Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 25.01.2011, h. 09:55, dodał: Promant
11

Zapowiedzi nowości Zeta-Lab. KWA USA Shot Show 2011. RA-Tech: WE SCAR open bolt system.



Na stronie sklepu Airsoft Panda pojawiła się zapowiedź nowości firmy Zeta-Lab. W przygotowaniu są kolejne repliki broni historycznych: M1918 Browning Automatic Rifle (BAR) oraz PPSz-41.

 

zeta_lab_2011_products.jpg

Jeszcze jeden film prezentujący ekspozycję firmy KWA USA podczas Shot Show 2011. Omawiany jest między innymi nowy pistolet ATP. Pokazano także replikę PM Kriss (z kolbą składaną), która ukaże się na rynku latem bieżącego roku, obok nowego modelu tej broni (K10).

 

 

 

Firma RA-Tech prezentuje: WE SCAR open bolt system.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftpanda.com

www.youtube.com

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Szabla95 25.01.2011, h. 11:07 Szabla95
Kriss orisowany jest ochydny, ale bez risów jest niczego sobie.
Widmo34 25.01.2011, h. 11:12 Widmo34
Dla mnie orisowany czy nie i tak wyglada jak kloc...
Bo to jest kloc... ale kloc 45" ;)
dixon 25.01.2011, h. 14:22 dixon
AnR 25.01.2011, h. 11:21 AnR
Słownik sobie na początek orisuj, wtedy będzie mniej oHydny. ;)
Mendi 25.01.2011, h. 12:27 Mendi
Klocek jak klocek, faktycznie mało sympatyczny wygląd, ale znajdą sie wielbiciele i tego. Mam dziwne wrażnienie, że konwersja będzie niewiele tańsza od samej repliki. Poza tym pokazana jest różnica w magach, czyli dochodzą niekompatybiności i dodatkowe wydatki, a nie ma co ukrywać, że najlepsza sprawa w standardowych magach we był fakt, że pasowały do m4, scara, kacpdw i hk416.Jak dla mnie nie opłaca się skórka za wyprawkę.

A co do akcentu gościa, to jest super, muszę się takiego nauczyć i będę żonę anglistkę doprowadzał do pasji ;]
Konwersja open bolt kosztuje 70$!
A w jej skład wchodzi sporo częsci:
-kompletny bolt + sprężyna powrotna
-kompletny zestaw spustowy
-lufa zewn + tłumik płomienia
-konwersja do magazynka ( normalnie kosztuje 5$)
-kompletny zestaw lufy wraz komorę HU

Także to jest bardzo dobra cena, sam gun kosztuje tyle samo co stara wersja AWSS ("closed bolt")
Jak to nie opłacalny? Dopiero teraz ta platforma będzie jakoś działała, bo wcześniej to pluło kulkami a nie strzelało...
Gumki w standardzie VSR, idealnie się sprawdzają w gaziakach. Przy np g36C WE masz zasięg skuteczny w stocku 50m...

Odnośnie magazynkó to platforma M4 będzie miała przekonstruowany ponoć magazynek na wzór G36 (inna budowa wewn i zewn), oraz ma dojść krótki magazynek na 20 kulek.
Do tego dojda nowe emki dla fanów Vietnamu...
pidzejfat 25.01.2011, h. 12:50 pidzejfat
Konwersja kosztuje mniej niż połowę repliki (80$, a 76 w promocji), nawet mniej niż pełny zestaw RA-Techa do SCARa AWSS (103$). W zestawie jest 1 komplet "szczęk" magazynka do wymiany ze starego maga na nowy z open boltem. Dodatkowe komplety do konwersji magów też nie kosmiczny wydatek, bo to raptem 6$.

Wszystkie szczegóły na en.ratech.com.tw/store/



edyta:

Pidzejfat mnie wyprzedził...

Dodam jeszcze, że jest już też dostępna dysza NPAS do zestawu open bolt. Co wiecej jest to dysza wspólna dla wszystkich replik WE z systemem open bolt
biper911 25.01.2011, h. 13:28 biper911
NPAS owszem jest niby do wszystkich OPEN bolt z WE, ale wymaga przeróbek dysza dosyłająca (loading muzzle) w m14 i G36 jest to identyczna modyfikacja. W PDW modyfikacja tej dyszy jest jeszcze inna:

Przeróbka PDW
http://en.ratech.com.tw/product/teaching/teaching_5.php
Przeróbka M14 i G36
http://en.ratech.com.tw/product/teaching/teaching_4.php
pidzejfat 25.01.2011, h. 16:45 pidzejfat
Devito 25.01.2011, h. 12:54 Devito
Hmm... A gdyby zrobili BAR-a GBB na 20 kulek z konkretnym kickiem (dum-dum-dum-dum)