Daj cynk
Reklama

Aktualności

Co w trawie piszczy

Świat, 10.01.2011, h. 21:38, dodał: Promant
33

Na imprezie wystawienniczej Toy Show 2011 w Hong Kongu zaprezentowano ciekawe repliki ASG, w tym replikę karabinu snajperskiego blow back SWD, w wersji CO2.



Podczas imprezy wystawienniczej Toy Show 2011 w Hong Kongu można było zobaczyć nowości w ofercie producentów z branży ASG.

Firma APS zaprezentowała replikę karabinu snajperskiego SWD, w wersji CO2. Według opisu cały nabój CO2 wykorzystany jest do symulacji blow backu, co ma gwarantować wrażenia jak przy strzelaniu z wersji palnej. Brak szczegółów technicznych powoduje różne spekulacje: czy jest to replika typu gas blow back, czy też replika sprężynowa, w której zastosowano gazowy system recoil?

 

IMG_0175_resize.jpg

Na stoisku firmy Jing Gong, obok nowego RPK można było zobaczyć replikę karabinu FAL. Ta konkretna replika, jako LK-58, znalazła się już w zapowiedziach sklepu Cop9 Gun. Póki co, wiadomo jedynie, że jest to replika typu EBB.

 

IMG_0196_resize.jpgIMG_0195_resize.jpge-JG LK-58 3000.jpg

Miażdżące wrażenie zrobiła na zwiedzających ekspozycja Cyberguna, który stał się koncernem międzynarodowym, zajmującym się współprodukcją i dystrybucją replik wielu marek. Znalazł się tam gotowy P90 GBB firmy Wei-Tech.

 

IMG_0190_resize.jpg

A także M240B Inokatsu oraz Colt 1911 Inokatsu i wiele replik innych producentów rebrandowanych przez CG.

 

IMG_0188_resize.jpgIMG_0184_resize.jpgIMG_0182_resize.jpg

IMG_0189_resize.jpg

IMG_0185_resize.jpg

 

Firma Ultra Force zaprezentowała airsoftowe granatniki.

 

IMG_0193_resize.jpg

Wśród replik pokazanych na targach najwięcej było M4. Prezentowano także różne akcesoria: swoim design'em zwracają uwagę magazynki mid cap do replik M4. Obecne były także konwersje do pistoletów.

 

IMG_0179_resize.jpgIMG_0177_resize.jpgIMG_0176_resize.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (5.43, głosów: 7)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pusching 10.01.2011, h. 22:30 Pusching
Piękny ten m240. Jestem ciekaw jaka będzie cena i czy będzie dostępny w polskich sklepach. Napaliłem się jak arab na kurs pilotarzu. :D
ZeneQ_BS 10.01.2011, h. 22:58 ZeneQ_BS
To nie PKM na zdjeciu z M240 ? Pierwszy od prawej.
Nie, to tylko M240 bez okładzin i z drewinaną kolbą.
Ventari 10.01.2011, h. 23:09 Ventari
Niet, to Inokatsu MAG 58
Dread 10.01.2011, h. 23:10 Dread
Gandzialf 10.01.2011, h. 23:05 Gandzialf
Granatnik-dwururka? To brzmi zabójczo.
Redford 10.01.2011, h. 23:12 Redford
Dobry sprzęt nie jest zły:)ale realistyczny recoil w SVDhmmm.... to może być piękne...
Niby nie zły ale wyjdzie dopiero w praniu ile będzie zżerał co2 na strzał i blow-backa ;)
W sumie bardzo jestem ciekaw jak to wyjdzie, tzn gdzie będzie gaz i co będzie jak uszczelki sparcieją, czy trzeba wymieniać cały zawór czy będzie się dało dokupić samą uszczelkę i również samemu ją wymienić... Czas pokaże :D
babski 10.01.2011, h. 23:17 babski
Stalker 10.01.2011, h. 23:20 Stalker
Czy Tavor i FAL Cyberguna to są giwery Aresa?
Tawor na pewno. FAL prawdopodobnie też.
Promant 10.01.2011, h. 23:23 Promant
Dzięki. Ciekawe kiedy pojawi się SA58, już dość dawno go zapowiadali, jeszcze przed tymi wszystkimi akcjami w Chinach.
Stalker 10.01.2011, h. 23:31 Stalker
Skoro wreszcie go pokazali, to pewnie niedługo będzie w sprzedaży.
Promant 11.01.2011, h. 00:00 Promant
sjzmisiek 11.01.2011, h. 06:42 sjzmisiek
z tym swd fajna sprawa :P sprężynówka która sama się naciąga :) 
dodge6666 11.01.2011, h. 09:45 dodge6666
1911'stka inokatsu... aaaah :D
Pik 11.01.2011, h. 09:54 Pik
@Promant
SWD będzie o napędzie elektrycznym z blołbakiem CO2? Dobrze to kumam?
Nie ma żadnych szczegółów. Na razie plotki są o dwóch opcjach: albo gazowy (CO2 napędza zarówno BB jak i efekt recoil) albo sprężynowo - gazowy (spring, a CO2 tylko generuje recoil).
O elektryczno gazowej wersji nic nie znalazłem.
Promant 11.01.2011, h. 12:33 Promant
Jangi 11.01.2011, h. 10:26 Jangi
O, wygląda na to, że JG kopiowało tym razem model SA58 Classic Army, a nie FAL King Arms, co daje nadzieje na wypuszczenie jako następnej choćby kopii OSW :)
Mam nadzieję że to bedzie porządna replika ten FAL JG bo sie napalilem ;o
gadzinka 11.01.2011, h. 18:06 gadzinka
Mateuniosnajpa 11.01.2011, h. 11:52 Mateuniosnajpa
Ha!HA! Fal itani SWD... Akurat tych replik pożądam...
Maza94 11.01.2011, h. 14:11 Maza94
Fal JG... super :D i o ile mnie oczy nie mylą na stoisku JG stoi oparta M40A1? Jeśli tak to jeszcze lepiej :D może będzie miała bebechy barowskie/ vsrowskie i będzie dobrą bazą na snajperkę.
Wiewioor 11.01.2011, h. 14:33 Wiewioor
P90 GBB >:-0
ronnie223 11.01.2011, h. 16:57 ronnie223
Szkoda, że brak szczegółów dotyczących tej repliki. Jeśli gazowy BB będzie naciągać sprężynę, to obawiam się, że o sprężynach typowo snajperskich można zapomnieć. Ilość gazu a więc i ilość cykli działania będzie znacząco ograniczona.


Jednak i "polska myśl techniczna" ma sie czym pochwalić w temacie SWD z gazowym BB.
Projekt realizowałem w dziale karabiny wyborowe przez ostatni rok.

Link do filmiku z działania prototypu http://www.youtube.com/watch?v=mz_if3s2OKI
Westie 11.01.2011, h. 17:29 Westie
No to w ramach bonusa: będzie chiński gazowy Garand. Bez łusek. A Element się odgraża, że zrobi high-endowe emki.
Karol_K 11.01.2011, h. 17:47 Karol_K
Gazowy swd i to z bb - pewnie na dniach premiera - czas pchać w świat A&K zdaje się ... Co do pistolców - to widać dalszy brak inwencji czyli kolejna odsłona 11... PS. Ja tam widzę pepeche z małym magiem :D może w końcu PPS43 będzie :D:D
Yfronus 11.01.2011, h. 18:10 Yfronus
dwururka 40 mm :3
nowe Thundery :>
JS  11.01.2011, h. 18:23 JS
Czyżbym ja tam widział jakąś nową wersję Steyr'ka A3 (ten czwarty od góry)? :>
Wróć, on jest tylko przekrzywiony :(
JS  11.01.2011, h. 20:44 JS
GrimPilgrim 11.01.2011, h. 19:39 GrimPilgrim
firma Ultra Force chyba stworzyła właśnie laureata konkursu "najbrzydszy potworek ASG Roku" mimo że rok sie dopiero zaczął ;)
Brootalny 11.01.2011, h. 19:56 Brootalny
ta konwersja do glocka kurde........ wygląda jak mp7
vampiros100 11.01.2011, h. 20:58 vampiros100
Mieć coś takiego w domu mmm.......
tom_res 11.01.2011, h. 21:11 tom_res
cybergun się popisał
MrJelly 13.01.2011, h. 01:43 MrJelly
Wiadomo może jak z ceną FAL'a od JG ?