Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 26.01.2011, h. 22:28, dodał: Promant
26

eHobby Azja: Mosin Zeta-Lab. Echo1: replika ASG Robinson Arms XCR. Airsoft GI TV: relacje z Shot Show 2011.



eHobby Azja prezentuje: replika bolt action karabinu Mosin produkcji firmy Zeta-Lab.

 

 

 

Firma Echo1 przedstawia: replika AEG karabinka Robinson Arms XCR.

 

 

 

Airsoft GI TV zamieściła swoje relacje z Shot Show 2011, dotyczą oferty Cyberguna, KWA, Echo1 oraz Specter Gear.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mag98 26.01.2011, h. 23:58 Mag98
Ach, kawaleryjski Mosin... tylko to drewno jakieś dziwne...
Mam w domu oryginalne łoże. Kolor taki sam tylko to się jakoś tak dziwnie błyszczy.
Rudy1002 27.01.2011, h. 00:57 Rudy1002
dokładnie, chyba za dużo lakieru napaprali :/
z kolei XCR przepiękny <333
drozdek96 27.01.2011, h. 07:48 drozdek96
Szabla95 27.01.2011, h. 09:33 Szabla95
XCR wygląda jak by połączyli górne body od scara z dolnym od emki.
Michal_CHZW 27.01.2011, h. 10:32 Michal_CHZW
Czyli wnioskkuje z Twojej wypowiedzi że wygląda jak Scar :P
Karol_K 27.01.2011, h. 10:59 Karol_K
No ten mosiek widze zupełnie zdaje się do rzeczy
Yessabel 27.01.2011, h. 12:19 Yessabel
A po jaką cholerę tam jest kabel przy ładowaniu kulek w tym mosinie? Przecież to spring! Nie powinno być żadnych kabli! :P
gadzinka 27.01.2011, h. 12:28 gadzinka
to jest jakaś zatyczka do kanaliku z kulkami czy coś takiego, a jest na sznurku/kabelku żeby się nie zgubiła.
Melite1337 27.01.2011, h. 15:11 Melite1337
Ten Gat to ładny , jak będzie w Polsce to go kupie :)
Aliant 27.01.2011, h. 15:27 Aliant
Jak na frontowca to mosiek za ładny. Ale wpasowanie go w ori łoże to nie powinien byc problem. Czekamy teraz na chińskiego garanda, M1A1 lub Einfielda :)
Garand się robi. Enfielda będzie z kolei strugał ICS.
Westie 28.01.2011, h. 11:02 Westie
Ja tam o M1A1 Carabine marzę...
majster988 29.01.2011, h. 14:19 majster988
MedicPl 27.01.2011, h. 16:11 MedicPl
Eh... Nic tylko wziąść papier ścierny, przetrzeć Mosina w paru miejscach... Wrzucić i wyciągnąć z błota, wytrzeć byle jak (najlepiej z procentami we krwi ;)) i będzie bardzo zacny karabin!
Guest (ID:6452) 27.01.2011, h. 16:45 Guest (ID:6452)
eeej mosiężne okucia tam były w oryginale? Gdzie szczelina w kurku do rozkładania broni? Ta co słuzyła za kluczyk do rozkręcania zamka? CZemu łoże wygląda jak od G&H?! Zawiodłem się, mało ten custom przypomina mośka. Raczej jest to stylizowany czterotakt. Pomysł jednak super :D
Niewiem czy były. Akurat w moim oryginalnym łożu niema żadnych okuć ale to chyba ja mam taki model.
Rudy1002 27.01.2011, h. 21:11 Rudy1002
Od kiedy to jest custom? To replika seryjna.
Promant 27.01.2011, h. 21:15 Promant
Ano custom bo to składak z częściowo robionych i częściowo kupowanych części. Sam pomysł świetny ale złote w kolorze okucia i ten lakier psują obraz całości. No i dlatego też nie nazywam tego repliką a customem. Zbytnie odstępstwa od oryginału. Np czerniona (nie wnikam czy to lakier czy oksyda) rączka zamka. I nie tylko rączka.
Guest (ID:6452) 27.01.2011, h. 21:32 Guest (ID:6452)
Ciekawe. W ten sposób większość replik na rynku można zaklasyfikować do customów.
Promant 27.01.2011, h. 23:22 Promant
Bażeju 27.01.2011, h. 18:25 Bażeju
No ładny ten mosinek , tylko ten celownik łysy bez numerków ale zawsze można dać orginalny , fajnie zrobili magazynek nie ma łusek jak w k98 ( nie trzeba zbierać ) ;) ciekawe ile za niego chcą ?
Na stronie szczerbinkę masz z numerkami, ogólnie więcej szczegółów na nim jest, tylko rok nie wiem czy dobrze widzę, że dali 1947? ;-)

http://shop.ehobbyasia.com/sniper-rifles/others/zeta-lab-real-wood-and-full-steel-mosin-nagant-carbine-w-bayonet-v2.html


369 dolców, dolicz 100$ za przesyłkę, bo repliki oni ślą tylko UPS`em i na bank zapłacisz cło (koło 100 zeta) od kosztów przesyłki  ;-) (tak mi dosypali dziady jak L1 kupowałem).
Tuksiak 27.01.2011, h. 20:07 Tuksiak
wiedzmin1994 27.01.2011, h. 19:55 wiedzmin1994
Głupie pytanie: sprężyna czy gaz ten Mosin?
Spring, wyżej dałem linka do repliki/sklepu/opisu. Zresztą widać po filmie.
Tuksiak 27.01.2011, h. 20:07 Tuksiak