Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowa wersja G36 JG

Świat, 07.01.2011, h. 18:08, dodał: Promant
29

Opublikowano zdjęcia nowej wersji, cenionej przez wielu graczy, repliki ASG AEG karabinka G36, produkcji chińskiej firmy JG.



Delta Airsoft International zaprezentowała zdjęcia nowej wersji, cenionej przez wielu graczy, repliki AEG karabinka G36, produkcji chińskiej firmy Jing Gong.

 

jg_newgen_g36c.jpg

Starsza wersja, oznaczona jako G608, zyskała wielu zwolenników z powodu korzystnego stosunku jakości do ceny tej repliki. G36 JG nowej generacji oznaczone jest po prostu: 36C.

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Hookie 07.01.2011, h. 18:45 Hookie
Fajnie, ładnie, dużo zdjęć. A jakie zmiany? ;)
przemek_kk 07.01.2011, h. 18:46 przemek_kk
tak z grubszych rzeczy to tylko komora hop up? czy coś jeszcze?
iwo303 07.01.2011, h. 18:54 iwo303
super replika sam ją mam i fajnie że nowa wersja  mogli by dać szyny po bokach ale to szczegół
można zawsze dokupić ;]
przemek_kk 07.01.2011, h. 18:55 przemek_kk
iwo303 07.01.2011, h. 18:54 iwo303
super replika sam ją mam i fajnie że nowa wersja  mogli by dać szyny po bokach ale to szczegó. pisze jeszcze raz to samo ale ktoś wie jak zdjąć tłumik płomienia bo nie chce rozwalić
odkręcić małą śrubkę imbusem
przemek_kk 07.01.2011, h. 18:56 przemek_kk
gadzinka 07.01.2011, h. 18:55 gadzinka
Starym i niedowidzę. Może ktoś powiedzieć czy to są nadal imbusy, czy może piny? ;>
Ja tam pinów nie widzę.
Pik 09.01.2011, h. 12:46 Pik
grzesio93 07.01.2011, h. 18:56 grzesio93
gearbox wygląda na wzmocniony, taki jak z 3 generacji (chyba) , na muszce jest napis "300" i chyba raczej odniesienie do filmu to nie jest :P
Gniazdo magazynka: już nie ma tego cypla doprowadzającego kulki i ogólnie w gearboxie jakiś lepszy wygląd mają części.
Taaaa, pomalowali go, widac na fotkach.
Marcinek83 10.01.2011, h. 17:22 Marcinek83
Wiewioor 07.01.2011, h. 19:07 Wiewioor
Madness? THIS IS GIETA!

... kiedy, gdzie i za ile?
Soul reaper 07.01.2011, h. 19:17 Soul reaper
Ze zmian to ja tu widzę:
- magazynek transparentny (swoją drogą, to nie sama skorupa?)
- zmienione gniazdo maga i komora ('tunel', którym idą kulki przeniesiony do komory)
- styki nie są zalutowane, jest przewodząca blaszka na płytce selektora (jak w wersjach innych producentów)
- zamiast tamyii są wsuwki na połączeniu przewody przód -> przewody gearbox
- cylinder i szkielet gb pomalowane z zewnątrz na czarno
- metalowa prowadnica sprężyny
- no i bicia na przezierniku :D

Troche mnie dziwi, że jak wzięli się za gearbox to zostawili łożyska z tworzywa. Bardzo dobrze, że zmienili prowadnicę sprężyny bo wytrzymała to ona nie była.

W ostatnich wersjach giet jg front i gniazdo maga były na piny. Raczej tego nie zmienili (jest ciągle na gearboxie ten element, w który wchodzi trzymająca go śruba).
Ja osobiście nie spotkałemsię z wadliwymi prowadnicami w starszychmodelach G36C JG. Padały za to bardzo często aluminiowe mocowania głowicy tłoka... ciekawe czy to zmienili?
0L0 07.01.2011, h. 20:07 0L0
jan96 07.01.2011, h. 19:33 jan96
Wygląda na to, że nowy typ maga - może łatwiej będzie ze stanagami (po wymianie gniazda)?
A jaki jest problem ze stanagami? Sam używam stanagów już od dobrego roku, wystarczy wymienić gniazdo.

No i jaki nowy typ maga?
Soul reaper 07.01.2011, h. 19:50 Soul reaper
Chodzi mi o to, że musiałby być nowy adapter, bo na zdjęciach magi są jakby inne (jak się mylę - poprawcie mnie) ale znając życie - chińczyki uwiną się z tym w ciągu chwil ;)
jan96 07.01.2011, h. 20:51 jan96
Krabii 07.01.2011, h. 20:31 Krabii
A ja mam nadzieję, że ceny nie zmienią na wyższą:)
Patrząc na rynkowe tendencje pewnie będzie uwzględniony "podatek od nowości" najmniej +50 zł, względem poprzedniej generacji. :)
Hookie 07.01.2011, h. 20:58 Hookie
zajaszcze 07.01.2011, h. 21:48 zajaszcze
Osobiście posiadam 3 wersje gietek JG, i oprócz pomalowania BG na czarno, innego cylindra, tłoka, rowadnicy spreżyny (zaleznej od wieku repliki), pomalowania zębatek, hu, i gniazda magazynka nic się nie zmieniło. No i oczywiście to 3oo na szczerbinece.
Wolfi 07.01.2011, h. 22:28 Wolfi
Proste pytanie - czy ktoś wie w których sklepach mają już nową wersję?
paint 07.01.2011, h. 23:04 paint
Najistotniejsze ze zmian to prowadnica sprężyny, komora HU i elektryka. Ciekawe, czy będzie się dało wymienić komorę i gniazdo ze starej giety na te z nowej serii...
marcin p 08.01.2011, h. 16:10 marcin p
ładnie sie prezentuje :D
kermit 08.01.2011, h. 16:26 kermit
Ciekawe czy silnik jest w wersji neodymowej tak jak w emkach (ten sam napis na silniku) czy słabsza wersja - na zwykłych magnesach
Brzuski 09.01.2011, h. 11:55 Brzuski
Osobiście szału nie ma. Spodziewałem sie czegoś więcej po GB. Trochę farby i oczy zamydlone :). + do estetyki. Silnik chyba wygląda na neodyma. Pożyjemy zobaczymy.
Quarc 09.01.2011, h. 20:58 Quarc
Wiecie Pany czy to co niektórzy na allegro opisują jako nowa wersja to rzeczywiście nowa wersja? :D
Zapytaj sprzedającego jak wygląda pudło od Giety :P.
fiszczak2817 20.01.2011, h. 20:18 fiszczak2817
SarKter 09.01.2011, h. 22:17 SarKter
Wiadomo kiedy będzie można kupić tą wersję repliki w Polsce?
Na allegro są. Tylko musisz się upewnić jakoś czy to faktycznie ta nowa wersja ;P.
fiszczak2817 24.01.2011, h. 20:36 fiszczak2817
calmlikeaBomb 04.04.2011, h. 18:48 calmlikeaBomb
A czy body jest to samo? W sensie dalej się tak błyszczy?