Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zakończenie konkursu - maniacy wybrali

Aktualności, 08.10.2007, h. 12:07, dodał: Regdorn
27
Zdecydowaliście! Liczbą 122 głosów zwyciężyła praca Pawła Brzozowskiego. Zaraz za nią, bo zaledwie o jeden głos mniej, na drugim miejscu według Was plasuje się Kulomir i Klara. Tak więc nasz urodzinowy konkurs dobiegł definitywnego końca.




Mamy nagrodę główną (szczegóły tutaj) i nagrodę publiczności. Zwycięzcy zostali wyłonieni, WMASG zyskała maskotki. Laureatom nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak duże zainteresowanie konkursem i nadesłanie licznych prac.

[Powiększ]


Nasz konkurs nie mógł by się odbyć bez hojności naszych sponsorów. Nagrody ufundowały sklepy: Gunfire (nagroda główna: Replika PJ model PJ16 lub dowolny inny produkt do wartości 550 zł w ofercie sklepu Gunfire), ASG Shop (nagroda główna: upgreade LEVEL II (ok 420-430fps)), Capri ASG (nagroda główna: całoroczny zapas "Pestek") oraz Rangershop.pl (nagroda główna oraz II i III miejsce, to bony do wykorzystania w sklepie o łącznej wartości 900 zł).

Dodatkową nagrodę publiczności ufundował sklep Gunfire, a jest nią M4 S-System firmy Boyi, a także nagroda niespodzianka, kulki xTreme o masie wybranej przez laureata!



Gunfire.pl Asgshop.pl
capri.asg.com.pl">capri_logo_kopia.jpg" alt="Asg.com.pl" border="0">

Rangershop.pl


Sponsorom dziękujemy za zaangażowanie, a wszystkich zapraszamy do odwiedzania wyżej wymienionych stron naszych sponsorów!

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
CIN3K 08.10.2007, h. 14:05 CIN3K
No i prawidłowo Bo p90 wymiata
goren 08.10.2007, h. 14:21 goren
Gratulacje!
Dawidowaty 08.10.2007, h. 15:05 Dawidowaty
Gratulacje zwycięzcą
marcio2005 08.10.2007, h. 15:48 marcio2005
brawo brawo
Dragunow 08.10.2007, h. 16:14 Dragunow
a mnie się podoba ten h&k na plecach:P
git
Spirit 08.10.2007, h. 18:13 Spirit
Fajne uczucie że swoim głosem mogłem zmienić wynik głosowania ;p.
wrak 08.10.2007, h. 19:00 wrak
Prawidłowo!! Brawa ! brawa!! Gratulacje...
Fedi 08.10.2007, h. 20:05 Fedi
Gratuluje
Dziadek71 08.10.2007, h. 21:13 Dziadek71
Dragunow jak Ty się tam dojrzałeś H&K??

Swoją drogą... I ten obrazek, i Kulomir & Klara wymiatają. Szacun.
zmora 08.10.2007, h. 22:33 zmora
Gratulacje!!!!!!!!!
A tu H&K 416
$3
snajper-awm 09.10.2007, h. 11:36 snajper-awm
No dość ciekawe zestawienie: M4 czy też H&K 416 i "kogut" Gratuluje zwycięzcom i cieszę sie że WMASG ma maskotkę. A co do obrazka, to dosypał bym trochę kulek pod nogami "maskotki"
cromat 09.10.2007, h. 22:14 cromat
A ja mam właśnie nową tapetę na pulpicie (mam nadzieje, że to nie pogwałcenie praw autorskich

Pozdrawiam i gratuluje.
cichyop 10.10.2007, h. 01:01 cichyop
ee Kulomir był lepszy =] kropka
lemonzawodowiec 10.10.2007, h. 17:53 lemonzawodowiec
To jest według mnie najlepsza praca. A tak poza tym... ja już się przyzwyczaiłem do tego czarnego strzelca i głupio jak teraz jakiś Kulomir czy inna Klara będzie
pav 11.10.2007, h. 10:51 pav
Dziękuje wszystkim za oddanie głosów na MAS-a. Cieszę się, że tylu ludziom podobała się moja praca. Pozdrowienia dla wszystkich maniaków
domson 12.10.2007, h. 14:40 domson
Super maskotka gratuluje
kupolud231 12.10.2007, h. 15:33 kupolud231
Praca jest BOSKA
Neonov 13.10.2007, h. 15:33 Neonov
o matko.. praca beznadziejna, amatorska, takie rysunki to sie rysowało w zeszytach w podstawówce. Co to jest? wilk? co o ma wspólnego z ASG ? z wmasg'iem? z maniakiem? to ma być maskotka? bije z tego jakaś złość, agresja i zabijanie, miast zabawy, humoru i wariactwa - w pozytywnym znaczeniu. TRAGEDIA!! tragedia było zwołanie konkursu na maskotkę, miast zebrać kilka prac profesjonalnych plastyków i pozwolić ludziom głosować.. ech.. no i macie wilka teraz, wybór całej rzeszy 14latków.
Kubaforge 13.10.2007, h. 17:12 Kubaforge
bieda-nędza

Kulomir i klara ( choć jakieś takie starawe te ludziki ) duuużo lepsze
Legrys 13.10.2007, h. 17:16 Legrys
słabe to aż piszczy. K&K dużo lepsze koncepcyjnie a o poziomie wykonania nawet nie będę wspominał.

miernota, słabizna, żenada.
cichyop 13.10.2007, h. 19:09 cichyop
Neonov ! trafiłeś w sedno ! pozdrowienia dla trzeźwo myślących =]
Szerszen01 14.10.2007, h. 22:11 Szerszen01
Nie wiem, czemu się tak wyżywacie na tym kolesiu przecież to nikt inny jak my- maniacy wybieraliśmy naszą maskotkę. Gdyby ta praca była naprawdę taka słaba, amatorska i beznadziejna to, czemu oddaliśmy na nią ponad 122 głosów ? Osobiście nie głosowałem na żadną, ponieważ równie podoba mi się ta praca, co K&K.
Yuri 15.10.2007, h. 06:27 Yuri
gratulacje dla zwycięzców