Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki M240 w ofercie Gunfire.pl

Polska, 21.01.2011, h. 21:21, dodał: Promant
37

Sklep Gunfire.pl włączył do swojej oferty, pod marką GFCGuns, repliki AEG karabinów maszynowych M240B oraz M240G MAG.



W ofercie sklepu Gunfire.pl można znaleźć, pod marką GFCGuns, repliki AEG karabinów maszynowych M240B oraz M240G MAG. Replika M240B kosztuje 2469PLN. Materiał: metal + ABS. 8mm łożyskowanie gearbox'a. Hop up regulowany. Lufa wewnętrzna precyzyjna: 6.03mm o długości 551mm. Waga repliki: 7800g. Długość: 1240mm. Generowana prędkość początkowa: 400fps. Magazynek BOX, o pojemności 4500BB. W komplecie akumulator 9.6V oraz ładowarka.

 

 

Replika full metal M240G MAG kosztuje 2299PLN. 8mm łożyskowanie gearbox'aHop up regulowany. Lufa wewnętrzna precyzyjna: 6.03mm o długości 551mm. Waga repliki: 7600g. Długość: 1240mm. Generowana prędkość początkowa: 400fps. Magazynek BOX, o pojemności 4500BB. W komplecie akumulator NiMh 9.6V oraz ładowarka.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (4.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
napod 21.01.2011, h. 22:22 napod
Cholera drogo jak nie powiem co a możliwości użycia trochę mało...
I dobrze, nie będzie co 2ga osoba biegała z KM'em!
Gdyby były tańsze, to i tak po 5min noszenia, pojawiły by się na allegro...
(tak samo jak miało to miejsce z M249, tylko że tutaj jest 1,5kg więcej ^^)
Ale jak na chińczyka rzeczywiście wysoki próg cenowy...
BTW. Oznaczenia to jakiś żart?!
"6.00mm airsoftgun"
WTF!
pidzejfat 21.01.2011, h. 22:26 pidzejfat
Taa cenię ludzi którzy kupili go wtedy, mają go teraz, i ładują chore pieniądze żeby utrzymać przyz życiu bo P&J przestał sprowadzać części zamienne. Zostają zamienniki z CA itp. Ostatnio walnęła mi kolba GB, jakaś popierdółka, magazynek i już 1k w plecy ;)
Lamus 23.01.2011, h. 07:57 Lamus
krisc 21.01.2011, h. 22:27 krisc
Za chincora 2469 zł? Paranoja. W takiej kwocie można kupić porządne m249 z G&P.
To M249 z G&P jest porządne? Weź mnie nie rozśmieszaj. Świnia z GB V.2... Stary oganij się.
Kyrios 22.01.2011, h. 08:57 Kyrios
Świnia to M60, a nie M249.
Cybul 22.01.2011, h. 21:59 Cybul
zeromag 21.01.2011, h. 22:30 zeromag
m249 jest na peczki bo byly tanie :-) to bedzie rarytas
Właśnie minimi na starcie były po 1200-1400zł a był nawet okres że chyba i za 800 nówkę w sklepie szło dorwać, a tutaj tak nie będzie.
Nie mówiąc ze i m249 w rzeczywistości jest popularniejszym karabinem, a tutaj taka krowa.
radzio2k 21.01.2011, h. 22:49 radzio2k
A ja to nawet pamiętam swego czasu, jak na promocji u Krakmanów czy GF po 5 stów były... Ale dolar wtedy niewiele ponad 2 zeta był.
slepy 21.01.2011, h. 23:49 slepy
MatriX482 21.01.2011, h. 22:52 MatriX482
@radzio2k, to raz. 

Dwa. Jest to w sumie pierwsza, szerzej dostępna replika M240 na rynku, także nie ma co się dziwić... ale zrobiło na mnie ooogroomne wrażenie. Myślałem, że to zonk jakiś, ale nie, real deal njus :D
denvey 21.01.2011, h. 23:01 denvey
I brytole w sumie mają dla siebie co nieco ;)
W tym M240G MAG wystarczy tylko płomiennik zmienić i mamy rasowego L7A2 :)
Bradley12 22.01.2011, h. 16:53 Bradley12
guzio29 21.01.2011, h. 23:03 guzio29
Sprawa naprawdę fajna, zwłaszcza, że do niedawna jedyna szerzej dostępna replika czegośfaktycznie cieżkiego było M60 - jedyne co uważam za kpinę to cena. Zwłaszcza, że takie marki na body przy takiej kwocie to żenada ;)
 Ale jak by nie patrzeć idzie to wszystko ku lepszemu ...
Yyy.. pierwszy chinol z ceną ponad 2 tyś złotych polskich?

M60 też nie był lepszy- 1300-1500zł. Nie jest źle, a to M240 jest piękne! Must have rn!
MatriX482 21.01.2011, h. 23:08 MatriX482
gadzinka 21.01.2011, h. 23:11 gadzinka
Ostatnio także ta repliczka do francuzów pasuje, także wielu się ucieszy :D
FanatykAK 21.01.2011, h. 23:23 FanatykAK
Niemniej jednak chinol za niemalże dwa i pół tysiąca to przesada.
Masz pan racje i ja panu powiem więcej pan, za 2500 to mogę sobie kupić M60 i ulepszać je, cieszyc sie. A jak wydam 2,5k na to bydle to na tunning wydam więcej niż 3k
Niezniszczalni 22.02.2014, h. 21:23 Niezniszczalni
aciepk 21.01.2011, h. 23:24 aciepk
Dżyzas ileż ja na to czekałem! Szkoda co prawda, że to nie FN MAG, ale z tego co widzę wystarczy dorobić odpowiedni tłumik płomienia i włala, hamburgerskie oznaczenia i risa na pokrywie komory jakoś przeboleję.
sjzmisiek 21.01.2011, h. 23:44 sjzmisiek
fuj :P wole m60-tke tzw VN ;) nie ma to jak klasyka
Syriuszzabujca 22.01.2011, h. 00:06 Syriuszzabujca
M240G MAG <3
ajgor_aa 22.01.2011, h. 00:41 ajgor_aa
Cena nawet dobra, nie jest drogo jak za replikę M240. Ciekawe jak z kompatybilnośćią częsci z M249 i z łatwośćią tunignu. Jestem bardzo za :)
Dudek Javny 22.01.2011, h. 08:03 Dudek Javny
Matko Boska, biadolicie jak stare parówy! Drogo, srogo, chinol, srinol...nie chcesz,nie kupuj. Proporcjonalnie do ceny INO, propozycja GFC jest na poziomie chińskich cen. Jakoś 1/3 ceny markowego odpowiednika. Zresztą, teraz ceny chinoli też nie są aż tak niskie.

Jeśli wykonanie stoi na poziomie mk43 pj, to jest pora aby się zastanowić na m240b :d Może ktoś kupi i mu się znudzi.
HermanL 22.01.2011, h. 09:52 HermanL
Replika na zdjęciach wygląda bardzo ciekawie.
Cena wydaje mi się że jest odpowiednia.
Gdy sam chciałem mieć mk43 a nie stać mnie na vfc czy inokatsu to kupiłem chińczyka niesugerując sie ceną 1500zł za niego bo i tak jest 3-4 razy tańszy od tych"markowych"
Kupią ja osoby które zawsze chciały mieć m240 bo nie jest to replika z którą kazdy da rade biegać.
Jest cięższa od pj43 o 1kg i z kulkami i baterią może dojść do 10kg czyli dalej o ponad 2 kg mniej od ostrego bez amunicji.
Sam bym ja kupil do kolekcji gdybym miał górką te 2400zł.
Mam nadzieję że kiedyś chińczyki zrobią mk48 i risy do mk43
Patroniusz 22.01.2011, h. 11:15 Patroniusz
Prawie 8kg potwora...z pustym magiem.
Marcin179 22.01.2011, h. 11:56 Marcin179
Lipa, że atrapy taśmy z pociskami nie ma :/
Cybul 22.01.2011, h. 12:07 Cybul
Jeśli mówicie, że drogo to chyba nie zdajecie sobie sprawy ile kosztowały pierwsze M249 Classic Army ściągane do Polski.
Mój 3,9k z Batką i lekkim tuningiem-ale w przeciwieństwie do chiński minimów mój po mimo tylu lat nadal ma się bardzo dobrze.Kilka lat temu jak dobiłem do 50tyś kulek przestałem liczyć,a od nowości śmiga na M150.
Jaki tam jest GB w tych M240 taka jak w minimach panzer skrzynka,czy jakieś inne ustroństwo.
SARCO 22.01.2011, h. 15:56 SARCO
Ja za swojego (nomen omen pierwszego w Polsce) SAWa zapłaciłem 3,5 albo 3,6k bez maga, bez baterii, to ile w niego jest wpakowane już nawet nie liczę. Dodatkowo część wymienionych elementów od oryginału.
Więc niejedna replika te 2,5k wciąga na śniadanie. Wprawdzie jestem ciekaw co to za GB i jakie jest wykonanie zewnętrze, bo może się to okazać totalnym badziewiem. Ale i tak nie ma za dużego wyboru na rynku więc wg mnie warto.
Cybul 22.01.2011, h. 19:59 Cybul
A i oszem, zgadzam się. Ale mądry płaci raz, z chinskiej "Małej Mi" została mi obudowa. Reszta śmiga dobrze, a jedyne co ostatnimi czasy wymieniałem to kolba i magazynek, na małe pudełko z CA. A osobiście widziałem też repliki CA które się sypały na M130, odpadały kolby lufy po trzymaniu za raczkę transportową, w sumie tylko kwestia farta. Mi się poszczęściło.
Lamus 23.01.2011, h. 10:17 Lamus
GFC napisało mi że GB to nowa konstrukcja,a według ich serwisu podatna na tuning-porzyjemy zobaczymy.
SARCO 24.01.2011, h. 20:00 SARCO
Maza94 22.01.2011, h. 12:46 Maza94
Moim zdaniem jak w stocku ma lufę precyzyjną (wiem że do prometheusa może się schować) tłok z metalową szczęką, mosfet, kable niskooporowe i wzmocnione zębatki jednak warto
gas-can 23.01.2011, h. 15:31 gas-can
ja bym chciał zobaczyć jego komore HU... a i tak pewnie pojawi sie w mojej kolekcji- bo ja lubie KMy
luglo 23.01.2011, h. 15:48 luglo
Komora jest bardzo prezyzyjnie wykonana jak na tej jakości produkt. Komory np. do M259 CA to śmiech na sali.
Bartess 23.01.2011, h. 15:51 Bartess
Gearbox taki jak w SAW CA?
luglo 23.01.2011, h. 17:51 luglo
Nie ale najbardziej przypomina większe i solidniejsze v6.
Pik 24.01.2011, h. 08:37 Pik
Robią nowy sprzęt i cały czas na tej beznadziejnej zasadzie podłączania magazynka. Nie można się pokusić o taśmę z nabojami, która zawiera prowadnicę dla kulek, ładowaną pod klapę? Wówczas nieco zmienia się realizm działania machiny. Poza tym kiedy zrozumieją, że nasz rynek potrzebuje zamiast kaszaniastych elektrycznych hajkapów również midów o pojemności 200-300 kulek?
.
Z drugiej strony, dobrze, że coś nowego się pojawiło ;).
dr_wisla 24.01.2011, h. 19:38 dr_wisla
Było jeszcze M240 TOPa bodajże, czy coś takiego. Tamte były równie drogie i z tego co pamiętam plastikowe w środku. Więc jeśli mam racje, to za dobrze wykonane, chińskie M240 2.5k to nie specjalnie dużo.