimy: LogaN
Województwo: Śląskie
Miasto: B-B
Płeć: Mężczyzna

Informacje dodatkowe

Zawód: nie podano
Zainteresowania: nie podano

O sobie

Umundurowanie, którego używam/używałem:
Dres (Marzec 2007 - Październik 2007)
Wz.93 Pantera (Październik 2007 - Październik 2009)
Metro Mil-Tec (od Październik 2008 - każdej zimy)
Marpat Helikon (od Październik 2009 - każdego lata)
UCP Helikon (od Wrzesień 2011 - teren zurbanizowany)
Flecktarn (od Maj 2012 - wymiennie z Marpatem)

Dodatkowo, zdarza mi się używać:
Poncho BW (od Styczeń 2010 - zimą)
Ghillie Suit Mil-Tec (od Marzec 2009 - latem)

Repliki, które miałem na własność, lecz z jakiegoś powodu (awaria/sprzedaż) nie znajdują się już w moim 'arsenale':


Sprzedane:

Beretta M8000 KJW :
Pierwsza replika gazowa mojego ojca. Albo wadliwy egzemplarz, albo model. Po kilku strzałach zamek nie odskakiwał do końca, co powodowało syfonowanie. Nie pomagały ani samodzielne przeróbki, ani serwis gwarancyjny, ani zmiany gazu. Kupiona w kwietniu 2007.

CM.028 Cyma :
Pierwszy elektryk mojego ojca. Po wystrzeleniu ~20k kulek został podkręcony do 450 FPS. Tak pociągnął jeszcze 10k, a następnie w pierwotnej konfiguracji został sprzedany.
Kupiony w marcu 2008.

CM.030 Cyma :
Najlepszy boczniak w kwestii użyteczności jaki miałem okazję używać. W ciasnych pomieszczeniach niewiele replik może się z nim równać. Głównie używany przez mojego ojca. Nic nie jest pozbawione wad - po ~10k kulek replika padła i została sprzedana na części. Kupiony chyba koło wakacji 2009.

EG-707 Bell :
Chiński full metal z blowbackiem za 140 złotych. Replika nie była zbyt dobrze spasowana i nie lubiła niskich temperatur, jednak bezawaryjnie wystrzeliła około 2,5k kulek zarówno w moich jak i ojca rękach, po czym znalazła nowego właściciela.
Kupiona w marcu 2008.

CM.028A Cyma :
Używana replika przystosowana do włożenia sprężyny generującej około 500-520 FPS. Kupiona we wrześniu 2011 i niedługo później sprzedana.

CM.041SD6 Cyma :
Używana replika kupiona z myślą o CQB we wrześniu 2011 i niedługo póżniej sprzedana.

Mk23 STTI :
Używana replika kupiona we wrześniu 2011 z myślą o sprzedaży... I sprzedana.

G55 Well :
Replika kupiona w grudniu 2011 ze względu na odwieczną chęć posiadania długiej repliki systemu GBB. Okazała się wadliwa i zostały mi zwrócone za nią pieniądze.

Skorpion JG :
Bo zawsze chciałem mieć Skorpiona! :) Niestety, awaria sprawiła, że wysłałem go na gwarancję, a trudności w jego naprawie skutkowały zwrotem pieniędzy. Miałem go w styczniu 2012.

Uszkodzone:

M47A2 DE :
Moja pierwsza replika, kupiona na kilka dni po kontakcie z pompką od JT (marzec 2007). Służyła mi przez 3 miesiące dość intensywnego użytkowania. Padła po wystrzeleniu około 5k kulek.

XM8 BE :
Moja pierwsza elektryczna replika. Metalowy gearbox i 280 FPS na pokładzie. Po 30k strzałów zrobiony tuning na 350 FPS. W takim ustawieniu replika wystrzeliła jeszcze około 10k kulek po czym padła. Kupiona w kwietniu 2007.

JT-3A JT-USA :
Pierwsza replika mojego ojca, od której wszystko się zaczęło. Reakcja łańcuchowa z nią związana wciągnęła w Airsoft ponad 40 osób, a być może znacznie więcej. Po około 10k kulek siadła. Części z niej do dzisiaj są u mnie.

Pozostałe repliki, które znaleźć możecie poniżej, stanowią mój aktualny 'arsenał'.

Uzbrojenie

+ [Gaziak] Beretta 92F [STTI]
Dodatkowy opis:
Jedna z najtańszych gazowych replik. Nie oferuje żadnych bajerów poza tym, co niezbędne do strzelania. Prosta i na oko dość niezawodna konstrukcja. Na służbie od sierpnia 2010.

+ [Gaziak] Mk23 Socom Stealth Assasin [STTI]
Dodatkowy opis:
Mój pierwszy boczniak, a zarazem replika, która jest u mnie najdłużej sprawna. Kupiony w czerwcu 2007. Wymieniony jedynie magazynek. Miewa swoje humory, lecz jest dość odporna na niskie temperatury, a na rękojeści kończy się miejsce na zaznaczanie fragów.

+ [Gaziak] Sig Sauer SP2022 [CG]
Dodatkowy opis:
Obecny boczniak mojego ojca. Został kupiony w kwietniu 2010 po awarii Glocka z Cymy. Mechanicznie bardzo przypomina najprostsze gaziaki - żadnych bajerów, tylko spust i bezpiecznik.

+ [AEG] G36KE [G608-3] [JG]
Dodatkowy opis:
Od zawsze podobało mi się G36 z dedykowaną optyką więc w końcu kupiłem używkę. Replika strzela od września 2009, a do mnie trafiła już po tuningu na 420 FPS we wrześniu 2010. Pomimo sporej liczby FPS, zasięg pozostawia nieco do życzenia.

+ [AEG] MP5K PDW [G.5] [Galaxy]
Dodatkowy opis:
Replikę dostałem w prezencie od ekipy na osiemnastkę. Jak się niedługo później okazało - jedna z najmniej humorzastych replik z jaką się spotkałem, przez co jest moją główną repliką do CQB. Ciągle strzela od października 2008. Wymieniony jedynie aku.

+ [AEG] M16A3 [JGF6610] [JG]
Dodatkowy opis:
Ten elektryk to II generacja JG. GB tej repliki strzela bezawaryjnie od stycznia 2008. Poza GB i muszką - reszta repliki jest całkowicie zmieniona). Obecnie jest to typowe M4A1 z granatnikiem i kolimatorem zamontowanym na chwycie.

+ [AEG] Mk12 Mod0 [P&J]
Dodatkowy opis:
Replika główna mojego ojca. Zmieniona guma, komora, lufa i sprężyna na SP130. Dysponuje zadowalającym zasięgiem. Strzela bezawaryjnie od września 2008. W aktualnej konfiguracji ma około 450 FPS.

+ [AEG] SR25 [PJ25] [P&J]
Dodatkowy opis:
Moja replika główna. Chinol, który po włożeniu do stockowego gearboxa SP140 strzela bezawaryjnie od lipca 2008. Zmieniona guma, komora i lufa. Replika ma jedynie około 470 FPS (stara seria), lecz jej celność stoi na zadowalającym poziomie.

+ [Spring] Benelli M3 [M56A] [DE]
Dodatkowy opis:
Ta replika została kupiona niedługo po polskiej premierze - w październiku 2008. Miała stanowić powrót do klimatów pierwszych strzelanek, a w efekcie okazała się repliką typu back-up do walk w budynkach. Czasami miewa humory.

+ [Spring] Mossberg M590 [MP003 Short] [AGM]
Dodatkowy opis:
Pomimo uprzedniego posiadania repliki na spotkania typu Spring Party - świetne opinie skłoniły mnie do zakupu tej pompki. Nie zawiodłem się. W użyciu jest od stycznia 2010, jednak nie ma zbyt dużego przebiegu.

+ [Spring] SWD Dragunow [A&K]
Dodatkowy opis:
Replika kupiona w momencie, kiedy była najtańsza w Polsce - 255 złotych. Pomimo wad bardzo ją cenię, gdyż wymieniając samą sprężynę wyciągnąłem na niej 580 FPS. Dla komfortu użytkowania przywrócona stockowa sprężyna. U mnie od października 2009.

+ [Gaziak] STI Tactical [ASG]
Dodatkowy opis:
Mój główny boczniak. Trzyma się go z przyjemnością, a lekki, metalowy zamek, dostarcza dość mocnego kopnięcia. Strzela od czerwca 2010.

+ [Gaziak] Beretta 92F [STTI]
Dodatkowy opis:
Druga Beretta od STTI, tym razem z magazynkiem zasilanym CO2. Repliki są identyczne, a co za tym idzie magazynki są wymienne. Używam od stycznia 2011.

+ [Spring] Shotgun [M180C2] [GA]
Dodatkowy opis:
Pompka kupiona bardziej dla testu, jednak okazała się całkiem przyjemną repliką. Łączy w sobie elementy M47 z DE (zasięg, celność, strzelanie jedną kulką) oraz M56 z DE (magazynki w formie łusek, kilka magazynków w komplecie). W użyciu od listopada 2010.

+ [AEG] Glock 18C [CM.030] [CM]
Dodatkowy opis:
Po śmierci i sprzedaży pierwszego Glocka postanowiłem kupić drugi. Opłacało się, gdyż już prawie zdążyłem zapomnieć jak skuteczna jest to replika. W arsenale od listopada 2010.

+ [Spring] Beretta 92F [STTI]
Dodatkowy opis:
Replikę dostałem w ramach programu lojalnościowego sklepu Airsoftguns. Replika rebrandowana przez ASG. Solidne wykonanie i dobre wyważenie. Z zasięgiem i celnością już trochę gorzej. Ale z pewnością przyda się na spotkania typu Spring Party. Na stanie od stycznia 2011.

+ [AEG] MP5K PDW [G.5] [Galaxy]
Dodatkowy opis:
Używka (replika w momencie kupna miała 2-3 strzelanki za sobą), przebieg w okolicach 2 000 kulek, wyłamana kolba, brak akumulatora w zestawie. Mimo to uważam jej kupno za jedną z najlepszych okazji, na które trafiłem. Replika została mi sprzedana po znajomości, za cenę... no cóż. Kiedyś za taką cenę kupiłem paczkę 4000 kulek 0,3g Madbulla. Na stanie od lutego 2011.

+ [AEG] AK74 [ASK204] [APS]
Dodatkowy opis:
Pomimo iż replika nie należy do tych polecanych, zdecydowałem się na jej kupno. Stalowy korpus, drewniana kolba i okładziny - to wszystko za mniej niż 400 złotych. Replika na stanie od lipca 2011.

+ [Gaziak] Derringer SSB [Marushin]
Dodatkowy opis:
Replika kupiona wyłącznie dla lansu, ze względu na swój nietypowy wygląd i sposób działania. Pełni rolę repliki typu back up i oczekuje spotkań o charakterze LARPowym. Na stanie od listopada 2011.

+ [Spring] Mossberg M590 [M58B] [DE]
Dodatkowy opis:
Czwarta obecnie, a w sumie już szósta - moje zamiłowanie do tanich pompek znowu dało o sobie znać. Jest to mający mniejszą popularność odpowiednik AGMowskiego Mossberga. Na stanie od grudnia 2011.

+ [AEG] G36C [G608] [JG]
Dodatkowy opis:
Używana replika kupiona jako zestaw części zamiennych, ale zamiast tego została skompletowana by być zdatną do użytku. Zamiast szyny RIS ma zamontowaną lunetę ARESa z szyną RIS na górze. W planach tuning w kierunku zwiększenia szybkostrzelności. Na stanie od stycznia 2012.

+ [Gaziak] M700 [KJW]
Dodatkowy opis:
Używana replika kupiona za grosze. Uszkodzony system hop-up. Replika kupiona z myślą o naprawie i tuningu - kiedyś, w przyszłości. Na stanie od marca 2012.

+ [Spring] Benelli M3 [M56AL Long] [DE]
Dodatkowy opis:
Używana replika kupiona głównie dla dodatków, które dorzucał sprzedawca. Ma oznaczenia Action Sport Games. Przeznaczona do dalszej sprzedaży, ale póki co leży u mnie. Na stanie od marca 2012.

+ [Gaziak] CZ75 [Marushin]
Dodatkowy opis:
Replika typu Shell Ejecting. Kupiona z myślą o LARPowych spotkaniach i przydomowych treningach. Rebrandowana przez Action Sport Games. Na stanie od kwietnia 2012.

+ [Gaziak] Dan Wesson 8" [ASG]
Dodatkowy opis:
Replika kupiona z myślą głównie o lansie i spotkaniach LARPowych. Niekiedy planuję zabierać ją na tradycyjne spotkania. W chwili obecnej na rewolwerze znajduje się luneta pistoletowa 2x20 z oznaczeniami Colta, co sprawia, że replika jest nie tylko duża, ale i ciężka. Na stanie od kwietnia 2012.

+ [Gaziak] Beretta 92F [KJW]
Dodatkowy opis:
Replika za punkty z programu lojalnościowego Gunfire. Na wyposażeniu mojego ojca - Zombiego. Na stanie od kwietnia 2012.

+ [Spring] Colt 1908 Vest Pocket .25 [CG]
Dodatkowy opis:
Replika typu back-up na standardowe spotkania. Wykonana z tworzywa z oznaczeniami nadanymi przez CG. Ma nieco ponad 100 FPS, ale kilka nacięć na rękojeści już posiada :). Na stanie od listopada 2011.

+ [Spring] Mossberg M590 [MP003 Short] [AGM]
Dodatkowy opis:
Tak, jestem stuknięty, kolejna pompka. Bo przecież kiedyś znowu mogą się skończyć AGMy, a jeśli mój pierwszy egzemplarz by sie przypadkowo zepsuł? Na stanie od sierpnia 2012.

+ [AEG] AK47F Tactical [JG0513MG ] [JG]
Dodatkowy opis:
Nówka, kupiona za 200 złotych z chciwości. Korzystałem z promocji. Replika pod względem wykonania i osiągów bardzo przypomina CM.028, której jest odpowiednikiem. W arsenale od stycznia 2012.

+ [Gaziak] Ruger 10/22 [KC-02] [KJW]
Dodatkowy opis:
Półautomatyczna replika typu GBB od Redakcji Naczelnej WMASG :). Celność i zasięg repliki stoją na lepszym poziomie niż się tego spodziewałem, a dźwięk strzału wynagradza wszystkie minusy związane z gazowym zasilaniem :). W arsenale od września 2012 :).

+ [AEG] M16A2 [JGF6607] [JG]
Dodatkowy opis:
Używana replika II generacji z 2008 roku. Do mnie trafiła we wrześniu 2011 roku, niedługo później znowu została sprzedana, aż ostatecznie, koło listopada 2011 znowu trafiła do mnie i została przerobiona na coś, co przypomina M4A1.

+ [AEG] MP5K PDW [G.5] [Galaxy]
Dodatkowy opis:
No co mam powiedzieć? Tak, to trzecia taka sama replika. Kupiona temu, że była za pół darmo. Lekko uszkodzona, w najbliższym czasie pewnie zostanie naprawiona. W arsenale od stycznia 2013.

+ [Gaziak] Colt Python .357 6" [STTI]
Dodatkowy opis:
Tym razem rewolwer, którego bez obaw można używać na standardowych spotkaniach. W arsenale od września 2013.

+ [Spring] L96 [MB-01] [Well]
Dodatkowy opis:
Używka - kupiona z myślą o spotkaniach typu Spring Party. U mnie od października 2013.

+ [Gaziak] Walther P99 [Umarex]
Dodatkowy opis:
Replika kupiona ze względu na promocję, piękny dźwięk zamka podczas strzelania i ogólną chęć posiadania repliki czegoś ze stajni Walthera. U mnie od października 2013.

Oficjalne imprezy

Wymienię tylko te, których byłem organizatorem (lokalne, kolejność chronologiczna):
- Nuclear Storm (~40 osób)
- Behind Enemy Lines (~30 osób)
- The Last Hope (~50 osób)
- Hot Ground (~40 osób)
- The Last Hope: The Accident (~50 osób)
- Operation: Superweapon (~50 osób)
- The Last Hope: Betrayed by Their Country (~50 osób)
- Project: Plan B (~100 osób)
- Plan B: Unforeseen Circumstances (~60 osób)
- Arsen's Hill: (~40 osób)

Członkostwo

Dane kontaktowe

Adresy profilu: logan.airsoft-maniac.pl
logan.airsoft-player.pl
Jeśli któryś z użytkowników lub zarejestrowana grupa narusza Twoim zdaniem regulamin, lub z innego powodu uważasz, że powinniśmy przyjrzeć się podanej przez Ciebie stronie skorzystaj z opcji Zgłoś naruszenie.

Jeśli natomiast chcesz dołączyć do grona maniaków airsoftu i zarejestrować się na WMASG.pl kliknij tutaj!

Reklama

Polecamy

Imprezy

Wydawnictwa

Nawigacja

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl
Producenci:
Specna Arms

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Najczęściej poruszane