Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 09.01.2011, h. 18:42, dodał: Promant
27

RedWolf Airsoft: prezentacja asortymentu. Oddy Airsoft: KWA MP9R review. CA: M4 MOE Sportline. TOP: shell ejecting M4.



RedWolf Airsoft w kolejnym video prezentuje najnowszy asortyment sklepu.

 

 

 

Oddy Airsoft: review repliki KWA MP9R.

 

 

 

Kolejny film to krótka prezentacja produktu Classic ArmyM4 MOE w wersji Sportline.

 

 

 

Ostatni film to krótkie video, pokazujące, po raz kolejny, najnowszy produkt firmy TOP podczas strzelania: shell ejecting M4.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (5.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
yroli 09.01.2011, h. 19:29 yroli
Bajer z tymi łuskami;]
rafik1213 09.01.2011, h. 20:01 rafik1213
Ak5 Cudowny ehh ...
Kichawa 09.01.2011, h. 20:04 Kichawa
Ciekawe czy potem trzeba latać i zbierać te łuski :P Ale fakt faktem bajer super :)
nie nie trzeba ;) To jak w grach typu fps, wystrzelasz maga, dostaniesz. spawnujesz się w kolejnej rundzie i mag jest naładowany....  Kupuj śmiało ale po 2,3 strzelankach to koszt łusek wyniesie ciebie więcej niż replika;) przemyśl następnym razem jak lubisz spamować :)
tkn07 09.01.2011, h. 22:04 tkn07
Jakbyś wcześniej pomyślał, zamiast spamować o grach i respach, to byś sobie poczytał co to jest replika TOP i dlaczego faktycznie nie trzeba zbierać łusek jak się nie chce.

Do Kichawy - nie nie trzeba zbierać łusek, jeżeli zamontujesz adapter do magazynków aeg.
Dread 10.01.2011, h. 15:17 Dread
Hookie 09.01.2011, h. 20:17 Hookie
SCAR TM i 250 fps. Mówcie co chcecie, ale coraz mniejsza prędkość wylotowa kulki w replikach TM to nic dobrego. :) Pomijając to replika jest genialna. :) Pistolet również rewelacja.
Żeby nie było: jestem świadom, że prawo w Japonii nie pozwala na produkcję niczego powyżej 300 fps i full metal. :)
Hookie 09.01.2011, h. 20:21 Hookie
Full metal też nie??
Then 09.01.2011, h. 20:32 Then
Gdzieś wyczytałem, że rzekomo nie. :)
Hookie 09.01.2011, h. 20:47 Hookie
drozdek96 09.01.2011, h. 20:54 drozdek96
RedWolf - kolba od beryla?! (0.15 na filmie)
marcin p 09.01.2011, h. 21:14 marcin p
Istny bajer z tymi łuskami XD SCAR i bronie też sie ładnie prezentują ;D
Nie, takich w Berylu nie montowali.
Dread 10.01.2011, h. 15:12 Dread
MikeTNK 09.01.2011, h. 21:31 MikeTNK
Hmmm ja przy jakiejś ostrej broni widziałem jak mieli pomontowane specjalne worki na łuski przy wylocie i nie byli to "Kowalscy" (jeśli już to Kowalsky ;> )
Z tego co się orientuję to takich worków używa się np przy okazji niektórych działań jednostek specjalnych, po to by operatorzy nie zostawili po sobie "dowodów" w postaci łusek :p
I gdzieś jeszcze mignęła mi informacja że też używane są (worki) w pojazdach żeby rozgrzane łuski nie odbijały się po wnętrzu.

Pozdrawiam serdecznie :)
Aesir 09.01.2011, h. 23:36 Aesir
Widziałem (na filmie xd ) jak strzelec (policjant) który strzelał z G3 z pokładu śmigłowca miał taki "łapacz na łuski",( tj worek specjalny xD), więc możliwe że policja też tego używa nie tylko SF. Jakby nie patrzeć, średnio przyjemne dla przechodnia na dole zebrać łuską z kosmosu xD
gadzinka 10.01.2011, h. 14:32 gadzinka
iwo303 09.01.2011, h. 21:58 iwo303
KIedy te sportlinu u nas wejda. same bajery ok 120 kosztują więc;-) TRZEBA ZBIERAĆ KASKE
A te łuski przypuszczam że opyla się na zlot np do darłowa pojechac byłem i łuski od margolina po 50 były więc można tanio kupić i 5,56 ok 5-10 gr 1 zależy jak się targujesz
Ale zdajesz sobie sprawę, że to muszą być specjalne łuski i te od ostrego nie podejdą ? :>
Btw. wspomniany wcześniej "specjalny worek na łuski" to tzw. brass catcher - według mnie jedyne sensowne rozwiązanie jeśli chce się używać repliki z łuskami w polu.
Pietracha 10.01.2011, h. 00:22 Pietracha
A jak dla mnie bardziej sensowna do użytku w polu byłaby wymiana całego mechanizmu, (o ile dobrze pamiętam te repliczki można też skonfigurować tak aby strzelały jak normalny AEG) a bajer z łuskami zostawić sobie na strzelanie mniej biegane ;)
Aesir 10.01.2011, h. 00:42 Aesir
Pietraszka, gdyby używać worka do tego typu replik wtedy cały ten system wyrzutu łusek traci sens... Skoro wszystkie będą lecieć do worka i nie będzie widać wyskakujących łusek (czyli brak lansu) to po co to wszystko? Już lepiej zwykłego AEG'a kupić i nie bawić się z łuskami.
rafalkrawiec 10.01.2011, h. 23:29 rafalkrawiec
ajgor_aa 10.01.2011, h. 01:26 ajgor_aa
Mimo japońskiej technologii nagrywanie filmów szuszarką jest nadal modne. Żeby nie było OT, eMka fajna.
rumak 10.01.2011, h. 12:18 rumak
Ale rzeźnia, coś pięknego:) Ciekawe kiedy kałacha skonstruują z tym systemem.
Ru-D 10.01.2011, h. 14:16 Ru-D
W sumie bardzo fajna rzecz, ale trzeba sie liczyc z kosztami- to tak jak by ktos teraz green gas probowal wylapac bo tez kosztuje :)
kmieto 10.01.2011, h. 16:16 kmieto
Fajnie... tylko ile kosztuje taki kolczyk jak on ma, ciekawe kiedy go do polski sprowadzą... napewno będzie tylko do kasiastych ;|
Ghost10 10.01.2011, h. 17:02 Ghost10
Fajna sprawa z tymi łuskami. Tylko jak będziesz strzelał w pobliżu jakiejś osoby to może dostać tą wylatującą łuską :|
Tak, to naprawdę straszne..
ajgor_aa 10.01.2011, h. 20:43 ajgor_aa
Promant 10.01.2011, h. 22:24 Promant
Gdyby wszyscy geniusze, którzy zaspamowują komentarze przebłyskami głupoty - spróbowali najpierw czegokolwiek dowiedzieć się w temacie M4 TOP (a wystarczy znaleźć to w starszych newsach na WMasg) to wiedzieliby, że replika ta ma w opcji dedykowany adapter do zwykłego strzelania BB na grach, bez systemu łuskowego.



(Nic zatem się nie traci, a system magazynków z łuskami jest dla ludzi, którzy chcą realistycznego treningu, choćby w kill house'ach albo zwyczajnie mają chęć na trochę realizmu w strzelaniach tarczowych.)



Może wówczas poziom IQ widoczny w komentarzach podniósłby się odrobinę, na zasadzie - najpierw pomyśl, później pomyśl jeszcze raz i dopiero napisz.

 

Poza tym to tylko w biednych demoludach jest problemem ile zapłaci się za łuski, zwłaszcza, że nie są przeznaczone do zwykłego siania na jebankach.
tom_res 11.01.2011, h. 21:13 tom_res
SCAR Tokyo Marui jest fajny