Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 29.01.2011, h. 21:06, dodał: Promant
27

RedWolf Airsoft: RedWolf tactical episode 01. MadBull: aluminiowe prowadnice sprężyny. RA-Tech: KSC MP9 review. APS Glock Carbine kit.



Czy ktoś jeszcze nie wie co to "grunt" i jakie ma zadania? RedWolf Airsoft próbuje to wyjaśnić: RedWolf tactical episode 01.

 

 

 

Firma MadBull wprowadziła do oferty, wykonane na maszynach CNC, aluminiowe prowadnice sprężyny. Podstawowe cechy produktu to: mała waga, anodyzowana powierzchnia oraz łożyskowanie kulowe.

 

madbull29012011.jpg

Firma RA-Tech przedstawia: KSC MP9 review. Pokazano także M4 KSC oraz test repliki WE SCAR open bolt.

 

 

 

Moda na konwersje do replik Glock'a trwa. APS Glock Carbine kit to kolejny zestaw, pasujący do G17 G18c KSC oraz do pistoletów RAM. Airsoft Carbine Action Combat (CAC) kit, oferowany przez sklep Tiger111hk w cenie 75.83USD, wykonany jest z ABS'u i ma długość: 500mm / 580mm.

 

APS-CK-G17-BK1.jpgAPS-CK-G17-BK2.jpgAPS-CK-G17-BK3.jpgAPS-CK-G17-BK4.jpgAPS-CK-G17-BK5.jpgAPS-CK-G17-BK7.jpgAPS-CK-G17-BK10.jpg

 

 

 

 

 

Źródła:

www.youtube.com

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (2.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
qurcz 29.01.2011, h. 22:18 qurcz
czyżby zintegrowany palnik?
tak, zapomnieli tylko dorzucić butlę turystyczną:] Brzydkie:/
Krabii 30.01.2011, h. 09:20 Krabii
Czeczot 29.01.2011, h. 22:34 Czeczot
Zaraz zaczną zakładać do Klocka dwójnóg albo podwieszać m203
już jest granatnik :D
drozdek96 30.01.2011, h. 08:35 drozdek96
Roni92 29.01.2011, h. 22:35 Roni92
Jest wytrzymalsza niż plastikowa, która może się złamać przy mocnych sprężynach.
Frontal 29.01.2011, h. 22:41 Frontal
Czekam na falę komentarzy o bezsensowności adapterów do broni krótkiej. 

No i faktycznie, akurat tutaj im trochę nie wyszło bo urządzenie wylotowe wygląda jak fragment spawarki.
Noo, moeże spawarki też pasują ;)
iwo303 30.01.2011, h. 09:11 iwo303
Adaptery do krótkiej wcale takie bezsensowne nie są... oczywiście pomijając fakt o bezużyteczności dla zwykłego żołnierza.
Są doskonałe tam gdzie nie możesz użyć broni typu M4 czy MP5 a potrzebujesz "zrobić wrażenie" - konwoje VIP etc. W CQB czy ochronie też "dodają punktów" do szybkości celowania czy operowania bronią krótką - ramię masz bardziej ustabilizowane.
Niestety w realu nie sa jeszcze dopracowane - często brak dobrego ujscia gazów podtapia muszkę :) . Myslę że będą rozwijane i optymalizowane. Ale czas pokaże,
wi2n 30.01.2011, h. 11:52 wi2n
Bojeq 29.01.2011, h. 22:53 Bojeq
A mi się właśnie ten tłumik płomienia podoba :) Nadaje takiego ostrego charakteru :)
siridar 29.01.2011, h. 22:55 siridar
Genialne są po prostu te tłumiki płomienia. Kiedyś niechcący przydzwoniłem końcówką lufy G36 z normalnym tłumikiem płomienia w skroń innego gracza, skończyło się na szczęście tylko siniakiem. Gdybym miał taki tłumik jak w tym adapterze, to ów kolega by chyba wybrał się w tempie expresowym do krainy wiecznych łowów, a ja za kratki :/ Może od razu lepiej, z grubej rury, latać z bagnetami?!
A co ma jedno z drugim wspólnego? 
W realu takie tłumiki płomienia służą po prostu za zbijak do szyb. A w grze to ty masz uważać. Jeśli następnym razem przydzwonisz komuś kolbą albo magazynkiem, to co: pozbędziesz się ich?
Promant 29.01.2011, h. 23:01 Promant
siridar 29.01.2011, h. 23:05 siridar
Wolę dostać kolbą, nawet ciężką niż jakimś zaostrzoonym (...) w twarz. Tłumik jest opcjonalny, a kolba i magazynek raczej nie. Co jest ważniejsze - lans (bo użyteczność takiego tłumika zerowa w airsofcie) czy bezpieczeństwo?!
Po pierwsze: daruj sobie wulgaryzmy.
Po drugie, powtarzam pytanie: co ma jedno wspólnego z drugim?
Odkąd airsoft jest kontaktowy? Odkąd bezpieczeństwo zależy od martwego przedmiotu, a nie od użytkownika?
Jeżeli jesteś niebezpieczny dla innych graczy, bo nie potrafisz zachować dystansu albo używać określonych przedmiotów - to nie używaj. Ale nie zrzucaj winy na przedmioty, bo idąc tym tokiem myślenia to zaraz się okaże, że 95% akcesoriów w asg jest niebezpieczne.
Każda rzecz, łącznie z wykałaczką, może być niebezpieczna. Wszystko zależy od użytkownika.
Promant 29.01.2011, h. 23:23 Promant
Dlatego w grach CQB zalecane jest użycie hełmów, kasków i innych ochraniaczy.
JuniorStress 30.01.2011, h. 13:44 JuniorStress
Dokładnie tak.
Promant 30.01.2011, h. 14:31 Promant
biper911 29.01.2011, h. 23:15 biper911
Ta konwersja do Glocka wygląda trochę jak ryba głębinowa  :)
Adi.K 29.01.2011, h. 23:21 Adi.K
Nie wiem czemu ale ten filmik od Red Wolfa wydał mi się zabawny xD
Yfronus 29.01.2011, h. 23:41 Yfronus
Czy tylko mi ta konwersja do klocka przypomina trochę SCARa?
Ma taką samą, kaloszową kolbę :D
FanatykAK 30.01.2011, h. 00:14 FanatykAK
poza kolbą nie jest w ogóle podobny.
rucznoi 30.01.2011, h. 00:16 rucznoi
A mi bardziej przypomina masade na tym jednym zdjęciu.
Krabii 30.01.2011, h. 09:23 Krabii
ajgor_aa 30.01.2011, h. 01:22 ajgor_aa
Ten tłumik wygląda jak opalarka
xasistis 30.01.2011, h. 02:45 xasistis
Yeah.
"dać w palnik" nabiera nowego znaczenia ;)
kocotgrz 30.01.2011, h. 07:50 kocotgrz
świetne rozwiązanie jeśli komuś znudził się Glock, ale warto poczekać , do wakacji pojawi się pewnie coś do czego oprócz piostoletu podczepić będzie można granatnik ... Zombi Killer
nabierze nowych kolorów ... :-)
arend 30.01.2011, h. 09:47 arend
jak to niema granatnika
ja już do swojej Hery założyłem trzy
wypas po maxie
;D