Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 28.01.2011, h. 13:36, dodał: Promant
12

RedWolf Airsoft: granatnik rewolwerowy ICS. Airsoft GI TV: kolejne relacje z Shot Show 2011: G&G, ARES i Magpul PTS. Thumpy: relacja z ekspozycji firmy Real Sword.



RedWolf Airsoft prezentuje: granatnik rewolwerowy GLM ICS-190.

 

 

 

Airsoft GI TV zamieściła kolejne relacje z targów Shot Show 2011 w USA. Tym razem z odwiedzin na stoiskach firm: G&GARESMagpul PTS.

 

 

 

 

 

Na koniec: Thumpy - relacja z ekspozycji firmy Real Sword.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Rycerz 28.01.2011, h. 14:33 Rycerz
No jesli emka od RS bedzie tak samo dobra jak tape 97 to juz jest moja ,tape po 3 latach uzytkowania nie wykazuje zadnych oznak zuzycia
Type chyba nie tape :) Emka gazowa z RS'a może stać sie sporym przebojem jeżeli cena bedzie ludzka. Nawet jak nie bedzie ludzka to napewno znajdzie wielu chętnych. Bo cieżko mi uwierzyć że będzie jakością odbiegać od innych produktów Real Sworda. Poczekamy te dwa lata i zobaczymy, bo że bedzie w tym roku to też nie uwierze ;)
sarayel 28.01.2011, h. 17:40 sarayel
FanatykAK 28.01.2011, h. 15:05 FanatykAK
CQB z użyciem granatnika rewolwerowego....po prostu szczyt realizmu :D
i tylko patrzeć się na tego w którego leci chmura kulek :D
Tomek_GGRS 28.01.2011, h. 17:00 Tomek_GGRS
johny13 28.01.2011, h. 15:13 johny13
Wrescie, Type97S ukaze sie w tym roku:):)
hasan 28.01.2011, h. 15:47 hasan
yay, kolejne repliki w BP :)
wolves 28.01.2011, h. 15:59 wolves
ale jak takiemu właścicielowi granatnika wytłumaczysz ze tylko singiel shot xD ?
ale ogólnie budzi podziw i strach w oczach przeciwnika
i daje +6 do lansu oczywiscie :F
hasan 28.01.2011, h. 16:11 hasan