Daj cynk
Reklama

Aktualności

Shot Show 2011 - nowości KWA

Świat, 19.01.2011, h. 10:29, dodał: Promant
39

Wczoraj rozpoczęły się w USA targi Shot Show 2011. Już pierwszego dnia zaskoczyła fanów ASG oferta nowości firmy KWA.



Już podczas pierwszego dnia, trwających w USA, targów Shot Show 2011 fani airsoftu zostali zaskoczeni imponującą ofertą nowości firmy KWA.

KWA wprowadza nowy system w swoich replikach AEG, dając początek serii ERG (Elektric Recoil Gun) czyli replik elektrycznych z systemem symulacji recoil. Repliki oparte są o, jak podano, nowy gearbox opracowany przez KWA: 2GX. Nowy mechanizm wykorzystuje, opatentowany przez KWA system symulacji recoil: KFS (Kinetic Feedback System). Dzięki specjalnie zaprojektowanym magazynkom, poprzez elektryczne odcięcie, zapobieżono pustym strzałom repliki po wyczerpaniu amunicji. Repliki będą także posiadać nowego projektu, bardziej precyzyjne, komory (systemy) hop-up. Pierwszym modelem ERG jest karabinek z rodziny M4: RM4A1.

 

 

Kolejną nowość w ofercie KWA stanowią repliki AK w serii AKR, również wykorzystujące system KFS i posiadające nowe magazynki, co zapobiegnie pustym strzałom po wyczerpaniu BB. Pierwsze repliki z tej serii to 3 modele: AKR -74SU, AKR-74M ze składaną kolbą oraz AKR - 74MFS. Ceny i termin premiery rynkowej wszystkich replik ERG podane mają być w późniejszym terminie.

 

Również oferta replik broni krótkiej, produkcji KWA, znacznie się wzbogaci w 2011 roku. KWA opracowało i wprowadza w swoich pistoletach nowy system: NS2 GBB system. Na tym systemie bazuje replika ATP (Adaptive Training Pistol) dedykowana przez producenta dla osób poszukujących bardzo dobrego pistoletu do intensywnych treningów. Premiera rynkowa tego modelu ma nastąpić pod koniec 2 kwartału 2011.

 

Pierwszym pistoletem typu subcompact, z nowym gazowym systemem wewnętrznym NS2, jest M945 compact.

 

Miłośników replik broni historycznej na pewno ucieszy fakt, że KWA zaprojektowało i wyprodukowało replikę pistoletu Tokariew. TT-33 ukaże się w 2011 roku pod symbolem TKV-33 jako pierwszy model z serii replik broni historycznej, którą KWA zamierza rozwinąć w przyszłości.

 

Producent zaprezentował replikę PM Kriss. Poinformował również o podpisaniu ekskluzywnej umowy licencyjnej na wyłączność z firmą Sphinx Arms, na podstawie której KWA będzie wyłącznym producentem i dystrybutorem licencjonowanych replik airsoftowych modeli broni krótkiej marki Sphinx Arms. Repliki będą bazować na nowym systemie gazowym NS2. Na poniższych zdjęciach przedstawiono pierwszą replikę szwajcarskiego pistoletu Sphinx. Ostatnie zdjęcie to porównanie repliki i jednej z palnych wersji tej broni.

 

Na koniec: repliki odświeżone. Dzięki umowie z firmą Umarex - KWA otrzymało prawa do oznaczeń firmy H&K, które umieści na najnowszych wersjach swoich replik broni Heckler & Koch. Replika MK23 Socom będzie wyposażona w nowy system gazowy NS2. Nowe wersje replik z serii H&K mają być dostępne pod koniec pierwszego kwartału bieżącego roku.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Zmorak 19.01.2011, h. 11:48 Zmorak
WOW ! Jestem pod wrażeniem - Naprzód KWA!!!
Westie 19.01.2011, h. 12:03 Westie
Co to jest ten ATP? Bo wygląda, jakby HK45 i Glock puknęły się po pijaku...
xel20 19.01.2011, h. 12:09 xel20
świetne wiesci
dodge6666 19.01.2011, h. 12:11 dodge6666
Nareszcie TT'ka :D
Denis 19.01.2011, h. 12:13 Denis
No ogolnie cały czas do przodu....BRAVO
Mati13k 19.01.2011, h. 12:13 Mati13k
Westie - pewnie własny projekt KWA. W sumie, ciekawe...
Dominio123 19.01.2011, h. 12:14 Dominio123
Widać że idą na przód ,oby tak dalej!
Gil0 19.01.2011, h. 12:18 Gil0
moje sny się spełniają wkońcu TT'ka !!!
Fedajkin 19.01.2011, h. 12:22 Fedajkin
Też chce Tokarewa.
BodzioSkrzyszów 19.01.2011, h. 12:31 BodzioSkrzyszów
Ciekawy pomysł z tymi magazynkami.
Kamil 19.01.2011, h. 12:36 Kamil
Mogli się pokusić o coś współczesnego, ale przynajmniej jest TT. Szkoda tylko, że z tymi strasznymi napisami.
Jeżeli napisy będą robione tak jak w dotychczasowych replikach, to stosunkowo łatwo można je usunąć, jeśli to tylko białe nadruki, bez wgłębień.
Promant 19.01.2011, h. 13:03 Promant
pso1 19.01.2011, h. 12:37 pso1
w końcu będzie w ofercie TT
Maza94 19.01.2011, h. 13:42 Maza94
Tokarev!! Jaki słitaśny, jak się pojawi i będzie z możliwością używania CO2 kupuję
Widmo34 19.01.2011, h. 13:56 Widmo34
Wreszcie pożądnie tt bedzie... no i pierwsza replika krissa (w usa bedzie hit zapewne)
kacxd 19.01.2011, h. 14:46 kacxd
TT ! i to nie od hudsona i dostępne! biorę! <3
nareszcie, nareszcie ^^
denvey 19.01.2011, h. 15:08 denvey
Zaczął się masowy ręczniak hehe :D Ale prawdę mówiąc to raczej jest nad czym :>
bachu 19.01.2011, h. 15:26 bachu
Kriss-ik Piękności moja. Ciekawe kiedy to wypuszczą i za Ile. A tak w ogóle to ta KWA to dobra firma? Z czym można ją porównać? 
Westie 19.01.2011, h. 15:36 Westie
O, właśnie. Ciekawe czy do Sphinxa będą pasować magazynki od CZ75, bo jak nie, to skucha. Poza tym, NS2 to tak naprawdę KSCtowski System7, żadna nowość.
Może tak, może nie. KWA twierdzi, że nowość, ale marketing to marketing.
Promant 19.01.2011, h. 20:46 Promant
Yfronus 19.01.2011, h. 16:03 Yfronus
ATP wygląda jak skrzyżowanie Klocka z USP.
 TeTetka :D
Kriss :D
 Sphinx fajnie wygląda.
pidzejfat 19.01.2011, h. 16:31 pidzejfat
drozdek96 19.01.2011, h. 18:11 drozdek96
 AKR -74SU piękny ^^ i wreszcie TT dla rekonstruktorów
Wyborowiec 19.01.2011, h. 18:36 Wyborowiec
Nareszcie będę miał replikę TT ;)
wojtazkk 19.01.2011, h. 19:20 wojtazkk
A ja bym chciał zapytać państwa z KWA, gdzie są magazynki do MP9?? :P
Przyłączam się do pytania. Daj znać co Ci odpowiedzieli ;P
Promant 19.01.2011, h. 20:48 Promant
A zagwarantujesz na 100%, że pasują do KWA MP9? Przymierzałeś? Ja niestety nie miałem możliwości sprawdzenia.
Promant 19.01.2011, h. 21:48 Promant
Na stronie EHA czytamy:
"Quick Overview
KSC B&T MP9 Long Magazine

-- For KSC / KWA Airsoft Gas Blow Back Submachine Gun (Model: MP9 / TMP / SPP)

-- Fit NS2 / System 7 only

(...)"

co wyjaśnia dwie sprawy: a) że NS2=S7, oraz b) że pasuje.

pozdrawiam
gross 19.01.2011, h. 22:56 gross
Promant 19.01.2011, h. 23:15 Promant
Może. Opisom na stronach średnio dowierzam, widziałem już różne przekłamania. Ale byłoby dobrze gdyby pasował. 
Co do a) również nie ma 100% pewności. A jeżeli są różnice między tymi systemami, które nie dotyczą konstrukcji magazynka, lecz konstrukcji samej repliki?
Promancie, nie jestem pieniaczem, nie ma co gdybać tak naprawdę :) pozdr.
gross 21.01.2011, h. 09:20 gross
Ależ spoko. :) Po prostu zastanawiam się nad możliwościami.
Promant 21.01.2011, h. 13:24 Promant
wojtazkk 20.01.2011, h. 14:44 wojtazkk
Bo mam dylemat czy zbierać na g39 :P Czy kupić mp9... Kwestia ceny magów :)
Tyle, że to są inne bajki. G39 to GBBR. MP9 nadaje się na dystanse CQB, można wprawdzie na green gazie grać w terenie, ale długość lufy wewnętrznej daje zasięg jak u lepszych pistoletów. A niestety wymiana lufy może być w MP9 problematyczna.

Zatem decyzję powinieneś podjąć raczej według zastosowania, a nie ceny magazynków.
Promant 20.01.2011, h. 21:44 Promant
shamoth 20.01.2011, h. 15:20 shamoth
Ummm TT'ka ;]

NS2 to nazwa KWA a System 7 to KSC i o ile dobrze pamiętam to jeszcze w US chyba System 7 jest chroniony i dlatego tam są repliki z NS2.
Co dziwne nie wszystkie repliki które kiedyś zostały wypuszczone w NS2, starsza linia od S7 i dawno nic nowego się w niej nie pojawiło, zostały wypuszczone w S7 a było kilka fajnych z NS2.
Tak, wszystko się zgadza. Tylko nie wiadomo czemu KWA ciśnie we wszystkich informacjach, że to nowy system. Może coś zmienili, a może, jak pisałem wcześniej - to tylko marketing. Okaże się przy pierwszej replice, która pojawi się w użytkowaniu.
Promant 20.01.2011, h. 21:46 Promant
Widmo34 20.01.2011, h. 21:28 Widmo34
Na forach zagranicznych np na airsoftcanada jest napisane ze magi ksc do mp7 pasuja do mp7 kwa... wiec z mp9 powinno byc tak samo...
Bohun74 21.01.2011, h. 00:07 Bohun74
No wreszcie ktoś zrobił TT i to całkiem ładną mam nadzieję, że w przeciwieństwie do modelu z Hudsona będzie także użyteczna. Czekam na jej polską premierę :)
matheews 21.01.2011, h. 22:22 matheews
Kriss wygląda super, ciekwe jaka będzie cena