Daj cynk
Reklama

Aktualności

Produkty marki NcStar w ofercie Capri ASG

Polska, 28.01.2011, h. 19:37, dodał: Promant
16

Sklep Capri ASG włączył do oferty optykę i akcesoria produkcji amerykańskiej firmy NcStar.



W ofercie sklepu Capri ASG można znaleźć optykę i akcesoria produkcji amerykańskiej firmy NcStar (New Century NcStar, INC. California, U.S.A.). Oferowane są lunety, kolimatory, szyny montażowe, dwójnóg i laser.

Luneta 3-9x42mm QD z podświetleniem i laserem dedykowana do broni palnej, również może być stosowana w airsofcie. Cena: 780PLN. Metalowa obudowa pokryta jest gumową powłoką. Siatka celownicza typu Mil Dot z podświetleniem w kolorze niebieskim i 5 stopniową regulacją jasności. Możliwość włączenia lasera z podświetleniem krzyża lub bez. Szybka kalibracja w poziomie (otwarty kominek) i możliwość szybkiej korekty wysokości, dzięki regulacji dystansu 100-500 jardów (BDC). Zasilanie: bateria CR2032 (2 sztuki w komplecie). Długość całkowita: 215mm. Wysokość całkowita: 78mm. Średnica przedniej soczewki: 42mm.

 

Kolejna luneta NcStar, tym razem ze stałym powiększeniem 4x30mm, dedykowana jest do M4/M16 i posiada montaż na rączkę transportową. Cena: 360PLN.

 

Kolimator Micro 25mm DDAB NcStar oferowany jest w cenie 290PLN.

 

Dwójnóg teleskopowy NcStar ABPGF, wykonany jest ze stali. Cena: 200PLN.

 

Dostępne są także różne typy szyn montażowych RIS. Szyna montowana na lunecie, montaż do latarki o tubusie 25mm oraz szyna skośna - wszystkie w tej samej cenie: 50PLN. Natomiast szyna montażowa do okładzin MARS M4 NcStar oferowana jest w cenie 55PLN.

 

DBL140R NcStar to kolimator zamknięty z montażem QD na RIS, o tubusie 40mm z laserowym wskaźnikiem celu. Dedykowany do broni palnej. Cena: 320PLN. Obudowa metalowa. Czerwona plamka wielkości 3 MOA z 5 stopniową regulacją jasności. Możliwość stosowania lasera jednocześnie z plamką lub oddzielnie. Zasilanie: bateria CR2032 (2 sztuki w komplecie). Długość całkowita: 110mm. Wysokość całkowita: 76mm. Średnica przedniej soczewki: 40mm. Waga: 320g.

 

Celownik laserowy - zielony: APR LSG NcStar kosztuje 290PLN.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (4.75, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kyrios 28.01.2011, h. 21:48 Kyrios
Po przeczytaniu dokładnych opinii z rynku amerykańskiego dochodzę do wniosku że te produkty nie są warte swojej ceny. Najbardziej rozwalił mnie tekst że już tasco z wall-martu jest lepsze :)
A szkoda bo kolimatorki wyglądają nawet fajnie. :p
napod 28.01.2011, h. 21:56 napod
Byłbyś tak miły i podesłał linki do tych "dokładnych opinii"? Ja szczerze mówiąc nie spotkałem sie jeszcze z negatywną opinią nt. produktów NcStar, aczkolwiek może to być bardzo subiektywne i dotyczy wyłącznie rynku polskiego.
capri 29.01.2011, h. 10:30 capri
@Capri - bez zabaw w dogłębną analizę tematu http://www.opticsplanet.com/reviews/reviews-ncstar-red-dot-sights.html można by odnieść wrażenie, że im głębiej w las tym mniej entuzjazmu ;)
Ale jest druga strona medalu, Panowie - ile z fajnie wyglądających zabawek mogłoby być przetestowanych na broni palnej ?
:)
crogool 29.01.2011, h. 12:00 crogool
@Crogool - dzięki, to jest faktycznie konkret i weźmiemy pod uwagę ten ranking przy kolejnych zamówieniach (np. koli do MP5, które do tej pory osobiście negowałem).
capri 29.01.2011, h. 13:24 capri
pidzejfat 28.01.2011, h. 22:29 pidzejfat
Czy dobrze widzę i czy luneta na rączkę transportową ma podświetlenie w kolorze "seledynowym"?! WTF?
Te lunetki na 100% nie są produkcji Amerykańskiej, firma może jest w USA, ale lunety sa robione na zlecenie w chinach podobnie jak większość produktów w tej cenie...
Poza tym bardzo zbliżone są właśnie z wyglądu z produktami chińskimi.
Może tylko na fotografii wygląda na seledyn...
Feiro 28.01.2011, h. 22:39 Feiro
Raczej to tylko efekt od robienia zdjęcia. Kolor jest na pewno zielony.
Armagedon981 28.01.2011, h. 23:41 Armagedon981
Fakt zdjęcie nieco przekłamuje kolor, oczywiście podświetlenie jest zielone i czerwone. Masz rację co do produkcji firma jest amerykańska, ale większość produkcji jest w Chinach. Prawda jest taka, że większość światowej produkcji to Chiny, czy to będzie Nike, Addidas, czy nawet akcesoria Tokyo Marui... Kwestia polega przede wszystkim na tym, że jak coś jest produkowane dla firmy amerykańskiej to musi spełniać ich normy jakości.
capri 29.01.2011, h. 10:44 capri
Szkoda że to nie spełnia żadnych norm jakości...
Kyrios 30.01.2011, h. 21:43 Kyrios
Jankus 28.01.2011, h. 23:44 Jankus
Włącznik od kolimatora Micro przypomina mi włączniki z chińskich samochodzików na pilota za całe 60zł.
Chyba nie tylko przypomina...
napod 29.01.2011, h. 00:14 napod
Warto też zwrócić uwagę na śróbki z boku - już od nowości wyglądają na takie, z których wytarto farbę podczas produkcji:( Psuje to wrażenie:(
Krabii 29.01.2011, h. 09:58 Krabii
Quarc 29.01.2011, h. 19:27 Quarc
Ja mam pytanie co do tego laserka: promień widzialny czy tylko punkt?
Promień widzialny, klasa IIIa.
capri 30.01.2011, h. 11:23 capri