Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 14.01.2011, h. 18:52, dodał: Promant
41

Element: prototyp LLM01. Evolution Airsoft: nowe LR300. CAA: konwersja RONI do replik pistoletów Glock. RedWolf Airsoft: prezentacja repliki Socom Gear Cheytac M200. Włamanie w Stryke Airsoft.



Firma Element zaprezentowała prototyp LLM01. Urządzenie (docelowo) połączy w sobie oświetlenie taktyczne (CREE led) z laserem IR oraz laserem widocznym (poniżej 1mW). 

 

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Włoska firma Evolution Airsoft wprowadza do oferty serię replik LR300 z oznaczeniami ZM Weapons. O pierwszych replikach z oznaczeniami ZM Weapons pisaliśmy już na początku zeszłego roku, w naszej relacji z targów IWA.

 

LR-300-Press_2.jpg

Video prezentacja produktu CAA: konwersja RONI, pasującej do replik pistoletów Glock17 oraz Glock18c,firm Tokyo Marui i KSC.

 

 

 

RedWolf Airsoft zamieścił film prezentujący replikę Socom Gear Cheytac M200.

 

 

 

Na koniec informacja innego typu.

Jeden z bardziej znanych na świecie sklepów airsoftowych: Stryke Airsoft z Kalifornii, został 12 stycznia okradziony. Złodziej wykazał się niezłą krzepą, gdyż oprócz akcesoriów i drobiazgów wyniósł również za jednym zamachem następujące repliki: karabin SOCOM Gear M82A1 Version 1 Barrett, karabin HK Umarex VFC 416, karabinek ECHO 1 PMC AK74U, pistolet SOCOM Gear M9, pistolet SOCOM Gear Punisher 1911, pistolet SOCOM Gear Black Ops 1911 oraz karabin VFC SCAR-L custom z tłumikiem.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.youtube.com

www.airsoft-news.eu

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pawelo 14.01.2011, h. 19:52 Pawelo
Jeśli złodziej brał to wszystko na jeden raz, musiał być hardkorowym koksem :D
Syriuszzabujca 14.01.2011, h. 19:52 Syriuszzabujca
Ładne to RONI
W filmiku muza z "Perfect Dark"-a :D
gadzinka 15.01.2011, h. 07:26 gadzinka
ajgor_aa 14.01.2011, h. 20:14 ajgor_aa
Jak by temu ludzikowi dali tego złodzieja to by go chyba poćwiartował na żywo. Przynajmniej jak ktoś będzie próbował te blacklisted parts zakupić to będzie prawdopodobne że to własnie złodziej. A nagroda mogłaby być ciekawsza :P
pabloo93 14.01.2011, h. 20:14 pabloo93
Fajnie jak ktoś wpadnie na typka który mu to będzie chciał sprzedać, i będzie uczciwy kontaktując się ze Stryke dostanie Barretta Snow Wolf za free. Nieraz uczciwość popłaca tylko jedno pytanie jak złodziej to wszystko zabrał na jeden raz? :o
Promant 14.01.2011, h. 20:24 Promant
No widać, że zabrał. To jest montaż tej samej sceny w ujęciu z trzech kamer. Czyli trzy razy oglądacie to samo. 
Przy drugiej widać wyraźnie jak wszystko pakuje do worka, łącznie z barrettem, widać lufy pozostałych karabinów i jak typek ma problem z podniesieniem tego worka. Przystaje i podnosi znowu.
Lukas_120 14.01.2011, h. 20:32 Lukas_120
jaki pudzian ? mocno spóźniony i zdeterminowany święty mikołaj :D hehehe
Powiedział bym raczej, że święty Mikołaj w drugą stronę. Zabiera zamiast dawać, no i nikomu nie jest miło.
Schabik 14.01.2011, h. 20:49 Schabik
Robin Hood:) zabiera bogatym i oddaje biednym
delin0m 17.01.2011, h. 19:54 delin0m
tytanowy88 14.01.2011, h. 20:47 tytanowy88
Ciekawe kiedy repliki trafią na eBay'a.
darksoviet 14.01.2011, h. 21:03 darksoviet
Duża stejków i jest moc
rafik1213 14.01.2011, h. 21:12 rafik1213
:D  kurde ten koles to niezły koks :D
gadzinka 14.01.2011, h. 21:16 gadzinka
Sama muzyka w filmiku go przestraszy u zgłosi się z ukradzionymi replikami jutro xD
gadzinka 14.01.2011, h. 21:20 gadzinka
Koleś dobrze wiedział po co przyszedł i co gdzie leży :P
Podejrzewam że miał już zrobione "zamówienia" na ten sprzęt  i zaplanował kradzież wcześniej. Teraz repliki trafią do kilku "zleceniodawców", którzy zapłacą po np 50% ceny sklepowej, i repliki rozejdą się po całym stanie :D
ZeeMike 14.01.2011, h. 21:41 ZeeMike
A tam od razu złodziej... Raczej radykalny fan Socom Gear! Dobrze, że Cheytaca najnowszego jeszcze nie mięli.

A tak serio to raczej go namierzą...
Jade 14.01.2011, h. 21:58 Jade
Ktoś wie co to za piosenki są podłożone pod filmik z kradzieży?
Bed Intruder Song.
Yfronus 14.01.2011, h. 23:02 Yfronus
Miszcz_HK417 14.01.2011, h. 22:08 Miszcz_HK417
Dla niego, Airsoft był za drogim sportem, więc znalazł sponsoring :)
damian14c 14.01.2011, h. 22:42 damian14c
Koleś uznał że to sklep samoobsługowy albo pewnie że list do świętego mikołaja nie doszedł .
Szkoda mi tych repliczek .
Yfronus 14.01.2011, h. 23:06 Yfronus
Gość znał ten sklep. Od razu wziął repliki, które dobrze opchnie. Musiał być tam wcześniej. Pewnie pytał co to za replika itd.

Tak, mam zrytą psyche.
Johann 14.01.2011, h. 23:07 Johann
Ale, że EBRki nie skroił?
gross 14.01.2011, h. 23:26 gross
Podniecacie się złodziejem, a tu LLM01 ! Wszyscy fani KSK ostrzą zęby! :)
Brytole też pewnie w większości zacierają łapki. Ciekawe jak cena będzie wyglądać.
BrotherJan 15.01.2011, h. 02:19 BrotherJan
zajaszcze 15.01.2011, h. 00:08 zajaszcze
Ja chce tego baretta... a to takie cięzkie wcale nie było jakieś 40-50 kg razem...
guzio29 15.01.2011, h. 00:49 guzio29
No ludzie, a nie wpadł nikt na to, że może po prostu doszli z kumpalami do wniosku, że im się te repliki podobają, i że ten murzyn ma największy udźwig ?! Czy to kominiarka była ?!
Armagedon981 15.01.2011, h. 08:50 Armagedon981
Nie wiem jak wam, ale mi się wydaje, że to ten Polak co się przebierał za czarnego i okradał sklepy :) W końcu Polak Potrafi ;D
denis997 15.01.2011, h. 12:52 denis997
jakiś nie spełniony fan ersoftu. Swoją drogą sklep ma szczęście że sie same później drzwi zamknęły. Gdyby pozostały otwarte o nie wiadomo kto jeszcze by coś ukradł
shamoth 15.01.2011, h. 13:40 shamoth
Hmmm, mi to tam wygląda na kampanię wirusową Stryke Airsoft... kwestia sprawdzenia czy zgłosili kradzież.

Co nie zmienia faktu, że koleś ma wystarczająco krzepy żeby w terenie biegać z dwoma świnkami akimbo ;]
Fedajkin 15.01.2011, h. 19:09 Fedajkin
O jak miło, nowe LR300.. chociaż już jakiś czas temu było również zapowiadanie, bodajże z jakiejś francuskiej firmy. Stalkerowi fani z pełnym portfelem się ucieszą, długa lufa, kolba, sporo szyn by sobie zamontować co się tylko zechce i więcej miejsca na baterie. Wypas, jedynie ciekawią mnie osiągi oraz cena i użyte podzespoły.
CptInzMathias 15.01.2011, h. 20:29 CptInzMathias
OMFG...xD LLM01... już mi slinka cieknie.....^^ Trzeba bedzie kupić...xD
TUZIOL 15.01.2011, h. 22:06 TUZIOL
Mmmmm :) Tak długo czekamy na LLM01. Ciekaw jestem jaka będzie tego cena.
Strzelam, że około "tysiaka".
Gandzialf 15.01.2011, h. 22:48 Gandzialf
Zaplanował sobie akcję. I swoją drogą, czemu zostawili wszystkie repliki na widoku? Często przechodzę wieczorem obok sklepu który sprzedaje między innymi repliki, zawsze wszystko jest pochowane.
El Matador 16.01.2011, h. 19:17 El Matador
Złodziejowi życzymy, by repliki mu się zepsuły i rozleciały w rękach i na koniec żeby do jego domu wtargnęła po tym policja. :)
Lepiej żeby policja wtargnęła do jego domu przed tym jak coś zdąży z nimi zrobić, a potem niech je tanio sprzedadzą :) Ale twoja opcja też jest dobra 8D
Armagedon981 16.01.2011, h. 19:32 Armagedon981
seba1420 18.01.2011, h. 10:03 seba1420
Super ten pierwszy body ;]
seba1420 18.01.2011, h. 10:08 seba1420
Złodziej wie co dobre hehe ;]
Hubby 18.01.2011, h. 18:52 Hubby
Ja sie zgodzę z teorią o kradzieży na zlecenie. Widać wyraźnie wpadł brał tylko wybrane repliki i dokładnie znal ich położenie. Wniosek jest prosty sprawdzić taśmy z poprzednich dni i dopasować sylwetki. Pozatym części nie zamówi, ale jeśli było to na zlecenie to części ktoś ma już od dawna. I trzeba przyznać że nagroda za gościa jest kusząca.
Wronek97 19.01.2011, h. 21:11 Wronek97
Ale na filmie z kradzieży data jest boska :) Widać , że Polska jest cofnięta o rok ;p;p