Daj cynk
Reklama

Aktualności

HAG - polski producent airsoftowy

Aktualności, 23.06.2007, h. 20:38, dodał: Regdorn
92
Pierwszy pojawił się MadOnion ze swoimi sprężynami, konkurującymi z najlepszymi markami. Chwilę później Capri ASG stworzył polską markę kulek, znane już wszystkim "Pestki". Przyszedł wreszcie czas na polskie repliki - Heavy Airsoft Gear.




HAG, to nowa rodzima firma wchodząca na rynek ASG. Jako pierwszy z ich produkcji można nabyć model RPG-7 dostarczany w klimatycznej, drewnianej skrzyni. Na stronie producenta można przeczytać, że przygotowaniu jest już wersja druga tego modelu, wykonana w pełni z metalu i wykończona w drewnie. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć ze strony producenta. Jak nas poinformował przedstawiciel firmy, HAG ma już także przygotowaną listę replik, które zostaną wykonane w następnej kolejności. Szczegóły na ten temat pozostają póki co tajemnicą.

[Powiększ] [Powiększ] [Powiększ]

Pozostaje nam tylko czekać z niecierpliwością na informacje o cenach i pełnej ofercie nowo otwartej firmy.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
qubosz 23.06.2007, h. 21:04 qubosz
No już tylko tego brakowało...
Czekamy na F16...
kali 23.06.2007, h. 21:06 kali
Beryl się zbliża?
Dalej 23.06.2007, h. 21:08 Dalej
Polskie w cudzysłowie, ale niech i tak będzie
militarius5 23.06.2007, h. 21:16 militarius5
z tego co pamiętam ich produkcji był RPG-7 niedawno sprzedawany na allegro.pl bo wygląda identycznie
xxxFENCExxx 23.06.2007, h. 21:19 xxxFENCExxx
I co sprzedał się?
dark_griph 23.06.2007, h. 21:23 dark_griph
To właśnie jest "ten" RPG. Na forum jest temat o nim...
Pasti 23.06.2007, h. 21:40 Pasti
zobaczymy co z tego będzie...
madjong 23.06.2007, h. 21:47 madjong
@qubosz
koniecznie F16 - JASTRZĄB !!!

beryl czy się zbliża? nie sądze. musiałby taki xxxFENCExxx we współpracy z INOKATSU wydać kit za 1500$
Morn 23.06.2007, h. 21:52 Morn
nie wiem co o tym myśleć: literówki(granata itp.) i ten filmik najprawdopodobniej kręcony komórką. Ale pożyjemy zobaczymy.
nowakos 23.06.2007, h. 21:56 nowakos
Nie byłem w woju więc nie wiem jak jest w oryginale, ale okładziny uchwytów wyglądają na zdjęciach fatalnie. Reszta sprawia fajne wrażenie. Tylko kto z tym będzie latał na plecach żeby oddać jeden strzał? Za tę samą kasę kupi się granatnik podczepiany do gnata.
Small_Hunter 23.06.2007, h. 22:28 Small_Hunter
Fajny pomysł- na pewno będzie to dobre urozmaicenie do scenariuszy. Niech tylko popracują nad polszczyzną na stronie
Baykos 23.06.2007, h. 22:45 Baykos
A mnie się wydaje, ze gdyby tu chodziło nie o POLAKÓW a jakąś firmę dajmy na to z Niemiec a cena 2 razy większa to już by nikt tak nie marudził. A niech chłopaki produkują jak najlepsze! Najbardziej bym chciał M136/AT4!
Bond<007> 23.06.2007, h. 22:50 Bond<007>
Jeżeli mają produkować ciężki sprzęt, to ja poprosze PKMik
Cincin 23.06.2007, h. 22:51 Cincin
A nie mogę się doszukać cennika... x]
Johann 23.06.2007, h. 22:51 Johann
To raczej prototyp więc cudów nie można się spodziewać ,ale chłopaki już robią wersję z drewnem i metalem więc dopiero tą finalną wersję warto będzie oceniać wszak prototypy rządzą sie własnymi prawami
oby tak dalej
Wombat 23.06.2007, h. 23:07 Wombat
Polszczyzna na tej stronie blednie w porównaniu z angielskim Ale mimo wszystko życzę dużo sukcesów i ciesze się, że nareszcie coś się dzieje na rodzimym rynku. A jak wiadomo, pierwsze śliwki robaczywki
J.K. 23.06.2007, h. 23:20 J.K.
Wiem, że to prototyp, ale ten zielony granat wygląda naprawdę kozacko.;]

I trochę kojarzy mi się z pistoletem na wodę.;p Ale wiadomo - początki (zwłaszcza w airsofcie) są trudne, więc czymiemy kciuki, chopaki!
oski 23.06.2007, h. 23:33 oski
fajnie by bylo jakby zrobili replike jakiegos polskiego km'u czy cos w tym stylu
adek 23.06.2007, h. 23:37 adek
hehe może PKM
Fearie 24.06.2007, h. 00:34 Fearie
Widziałem już to na allegro chyba:/
Gogin 24.06.2007, h. 07:44 Gogin
Jak każda nowa firma miejmy nadzieje na jakieś dobre ceny w stosunku do jakości :>
mwist 24.06.2007, h. 10:41 mwist
Niech robią Beryle w przystępnej cenie. ;D
men3L 24.06.2007, h. 11:20 men3L
Repliki replikami, miejmy nadzieje, że bebechy będą polskie, i mocne, wtedy będzie dużo taniej.. pytanie nr. uno, jakie repliki i z czego będą budować, mam cichą nadzieje na stalowego AKM'a
Yuber 24.06.2007, h. 12:19 Yuber
Proszę o berylka ! Proszę...? ^_^
SouthMan 24.06.2007, h. 12:19 SouthMan
No ta, od razu pobije wersje Inokatsu. Ruszcie czasem głową ...
frg 24.06.2007, h. 12:37 frg
mi sie tam marzy PPSz wz41 full metal+drewno
xxxFENCExxx 24.06.2007, h. 13:15 xxxFENCExxx
Jak czytam te wasze posty... W Polsce prawie na wszystko jest 22% VAT-u, przestańcie śnić o Berylach PKM i PPsz.
Mnie się wydaje, że ta "firma" nie ma nawet osobowości prawnej.
Poza tym - w nazwie maja HEAVY Gear - karabinki i pistolety raczej do tej kategorii nie należą
Paton (Rat Killer) 24.06.2007, h. 14:18 Paton (Rat Killer)
Taką replikę można sprzedać i bez watu...
wszystko zależy od podejścia producenta.
Prawo jest takie że jeśli coś (cokolwiek by to nie było) jest w twoim posiadaniu powyżej 6 miesięcy, możesz to sprzedać nawet za 1 zł choć wartość rzeczywista może przekraczać 1 milion zł.
Tak samo jest z częściami, elementami itd.
Jeśli możesz udokumentować posiadanie czegokolwiek przez więcej niż 6 michów to robisz z tym co chcesz.
xxxFENCExxx 24.06.2007, h. 14:34 xxxFENCExxx
Ciekawa informacja - ale piszemy o FIRMACH a nie o osobach.

GRD 24.06.2007, h. 16:01 GRD
Beryl, Tantal, PKM, RAK, PM-84, Stechkin, FN F2000, WSS Wintorez, WSK-94, Zastawa M76 .... Takie rzeczy powinni produkować Kupił bym każdy wymieniony wymieniony przeze mnie model
men3L 24.06.2007, h. 16:37 men3L
Może jeszcze Black Howk i T-64 ?
Juhas 24.06.2007, h. 17:29 Juhas
hehe znam to RPG z forum jedendojednego.fora.pl mogłeś nas poinformować że nie będzie to jedyny egzemplarz:D
kupolud231 24.06.2007, h. 17:32 kupolud231
Suuuuuuuuuuuper sprzęt ten rpg7 moim zdaniem o wiele lepszy od l.a.v a i ta cena
Dalej 24.06.2007, h. 17:36 Dalej
Czyli co. Zrobili JEDEN rpg, którego w dodatku nikt nie chce kupić, i już wielka sensacja?
Dalej 24.06.2007, h. 17:37 Dalej
"testowalismy ją na granacie king army 165 kulkowym
na kulkach 0.12 g i zasięg to około 20m . Na cięższych kulkach napewno
będzie to lepiej wyglądać." Czyli co, przetestowali swój PROTOTYP raz, czy nie chciało im się wkładać innych kulek niż 0.1??
AdRain 24.06.2007, h. 17:50 AdRain
Ja pier*ole ludzie uspokujcie się ;| o co wam chodzi? zamiast się cieszyć, że ktoś robi jakiś wklład w rozwój polskiej sceny ASG to jescze wielkie sranie metką -> a jak czesi zaczeli robić tą przeróbke kałacha to wszyscy byli w 7 niebie ale że polacy zaczeli od RPG i zapowiadają odrazu kolejne jeszcze lepsze repliki to wielka tragedia... nie odpowiada to nie kupujcie ja się przeogromnie ciesze że wreszcie robimy własne repliki ;]
MaddDogg 24.06.2007, h. 19:41 MaddDogg
nie dawno ktos to sprzedawal na Allego ;]
Taxi38 24.06.2007, h. 19:51 Taxi38
No ciekawe co z tej firmy wyjdzie.A co do broni, to moze mi ktos powiedziec jak sie strzela z takiego czegos i czym.
kupolud231 24.06.2007, h. 20:09 kupolud231
AdRain ma racje zamiast się cieszyc to narzekacie
Zielony 24.06.2007, h. 23:02 Zielony
Czekam z niecierpliwością, na dalsze produkty. Co do nazwy to moze nie koniecznie będzie miała wszystko wspólnego z asortymentem (patrz CA). Brawa dla panów, chocbyn za odwagę.
P.
Jano 25.06.2007, h. 19:09 Jano
Zawsze coś takiego szukałem pytałem sie kto ma i za ile dezaktywa a teraz... Jak z nieba i do tego na airsoft... Miodzio replika zajebista poczekam na metalową i pewnie się z ekipą zbierzemy na te cacko :]
Beryl 26.06.2007, h. 00:27 Beryl
Syndrom polaczka tutaj tez widoczny.
W każdej praktycznie dziedzinie za granica robia lepiej a jak cos jest w polsce zrobione to napewno hu*owe. Skończcie pi*rdolic farmazony i albo krytykujcie konstruktywnie co pomoże chlopakom usunąc błedy albo sie nie odzywajcie bo czytanie tych komentów to mnie przyprawia o mdłości zróbcie lepiej wtedy krytykujcie proste
Olaf89 26.06.2007, h. 03:13 Olaf89
Każdy potrafi krytykować, nie każdy potrafi wyłożyć ciężką gotówkę i wyprodukować coś takiego prawda?
Żal tych co nawet nie mieli styczności z takim RPG.
Osobiście nie miałem z tym sprzętem doczynienia, ale chętnie zobacze jak to działa.
Bez biadolenia na forach.
Pozdro
xxxFENCExxx 26.06.2007, h. 08:16 xxxFENCExxx
Ciężką goówkę? Tzn. Ile? 200zł?
Geno 26.06.2007, h. 10:21 Geno
"Na nasze produkty udzielamy 18 miesięcznej gwarancji, tylko wtedy gdy
broń będzie miała wady albo coś się zepsuje w pierwszych 3 miesiącach
użytkowania, co raczej się nie stanie."

Co to u licha znaczy po polsku?
J.K. 26.06.2007, h. 10:55 J.K.
Przyznam, że też nie mogłem zrozumieć, ale poniżej, ładnym niebieskim druczkiem jest bardzo prosto wyjaśnione, że 18 miesięczną gwarancję otrzymujesz WYŁĄCZNIE wtedy kiedy replika zdechnie w ciągu 3 m-cy od daty zakupu.

Z informacji na stronie wywnioskowałem, że wersja full metal będzie kosztować 750 PLN. Całkiem nieźle jak na produkcję nieseryjną. Aczkolwiek miło byłoby, gdyby chłopaki udostępniły jeden egzemplarz do testów. Na co niestety szans chyba wielkich nie ma. Co nie zmienia faktu, że życzę im jak najlepiej.;]
Errhile 26.06.2007, h. 11:02 Errhile
Skoro strzela kulkami z granatu, to efektywność będzie nie większa, niż przy granatniku podwieszanym. Czyli praktycznie jako "RPG" do użycia "bojowego" odpada. Jak to ktoś napisał, po co taszczyć "rurę", skoro podwieszany strzela tak samo, i jest dużo wygodniejszy...

Ale!
Ale jako "prop device" / gadget do użycia w scenariuszu jest genialne! Ostatnio graliśmy improwizowany scenariusz z VIP'em jadącym UAZ'em. Terroryści / partyzanci mieli za zadanie go utłuc. Gdyby udało się wygarnąć do samochodu z takiej zabawki, nikt nie miał by wątpliwości, że VIP, cała załoga i samochód na dokładkę polecieli do nieba.

A zrobienie realistycznego, latającego - wybuchającego granatu do RPG, do tego bezpiecznego dla otoczenia, to naprawdę spory problem. Więc może nie narzekajmy, co?

Jedno co bym dodał do tej zabawki, to jakiś głośnik do robienia huku. Tak, żeby było słychać, że granat "eksplodował", i wszyscy broniący się w budynku zostali unieszkodliwieni... Kwestia umowna, oczywiście.
Czolg 26.06.2007, h. 11:51 Czolg
Niech Beryla zrobią tak na 99% podobieństwa i jakości G&G lub CA to sprzedadzą odrazu i kasa na rozwój zapewniona , o ile będzie cena konkurencyjna
J.K. 26.06.2007, h. 12:14 J.K.
Taa... Beryl jest faktycznie bardzo 'heavy'. To raz. Wyrzutnia napędzanych gazem granatów to zupełnie inna bajka niż kompletny stalowy AEG z wypasionym GB z wzmocnionymi komponentami. To dwa. Zrobienie czegoś takiego za pierwszym podejściem jest po prostu N-I-E-M-O-Ż-L-I-W-E. To już trzy. konstrukcja czegoś takiego pochłania znaczne środki przy sporym ryzyku, że przedsięwzięcie spali na panewce. To cztery.

Więc nie obraź się, Czołg, ale strasznie pieprzysz w stylu: 'Jeśli zbudowaliście rower, to zróbcie samochód... Co tam! Śmigłowiec! I to najlepiej teraz! Zaraz! I niech będzie tak dobry jak Apache! Albo Sikorsky! Rozejdą się jak na pniu i będziecie mieć kasę na wyprodukowanie kosmicznego krążownika!'
ATISHOO 26.06.2007, h. 16:28 ATISHOO
A ja mam zastrzeżenia do tej gwarancji. Skoro mamy 18 miesięcy gwarancji na replikę, ale respektowana jest ona tylko przez 3 miesiące od daty zakupu to tak naprawde mamy 3 miechy gwary, prawda?. To po co oni wodę z mózgu ludziom robią? Jeśli źle rozumuje to mnie poprawcie.
J.K. 26.06.2007, h. 20:56 J.K.
I tu moim zdaniem strzelili sobie marketingowego samobója:

Na nasze produkty udzielamy 18 miesięcznej gwarancji, tylko wtedy gdy
broń będzie miała wady albo coś się zepsuje w pierwszych 3 miesiącach
użytkowania, co raczej się nie stanie.

Zwróćcie uwagę na końcówkę.;p

All our products have 18 months warranty. We accept warranty when
weapon or other product is break after you start to use it or if some
parts of the weapon will be damaged in first 3 months.

Tak więc, dalsze 15 miesięcy gwarancji jest respektowane tylko wtedy, kiedy replika rozleci się w czasie owych 3 m-cy.
Chmielu 26.06.2007, h. 21:01 Chmielu
może jakieś gazowe granaty chłopaki spróbuja zrobić np. za 40- 50 zl. To by było cos za 400 zł kupujesz 8 i po kiego wała Ci główna
xxxFENCExxx 27.06.2007, h. 00:34 xxxFENCExxx
Najlepiej za 5zł.
Żenujące są te wasze propozycje. Kompletnie nie macie pojęcia o warunkach prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Podatkach itp.
Dragunow 27.06.2007, h. 14:41 Dragunow
Zobaczcie na cene! 660zł to nie jest 220$ w dolcach wychodzi taniej!! ;p
J.K. 27.06.2007, h. 18:08 J.K.
Cieszy nas niezmiernie twoje odkrycie. Rozumiem, że burzysz się tak, bo chciałeś zapłacić w USD?
xxxFENCExxx 27.06.2007, h. 18:57 xxxFENCExxx
Cena zaczyna spadać - jeszcze parę miesięcy i będzie mozna kupić po 200 zł
Shadowek 28.06.2007, h. 14:00 Shadowek
Swoją drogą...PKMik już podpada pod"heavy" :>
Ale swoje też będzie kosztował...
Tak czy inaczej, przestańcie narzekać, wreszcie ktoś się wziął za zrobienie poskich replik, żeby tylko nie zawalili
wilkosz 28.06.2007, h. 14:15 wilkosz
na allegro bylo do kupienia za 600 zl
PAT_Lukas 28.06.2007, h. 22:25 PAT_Lukas
Czy na stronie znalazł ktoś jakies dane producenta? Siedziba, nip, regon??
xxxFENCExxx 28.06.2007, h. 23:02 xxxFENCExxx
Chyba jeszcze nie sa firmą.
xxxFENCExxx 29.06.2007, h. 01:33 xxxFENCExxx
Pełem wypas? Hehe Obejrzyj sobie repliki Smokeya.
Beryl 29.06.2007, h. 18:17 Beryl
Fence kup sobie replike smokeya 1200 dolców uwielbiam wasze pierdol**** tak dobrze ze w komentach nie ma moderacji bo by zostalo moze z 10 komentarzy ja nie wiem nie porównuj tych 2 replik to tak jak porównac merca z fiatem
xxxFENCExxx 29.06.2007, h. 18:58 xxxFENCExxx
To po kiego ktoś używa określania "full wypas" - jakie pasuje raczej do merca?
Predzej kupie Smokeya...
homik 29.06.2007, h. 19:45 homik
aha czyli jesli ktos wyprodukuje replike lepsza od smokeya to okreslenie full wypas juz nie bedzie mozna do niej uzyc?
xxxFENCExxx 29.06.2007, h. 22:13 xxxFENCExxx
Bedzie można - ale w tej chwili - "polska replika" jest na poziomie - "z daleka wygląda na podobne".
xxxFENCExxx 30.06.2007, h. 07:57 xxxFENCExxx
A o co mam dawać $2000 na "niewiadomoco" jak mogę dać $1100 i wiem za co. Tak replika Smokeya jest ładniejsza nż prawdziwek, za dokładni są ci azjaci. Zauważ że oni jakos sobie poradzili bez moich pieniędzy.
Jak ktos chce prowadzić działalność to może sobie wziąć kredyt zbanku.
Mormaeglin 30.06.2007, h. 09:07 Mormaeglin
Doprawdy kocham to, czy za każdym razem gdy ktoś w tym kraju będzie próbował zrobić coś twórczego, to zawsze znajdzie się banda chcąca mu jak najbardziej dopierdo***?. Czasami tylko dlatego iż ktoś tam, gdzieś robi to lepiej, lub co gorsza z czystej złośliwości lub przerostu ego.
Beryl 30.06.2007, h. 09:10 Beryl
Nie iwem to może być zazdrość nie dziwie sie że news ukazał się najpierw za granica a pózniej w Ojczyznie bo tutaj pełno pieniaczy którzy lubia sobie poprostu popier**** jak nie zamierzasz wogle kupowac rpg to po huk ta dyskusja fence raczej nie lezy to w twoich zainteresowaniach
xxxFENCExxx 30.06.2007, h. 10:47 xxxFENCExxx
Widzę, że nie potraficie zrozumieć co znaczą niektóre słowa a przez to niepotrzebnie się unosicie.
Jeśli ktoś pisze, że ta replika jest
"full wypas" to ja się z taka opinia nie zgadzam - i podaje przykład innej której nic nie można zarzucic oprócz tego ze jest zrobiona za starannie. Oczywiście występuje różnica w cenie. Cieszę się, ze ludzie wykazują się inicjatywą - niestety ich produkt nie zasługuje na miano - szczytowego osiagniecia, dlatego dziwią mnie te zachwyty.
Można napisać - " wygląd jest średni - ale za tą cene rewelacja". I z tym bym się zgodził. Natomiast z ocena "full wypas"- nie. Bo wiem że ludzkość jest w stanie wytworzyć lepsze.
Ludzie jeżdza fiatami ale niewielu utzrymuje ze stoją one na wyższym poziomiie technicznym niż np. Mercedesy.
SlaY_Er13 30.06.2007, h. 15:23 SlaY_Er13
A ktoś z was może kupił, zamówił, sprawdził jak to strzela i czy jest użyteczne w prowadzeniu rozgrywek asg ???
Proponuję przestać porównywać co jest lepsze od tej broni, albo przypisywać jej "full wypas", jeśli ktoś z tego nie strzelał, no bo niby jakie macie argumenty przypisując niżej wymienione komenty na temat naszego, polskiego rpg ?
J.K. 30.06.2007, h. 19:36 J.K.
Czytanie ze zrozumieniem. Tego powinni uczyć w gimnazjum. W tej chwili chłopakom chodzi o szeroko pojęty 'outfit', czyli wygląd zewnętrzny. Się przetestuje i wystawi opinię pozytywną lub negatywną nt. współczynnika cena/jakość. A póki co uzgadnia się 'pierwsze wrażenie.

A ja muszę poprzeć Fence'a. Nie ma sensu zachłystywać się tekstami 'supermegaelohiper wypas made in Poland' póki faktycznie tak nie będzie. Trzeba mieć obiektywną opinię i życzyć chłopakom z HAG postępów wraz z nabieraniem doświadczenia. W końcu nic nie udaje się perfekcyjnie za pierwszym razem, ale każda kolejna replika powinna stać na odpowiednio wyższym poziomie. W końcu Polak potrafi, prawda?;p
Beryl 30.06.2007, h. 19:53 Beryl
jak cos tu jest filmik
$3
Mormaeglin 01.07.2007, h. 00:59 Mormaeglin
Tak, pełna racja iż nie należy chwalić tego czegóż się nie widziało, oczywiście. Tyle że oceniać negatywnie w takim wypadku także.
Mormaeglin 01.07.2007, h. 10:17 Mormaeglin
A propos, jakże ja kocham te pospolite na WMASG traktowanie innych z góry, wywyższanie się i te aluzje w stylu "w gimnazjum powinni uczyć tego" tudzież "nie rozumiesz tych słów". Ja niestety nie miałem okazji chodzić do gimnazjum. Więcej kamradenschaftu Panowie!
Kychu_sxe 01.07.2007, h. 10:50 Kychu_sxe
Zastanawia mnie jedno, dlaczego na stronie nie ma ŻADNYCH danych teleadresowych, nip, regon ? Czyzby firma krzak ? Do momentu w ktorym nie pojawia sie nazwiska, numery telefonow (stacjonarne), nip i regon nic tam nie kupie i nie radze kupować bo moze byc problem z gwarancja.
J.K. 01.07.2007, h. 12:16 J.K.
Z całym szacunkiem, sir, ale chyba mogę zwrócić człowiekowi w moim wieku uwagę na to, że popełnił bład, prawda?
Jangi 01.07.2007, h. 12:32 Jangi
Ciekawe, jakie trudnosci prawne muszą chłopaki pokonać, aby w naszym pięknym kraju nad wisłą zalegalizowąć produkcję replik broni.
Baykos 01.07.2007, h. 23:25 Baykos
Z tego RPG da się szybko strzelać tylko trzeba mieć kilka granatów. a zasięg będzie taki sam jak na innym granatniku, ponieważ jak wszyscy wałkujemy to nie granatnik ustala zasięg tylko granat gazowy. Poza tym skupienie będzie większe niż w M203.

I patrzyłbym na komentarze na youtubie niż tutaj.
Cykli 02.07.2007, h. 07:01 Cykli
Ciekawe jeszcze, jaką nastepną replikę zrobią...
Cappuccio 03.07.2007, h. 14:53 Cappuccio
By rozwiać wątpliwości Maniaków mogę potwierdzić że firma jest zarejestrowana w odpowiednich urzędach. A braki na stronie pewnie wynikają z tego, że jest ona w trakcie budowy
rooster 03.07.2007, h. 23:15 rooster
Hmm, powstała jedna sztuka i już mowa o produkcji?
szczurek soldier 11.07.2007, h. 20:02 szczurek soldier
Nie rozumiem uwag ze a replika to przesada.przeciez to to samo co granatniki m203 i inne tylko w innej postaci.JAkos LAWa sie nie czepialiscie
Beryl 12.07.2007, h. 19:54 Beryl
Z tego co wiem o produkcji można mówic spokojnie niedługo repliki HAG pojawią się za granicą
Holmes 17.07.2007, h. 12:19 Holmes
Klasyczne, polskie, zawistne piekiełko.
Tomi123 19.07.2007, h. 22:17 Tomi123
mam małą prośbe- czy moze mi ktos pomóc w znalezieniu obozu asg dla osób w wieku 12- 15??? Z góry dziękuję!!!
Beryl 29.07.2007, h. 13:39 Beryl
RPG v2 juz na stronie heavy asg są fotki