Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE L85 GBBR

Świat, 28.01.2011, h. 17:55, dodał: Promant
23

RedWolf Airsoft udostępnił kilka zdjęć prototypu jednej z najnowszych replik firmy WE: L85 GBBR.



Wielu zwolenników replik broni brytyjskiej czeka na kolejny produkt firmy Wei-Tech, czyli gazową replikę L85. Na temat samej repliki wciąż niewiele wiadomo, nie podano także terminu przewidywanej premiery rynkowej, ale prace nad tym karabinem zmierzają ku końcowi. RedWolf Airsoft udostępnił kilka zdjęć prototypu WE L85 GBBR.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gekon_1 28.01.2011, h. 18:54 Gekon_1
Pierwszy GBB w układzie bullpup. WE jednak potrafi :)
Niezupełnie. Pierwszy zrobili P90.
Promant 28.01.2011, h. 19:09 Promant
Są coraz bliżej Steyr'a :)
JS  28.01.2011, h. 19:20 JS
Prawda, l85 był już dawno w projektach p90 pokazano niedawno i też nie jest ukończony w 100%!
Jako 1 ze smaczków WE ma już gotowe MP5 gbb, teraz tylko trzeba czekać aż wezmą i wypuszczą...
pidzejfat 28.01.2011, h. 20:22 pidzejfat
Pierwszy zaprezentowano P90. W "robocie" to replika może być latami. P90 pokazano już na dwóch znacznych imprezach targowych, więc ta replika pierwsza zaistniała na rynku. Może i nie jest ukończony w 100%, ale działa, strzela i wygląda. 
A elka jest na takim etapie jak widać.
Promant 28.01.2011, h. 21:07 Promant
Promant nie masz racji do końca (filmik 1szy sprzed 8 miesięcy, 2 pozostałe są "świeże"):

http://www.youtube.com/watch?v=Bf7VkHhdubs

http://www.youtube.com/watch?v=gid9DhZW8O8

http://www.youtube.com/watch?v=UwDeMRxTqV8

1sze wzmianki o L85 były już w 1szej połowie zeszłego roku...
To że replika nie jest w produkcji nie oznacza, że jest nie ukończona, tak jak z MP5 (czeka tylko na odpalenie produkcji, sama replika jest gotowa... ^^ )
A to że producent wystawi replikę na pokazie to 1, szanujący się producent musi przecież zaskakiwać (pozytywnie) swoich potencjalnych klientów i nie wyciągnie wszystkich swoich asów z rękawa. :P
pidzejfat 28.01.2011, h. 22:09 pidzejfat
pidzejfat  co wiesz na temat mp5 bo jakoś mnie kusi konkretny gbb mp5 ale nie w designie maruzena , a nie udało mi się znaleść żadnego info o WE, wiadomo czy przestaje strzelać po ostatniej kulce? :P albo lepiej jakbyś miał czas dałbyś jakieś info na temat ich przyszłych gbb w jakimś linku, byłbym wdzięczny :)
sjzmisiek 28.01.2011, h. 22:15 sjzmisiek
James (ten co widzicie go zazwyczaj w filmikach WE) pisał, że to jest właśnie 1 z tych niespodzianek na nowy rok 2011...
Więcej konkretnych info nie mam oprócz tego że replika jest już gotowa do produkcji...
Co do niestrzelania po ostatniej kulce-> myślę że zostanie to w jakiś sposób rozwiązane, choć wszytskie poprzednie repliki miały Boltcatch, którego akurat w prawdziwej mp5 nie ma...
pidzejfat 28.01.2011, h. 22:23 pidzejfat
Super. Można się jeszcze długo licytować co który producent ma w szafie.
Promant 29.01.2011, h. 00:30 Promant
sjzmisiek 28.01.2011, h. 18:57 sjzmisiek
mnie sie ten karabin nie podoba ale firma WE leci w dobrą strone , wreszcie coś innego niż oklepane emki, no i przede wszystkim bardzo dobrze, że gbb
Schwarz_Charakter 28.01.2011, h. 19:49 Schwarz_Charakter
Chyba do czasu premiery rynkowej będę po prostu kupować systematycznie magazynki. Ta replika spędza mi sen z powiek. MUST HAVE! Nareszcie coś dla 'brytoli'. Szkoda tylko że nałożyło się w czasie z przechodzeniem na MTP. 2011 rokiem dużych wydatków :/
Tuksiak 28.01.2011, h. 19:59 Tuksiak
Kurczaki ja muszę w końcu napad na bank zrobić, bo mnie Małżonka zabije jak będę jej truł o 4-tej następnej w kolejce do kupna replice ;-).
Bo podchodzisz w niewłaściwy sposób. Nie czwarta. Tylko czwarta i piąta. Jedna ela dla Ciebie, a druga dla małżonki. :)
Może wypuszczą później krótszą wersję, to będzie miała poręczniejszą replikę.
Promant 28.01.2011, h. 20:04 Promant
Jee tam, jaką krótszą? Toż jej SA prawie takie samo długie przez tłumik jak mój SLR ;-). Może i by się dała naciągnąć na ten tok rozumowania, gdyby Coś FAL-o podobnego wypuścili, ale to ja bym wtedy dopisywał następne pozycje do listy zakupów ;-).
Tuksiak 28.01.2011, h. 20:07 Tuksiak
KWIA_TEK 28.01.2011, h. 20:03 KWIA_TEK
No, i zagotowało się na "brytolskich" forach :) Piją kolejną herbatę i szepcą - marweles, spektakles, inkredible, lovely i inne tego typu wylewne angielskie określenia. (przepraszam za ang. gramatykę)
Raczej szukamy gorączkowo kupców na nerki ;)
Schwarz_Charakter 28.01.2011, h. 20:05 Schwarz_Charakter
nie podsłuchowywać :D
Jacek Sidi 28.01.2011, h. 20:56 Jacek Sidi
KWIA_TEK 28.01.2011, h. 20:10 KWIA_TEK
Może właśnie po to człowiek ma dwie...
Ryan88 28.01.2011, h. 21:30 Ryan88
Prototyp prototypem, ale kołnież wokół zwalniacza magazynka już powinien być.
Yfronus 28.01.2011, h. 21:55 Yfronus
Kurde, już myślałem, że kałasza pierwszego skończą... no nic, czekam dalej.

eLcia piękna,  ma ktoś pomysł, jaki to materiał? Aluminium?

W tle widać lower do SCAR-H i suwadło, chyba do kałasza, choć pewien nie jestem..
Kałasz będzie, ale to dopiero raczej 2 połowa tego roku

Elka ma wpełni stalowy korpus z tego co mi wiadomo.

Scar H ma być też dostępny jako konwersja z lowerem-> zobaczymy jednak jak będzie w praktyce...
pidzejfat 28.01.2011, h. 22:14 pidzejfat
Martini3g 28.01.2011, h. 22:13 Martini3g
Czyżby na 3 zdjęciu znajdowała się dolna część body do SCAR'a H??? Jak tak to już się nie mogę go doczekać.:)
Bojeq 28.01.2011, h. 23:47 Bojeq
No to teraz AUG GBB pozostał :)