Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki gazowe

Świat, 26.01.2011, h. 22:07, dodał: Promant
15

Firma OPFORCE wprowadziła do oferty gazową replikę karabinu Galil. Firma GHK oficjalnie zapowiedziała wypuszczenie na rynek gazowej repliki AKM.



Firma OPFORCE przyjmuje zamówienia, w ramach przedsprzedaży, na gazową replikę karabinu Galil. Replika gas blow back, wykonana ze stali, z drewnianym łożem. Karabin posiada wnętrzności wykonane również ze stali - niklowane. Oznaczenia izraelskie. Regulowany ROF, fps i siła odrzutu. Replika akceptuje magazynki AEG. Lufa wewnętrzna typu AEG. Na ustawieniu 400fps - ROF wynosi 18BB na sekundę. Cena: 750USD.

 

gbb.jpg" src="/var/images/text/98724/2/opforce_galil_gbb.jpg" alt="opforce_galil_gbb.jpg" width="500" height="357" />

Firma GHK oficjalnie potwierdziła, że wkrótce trafi na rynek jej nowy produkt: zapowiadany niedawno w newsach AKM gas blow back.

 

akm.jpg

 

 

 

Źródło:

www.arniesairsoft.co.uk

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Armagedon981 26.01.2011, h. 22:46 Armagedon981
Piękne repliki. Ciekawi mnie cena i wykonanie AKM'a... :D
SoP-PeL 26.01.2011, h. 23:13 SoP-PeL
Galil to chińczyk DANMU conversion-kit warty 250$
zaki123 26.01.2011, h. 23:18 zaki123
ciekawe jak mocno kopie galil jak się na maksa podkęci :)
sjzmisiek 26.01.2011, h. 23:24 sjzmisiek
zasilanie zewnętrzne w tym galilu? ... z butli? :(
Olek96 26.01.2011, h. 23:28 Olek96
AKM bez szpetnej szyny do montaży RISa - cud, miód :D
billy99 26.01.2011, h. 23:39 billy99
Zasilanie jest zewnętrzne z butli hp (sprężone powietrze) plus mamba, no i oczywiście specjalny reduktor do hp. Troche na plecach trzeba mieć
no niestety nikt jak na razie nie opracował idealnego systemu gbb, algo wygoda i realizm albo użyteczność :(
rafal433 26.01.2011, h. 23:48 rafal433
snajperswd11 27.01.2011, h. 09:31 snajperswd11
Tan AKM zalatuje ostrością:) Ciekawe jak to będzie wyglądało na większych fotkach:)
Sasza84 27.01.2011, h. 10:55 Sasza84
ahhh ... szkoda tylko, że nie wyszedł AK74M lub /N GBB ... pozostaje czekać, a ten AKM jest piękny :) - muszę przyznać.
Wyszedł, RA-Tech je robił.
Jackall37 28.01.2011, h. 13:39 Jackall37
Yfronus 27.01.2011, h. 19:35 Yfronus
Galil DżiBiBiaR... cuuudooo....
rafcio132 27.01.2011, h. 23:19 rafcio132
AKM gazowy :D i jaki piękny - Mniam
senkuPH 28.01.2011, h. 15:40 senkuPH
czyli ten Galil śmiga na zasadzie działania GB PolarStar HPA ?
Nie..to inna koncepcja,podobieństwo polega tylko zasilaniu.OPFORCE wychodzi tu zdecydowanie lepiej niż PolarStar,ze względu na mozliwie najleprze (jak do tej pory)odwzorowanie pracy podzespołów replik,w porównaniu z ich ostrymi pierwowzorami. HPA to przyszłość,i tylko trzeba troszke cierpliwości by ktoś sprytny wykonał butle zasilajacą w kolbie stałej,coś w podobie rozwiazania stosowanego w RAM-ach..Zadowoliło by to napewno narzekających na brak realizmu,czarną mambe itp .;)
P.S.Galil cudo:)
Suchy25bkpow 28.01.2011, h. 22:36 Suchy25bkpow
MAXIM 28.01.2011, h. 19:15 MAXIM
GALIL!! Klasa... fantazja! fajnie by było mieć coś takiego...:)