Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w ofercie RWA

Świat, 06.01.2011, h. 23:55, dodał: Promant
25

RedWolf Airsoft włączył do oferty kolejne produkty ASG, w tym replikę karabinu FNC, produkcji G&G, w zielonej wersji kolorystycznej.



W ofercie RedWolf Airsoft dostępne są nowe produkty ASG, w tym replika karabinu FNC, produkcji firmy Guay Guay, w wersji green. W różnych nieco odcieniach tego koloru wykonano zarówno plastiki jak i część elementów metalowych tej repliki. Zielony FNC G&G waży 3900g, ma długość 950mm, a magazynek o pojemności 350BB. Generowana prędkość początkowa: 360fps. Cena: 395USD.

 

 

RWA oferuje także szynę montażową pod optykę, do repliki G&G FNC. Metalowa szyna ma długość 145mm. Cena: 39USD.

 

W ofercie sklepu znalazła się również najnowsza replika gas blow back produkcji KJW: karabinek 10/22 KC-02. Cena: 249USD. Waga: 2746g. Długość: 863mm. Hop Up regulowany. Pojemność magazynka: 22BB. Prędkość początkowa, zależnie od użytego gazu (green gas/red gas) może wynosić 400fps lub 450fps.

 

Magazynek gazowy KJW do repliki KC-02 o pojemności 22BB, który akceptuje green gas / top gas / red gas, można nabyć w cenie 24USD.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
dixon 07.01.2011, h. 00:49 dixon
Ale magazynek, to jak z 'laser gun'a'. Bez sensu. Nie mogli już ładnie i estetycznie go zrobić?
Nie pojmuje..
Co miałeś na myśli?? o napisie " Jestem kozak prze koks " czy na złotym magu z rodu " Call of duty ". Jeszcze mi tu brak kamery i jakiegoś czujniku pulsu. Pozdrawiam !
Ad4m 07.01.2011, h. 01:11 Ad4m
Nie, mogli zrobić go jednolicie a nie raz szerszy, raz cieńszy. Poza tym z karabinu o wyglądzie zatrącającym snajpą taki cieniutki mag wygląda nieco 'nieprzystojnie' ;]
Then 07.01.2011, h. 11:01 Then
@Ad4m - masz rację, magazynki do ruger carabine są takie brzydkie.. Strasznie brzydkie. :)
Bardziej mi się ten karabin skojarzył z konstrukcją m1a1 carabine - pomyłka.
Fajnie by było, gdyby w końcu ktoś zrobił m1a1 GBB jak z 'szeregowca'.
dixon 07.01.2011, h. 13:02 dixon
a co mieli dać od eMki jak w przypadku PDW, ostry mag też tak wyglada nie jest urodziwy, ale też nie startuje w konkursie piękności.
http://www.eabco.com/102202.html
Poli Tukasi 07.01.2011, h. 14:12 Poli Tukasi
aciepk 07.01.2011, h. 00:59 aciepk
To bardziej jest replika AK5 niż FN FNC. Cóż rekonstruktorzy armi Szwecji powinni się cieszyć.
Guest (ID:6452) 07.01.2011, h. 08:24 Guest (ID:6452)
oszpecone 10/22 :(
Podpisuje się pod tym. Jak można tak oszpecić ładny karabin.
Baker2222 07.01.2011, h. 09:36 Baker2222
Fakt, jest tak brzydki, że aż mi się podoba :P
Errhile 07.01.2011, h. 09:48 Errhile
Armagedon981 07.01.2011, h. 09:04 Armagedon981
KC-02 to wg mnie najbrzydsza replika jaka pojawiła się na rynku od dawna...
Jangi 07.01.2011, h. 09:46 Jangi
Dziwne, RW określił w swej ofercie tę replikę jako G&G FNC, pomimo tego, że G&G już jakiś czas temu wypuściło klasyczne FNC w dwóch wariantach.
Ru-D 07.01.2011, h. 11:22 Ru-D
To 10/22 to jakies chore polaczenie szotgana z emka i magazynkiem jak w replikach z odpustu, udajace snajperke i boczniaka w jednym... Na forum jest taki konkurs na najlepszy pimp my gun- jak dla mnie to jest faworyt w realu :)
gadzinka 07.01.2011, h. 12:30 gadzinka
Ten magazynek jest po prostu na .22 LR, bo replika jest repliką 10/22 który w realu jest zasilany 22LR i magazynek jest prawie identyczny jak ten w ostrym. Więc WTF? Co wy oczekujecie, maga jak od Baretta?
Nie WTF tylko norma. Jak zwykle popisują się niewiedzą kolesie, którzy nawet nie zadali sobie trudu żeby poszukać jak wyglądał pierwowzór.
Promant 07.01.2011, h. 14:21 Promant
Magazynek jak od Baretta, a w środku mały chińczyk, który będzie ładował naboje i krzyczał: "Przeciwpancernym ładuj!".
Wiewioor 07.01.2011, h. 19:11 Wiewioor
dixon 07.01.2011, h. 13:03 dixon
Słuszna uwaga, to jest ruger carabine (a przynajmniej jego badziewna w wyglądzie replika) a nie m1a1.. ^^
PiotrKa 07.01.2011, h. 13:22 PiotrKa
FNC zadziwiająco (okładziny frontu, zimowy kabłąk spustu i in.) przypomina Boforsa AK 5, aż dziw bierze że właśnie jako Automatkarabin 5 go nie reklamują!
Może brak praw autorskich :P
gadzinka 07.01.2011, h. 13:57 gadzinka
Nawet na pewno brak praw do nazwy i oznaczeń.
Promant 07.01.2011, h. 14:20 Promant
mg34 07.01.2011, h. 15:08 mg34
Mam nadzieje ze pokusza sie o zrobienie tego śmiesznego gripa do AK.5 z szczatkowymi RIS'ami co maja AK.5 szwedzkich sił spadochronowych / specjalnych

http://www.soldf.com/images/s_ak5c_1.jpg
darksoviet 07.01.2011, h. 15:27 darksoviet
To całe kc02 wygląda jak połączenie mossberga m14 emki mp5 i m24
Może dlatego, że właśnie tak wyglądają podobne konwersje Rugera .22 cal. w realu.
Promant 07.01.2011, h. 15:51 Promant
jak pokazał się ostni news pokazujący preview tej repliki, również niedzielni znawcy rzucali arbitralne opinie, że to połączenie czegośtam z czymśtam, mimo tłumaczenia, jak widze znów wielcy znawcy się wypowiadają... 















proponowałbym usuwanie takich postów, bo często czytając komentarze, czuję się jakbym był na forum onetu...
kaszel 11.01.2011, h. 03:54 kaszel
Michal_CHZW 07.01.2011, h. 18:23 Michal_CHZW
Eeetam mi się podoba :)
marcin p 08.01.2011, h. 17:54 marcin p
Oceniacie repliki po wyglądzie???  

Mi tam się podoba 360 fps to wystarczająco :P