Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w Gunfire.pl

Polska, 27.01.2011, h. 21:44, dodał: Promant
54

Sklep Gunfire.pl włączył do swojej oferty repliki ASG: G&P Stoner LMG, WE Browning HP M1935 oraz KJW 10/22 Carbine.



W ofercie sklepu Gunfire.pl dostępne są ciekawe repliki ASG, które opisywaliśmy szczegółowo w starszych newsach. Są to: G&P Stoner LMGWE Browning HP M1935 oraz KJW 10/22 Carbine.

Pistolet full metal gas blow back, produkcji firmy Wei-Tech, Browning HP M1935 kosztuje 361.33PLN. Okładziny chwytu wykonane z tworzywa. Długość: 200mm. Waga: 806g. Generowana prędkość początkowa: 300fps. Pojemność magazynka: 20BB.

 

Replika gas blow back produkcji firmy KJW, karabinka cal.0.22", 10/22 KC-02 Carbine oferowana jest w cenie 996.54PLN. Karabinek wykonano z metalu oraz ABSu. Długość: 780-862mm. Waga: 2762g. Długość lufy wewnętrznej: 360mm. Pojemność magazynka: 22BB 6mm. Generowana prędkość początkowa: 400fps. Ogień pojedynczy.

 

Replika full metal produkcji firmy G&P, karabinu maszynowego Stoner 63A Commando LMG, waży 4700g. Magazynek typu box, podkręcany elektrycznie. Generowana prędkość początkowa: 350fps. Cena: 1871.36PLN.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (4.75, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
NastY 27.01.2011, h. 23:29 NastY
Paskudne to 10/22 KC-02 Carbine.
zgadza się, klasyczna wersja nawet fajna ale to... Niedługo do mosina dołożą kolbę od emki i chwyt od emki :/
Guest (ID:6452) 27.01.2011, h. 23:50 Guest (ID:6452)
W rzeczy samej...
raw 28.01.2011, h. 00:18 raw
Paskudny ma ten magazynek...mogli już dac coś na wzór m4 maga a nie taki zakrzywiony kawałek kiełbasy :P
babski 28.01.2011, h. 01:00 babski
@dexterkrak proszę bardzo ;)
http://www.youtube.com/watch?v=hTX_-quVROA
rafal433 28.01.2011, h. 01:49 rafal433
Żądam jego krwi! :D
Guest (ID:6452) 28.01.2011, h. 06:49 Guest (ID:6452)
@ babski - tylko, ze w ostrym też magazynek tak wygląda... ciesz się, że nie dali bębnowego (a jest, jest). Mnie najbardziej ucieszyła by replika ostrego, 10-nabojowego magazynka (który w całości chowa się w body, nic nie wystaje).

Kusi mnie ta paskuda, oj, kusi....
Errhile 28.01.2011, h. 08:07 Errhile
Chowany magazynek również był by mile widziany :D
babski 28.01.2011, h. 09:55 babski
Yeps, z konwersją RA Tech do normalnej wersji cywilnej wygląda znośniej, jak typowy amerykański karabinek do strzelania do puszek.
Westie 28.01.2011, h. 11:01 Westie
straszliwie...
rostal 28.01.2011, h. 12:32 rostal
Guest (ID:6452) 27.01.2011, h. 23:29 Guest (ID:6452)
tani stoner, spodziewałem się wyższej ceny.
Noo!!! tani jak nie wiem i jeszcze G&P za ta cene to już chyba nikt lkm-a ak lub innych tanich nie kupi ;)
iwo303 28.01.2011, h. 17:30 iwo303
Ryba1993 27.01.2011, h. 23:37 Ryba1993
owszem stoner tani zwłaszcza że teraz zwykłe m249 A&K kosztuje 1300-1400zł ale tak czy siak paskuda z niego.
Może, ale przynajmniej oryginalna z wyglądu :)
Promant 27.01.2011, h. 23:39 Promant
M240 tajemniczej firmy GFC GUNS kosztuje 2200-2400
delin0m 28.01.2011, h. 10:38 delin0m
ajgor_aa 27.01.2011, h. 23:57 ajgor_aa
Stoner tani nie jest, ale fajnie że sprowadzili :) Mimo to lepiej niektóre rzeczy ściągać.
Wilq_pl 28.01.2011, h. 00:06 Wilq_pl
Co to jest ten wystający pipek na froncie w LMG?
do mocowania np dwójnogu bodaj czy tam innej podstawy, np obrotowej... głowy jednak nie dam.
Guest (ID:6452) 28.01.2011, h. 00:40 Guest (ID:6452)
dobry_mudzyn_z_afryka 28.01.2011, h. 00:08 dobry_mudzyn_z_afryka
ten KC-02 wygląda jak pro taktyczny shotgun za 29,99 na allegro.
Ad4m 28.01.2011, h. 00:12 Ad4m
To ja zbieram na Stonera w takim razie :P, lub zainwestuję w M249, ale stoner jest bardziej Słitaśny :D
SHOGUN_YAMATO 28.01.2011, h. 00:33 SHOGUN_YAMATO
Stoner rzeczywiście wygląda fajnie. Tylko podkrętka w granicach 430 FPS by się przudała i biędzie z niego bardzo użyteczny RKM :)
Hookie 28.01.2011, h. 00:37 Hookie
Stoner = cudo. :)
radzio2k 28.01.2011, h. 01:21 radzio2k
Coś ich wzęło na KMy? Najperw m240 teraz taki stoner :P
Ale ja bym wolał tego stonera bardziej podobnego do minimi
gross 28.01.2011, h. 07:31 gross
Popatrzcie na jedno bardzo pozytywne zjawisko, jeszcze tak niedawno były zapowiedzi tych sprzętów, a już są w Polsce, kiedyś trzeba było czekać duuuużo dłużej!
Gekon_1 28.01.2011, h. 07:32 Gekon_1
Tylko czekać aż chińczycy skopiują stonera :)
Yahalom 28.01.2011, h. 07:45 Yahalom
Browning :o Piękny :)
gadzinka 28.01.2011, h. 08:23 gadzinka
Stooooner cuuudo <3 . Wszytskie belgijskie potworki się chowają :D
dodge6666 28.01.2011, h. 08:38 dodge6666
Browning piękny tyko dlaczego koniec zamka ma inny kolor? Wersja z redwolfairsofta jest jednolita... Natomiast warto poczekać, może pojawi się wersja z oznaczeniami również w Polsce
slowik12 28.01.2011, h. 09:03 slowik12
Piękny Stoner, aż chciałoby się kupić  ;]. Ostatnio gunfire dużo ciekawych rzeczy sprowadził, ciekawe co będzie następne. Pozostaje czekać dalej.
gadzinka 28.01.2011, h. 09:37 gadzinka
Szkoda jedynie że stoner ma gb v.2...
Ahmed 28.01.2011, h. 10:13 Ahmed
Browningfiu fiu fiu a zapewne następna w ofercie będzie smarownica :)
RubyPerez 28.01.2011, h. 12:32 RubyPerez
Stoner rzeczywiście jest ładniutki, ale nie podoba mi się ten wielko kloc jako magazynek ;)
Moim zdaniem ciekawiej wyglądałby z magiem dwubębnowym, ale ciężko (lub w ogóle niemożliwe) byłoby taki dopasować.
A poza tym przydała by się jakaś szyna na kolimatorek :D
Do tego dwójnóg i było by great :D
Do tej repliki szyna i kolimator pasują jak pięść do nosa :P
FanatykAK 29.01.2011, h. 10:54 FanatykAK
To kwestia gustu (mi podobają się LKM-y z kolimatorem, zwłaszcza otwartym, ponieważ przyrządy celownicze może i są precyzyjne ale celowanie przez nie trwa...), ale chyba lepiej mieć tę szynę (nawet odkręconą jeśli ktoś szczególnie nie lubi) i nie używać, niż nie mieć a chcieć używać :D
Tym bardziej że nie widzę na zdjęciach żadnego punktu podczepienia więc w razie czego trzeba by było nawiercić otworki :/
RubyPerez 29.01.2011, h. 11:46 RubyPerez
Sovieta 28.01.2011, h. 16:30 Sovieta
Jak patrze na te KC-02 Carbine to brakuje mi słów... Nie jestem może i specjalistą i wielkim entuzjastą broni wschodniej, ale o wiele milej by sie patrzyło jakby w ofercie sklepów były takie repliki broni jak: Vintorez, Groza, czy nawet repliki broni z IIWŚ (czyt. np. M1 Garand szerzej dostępny)... Przecież patrze na te Carbine i mam wrażenie jakbym był w nocnym klubie patrząc na plastiki a w sumie protoplasty kobiet...Dają do oferty po 50 przeróbek wszystkich Emek, a mogli by stworzyć rasowego AN-94 czy M1A1 Carbine i było by wzięcie podobne...eh
PS: Chociaż wiem, że czekają mnie gromy za to, także kończąc powiem...gusta są różne ;]... naszczęście ;d
Vintorez faktyczne by się przydał :) Tak samo jak ty nie mogę patrzeć na KC-02, przecież to jest okropne! O gustach się nie dyskutuje. Takie jest moje zdanie ;p
Armagedon981 28.01.2011, h. 17:33 Armagedon981
Niestety firmy produkujące repliki seryjne robią to dla zysku, a nie po to by zaspokajać gusta niszowe.
Produkują emki lub takie "kopie" Rugera z tej prostej przyczyny, że największe rynki zbytu na asg to USA i Azja, a tam właśnie to się podoba.
Tu można sobie pisać, że KC-02 jest wstrętny, brzydki, olaboga paskudny - a tam zyskał wielu zwolenników. 
Wintorez piękna rzecz. Fajnie by było gdyby wreszcie ktos go wyprodukował w ludzkiej cenie. Tylko ilu ludzi na świecie go kupi? To jest produkt małoseryjny. Dlatego narzekania na nic się zdadzą. Producenci patrzą przez inny pryzmat.
Promant 28.01.2011, h. 17:50 Promant
Sovieta 29.01.2011, h. 00:00 Sovieta
Jak się doczekam takich replik, dajmy na to chociaż za 700-1000 zł Vintoreza, garanda, daj Boże nawet Gewehr 43...to chyba wyśle producentom po flaszce na łebka.
Promant - To dlaczego tak produkują to jest jasne i nie musisz tego nam tłumaczyć ;]. Zgadzam się, że chodzi o zysk. Takie repliki nie były by produkowane gdyby chodziło o zaspokojenie klienta. W większości zgodze się z twoją wypowiedzią, tylko mam zastrzeżenie co do tego "ile ludzi kupi". Bo tak mnie zastanawiając szczerze mówiąc, to kupna tych Carbine'ów nie będą o niebo większe niż Vintoreza. Pamiętajmy, że mimo iż różne trendy są na świecie, to patrząc nawet na filmiki widzisz standardowe wersje replik. M4, seria M16, M21, M14..ebrki...rzadko kiedy widzi się takie...nazwijmy unikaty.
Żeby nie było tylko oftopu, to dodam, że całkiem zacny ten Colt...chociaż jak dla mnie to jeszcze nie jest maksimum piękna tej broni ;]
Promant 29.01.2011, h. 00:39 Promant
Akurat 22ki i do tego Rugery są popularne w USA, i tu się zapewne producent nie martwi o zbyt. I to jest rynek większy od wszystkich chętnych na Wintoreza razem wziętych. Takie są realia. 
Mnie by się podobało, gdyby produkowano jak najszerszą gamę replik, ale następuje to bardzo powoli i w pierwszym rzędzie idzie broń zachodnia, najczęściej znana z filmów.
Czemu nagle taki modny wśród producentów jest cheytac?
Jakby wintorez zagrał w strzelcu, to już byś go miał.
Harrkonen 29.01.2011, h. 01:29 Harrkonen
stoner rządzi^^
delin0m 29.01.2011, h. 11:22 delin0m
Browning HP już niedostępny?! WTF?!
Cóż się dziwić, wiele osób czekało na tą replikę a nasi sprzedawcy jak zwykle podeszli do zagadnienia z umiarkowanym optymizmem i zamówili zaledwie parę sztuk :)
Nie pozostaje nam nic innego jak czekać. Miejmy nadzieję że tym razem pojawi się replika z oznaczeniami.
Pozdrawiam Ahmed
Ahmed 29.01.2011, h. 12:17 Ahmed
No a już miałem chrapkę na niego... z oznaczeniami czy bez - widać, że producenci i sprzedawcy coraz łaskawszym okiem patrzą na repliki historyczne:)
delin0m 29.01.2011, h. 13:47 delin0m
Ahmed 29.01.2011, h. 14:13 Ahmed
KreciKs miejmy nadzieję że wreszcie poszli po rpzum do głowy i zwąchali interes :) tak to przynajmniej zaczyna powoli wyglądać.
Ahmed 30.01.2011, h. 09:32 Ahmed
sam jestem jednym z nich :)
pablo79 30.01.2011, h. 14:39 pablo79
Stoner może być niezłą zabawką do koszenia puszek, po wstawieniu "gearboxa" POLSTAR.