Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 06.01.2011, h. 14:55, dodał: Promant
17

RedWolf Airsoft: Tokyo Marui ASG AEG SCAR recoil system. Strykeairsoft: Socom Gear Viking Tactics training 1911. Airsoft GI TV: KWA KP8 Operator Package.



RedWolf Airsoft prezentuje najnowszą replikę AEG firmy Tokyo MaruiSCAR-L recoil system.

 

 

 

Strykeairsoft: video przedstawiające licencjonowaną replikę gas blow back produkcji Socom Gear pistoletu Viking Tactics training 1911.

 

 

 

Airsoft GI TV tym razem w formie humorystycznej: KWA KP8 Operator Package.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
aLBEDo 06.01.2011, h. 15:52 aLBEDo
Jedynym minusem Socom Gear jest słaba farba na replikach.
Faktycznie mogłaby być lepsza. Ale nie jest tak źle, a na pewno lepiej niż np. w większości WE.
Promant 06.01.2011, h. 16:00 Promant
Nie mowmy o farbie mi sie na m9a1 Sof SG zeszla po 10 magach z kawalka spustu i na zamku tez masakra...
Firnow 06.01.2011, h. 21:25 Firnow
DevO 06.01.2011, h. 16:00 DevO
Ten SCAR się dość zacnie presentuje.

A co do Socom Gear to potwierdzam Przedmówce, eh mogli by tą farbę lepszą dać.  Ale tak to ujdzie
iwo303 06.01.2011, h. 16:25 iwo303
Ładny scar ale czy mi się tylko wydaje że body ma różowo-miedziany kolor
Też mam takie wrażenie...



260 fps - mało, nawet jak na TM.
Olek96 06.01.2011, h. 16:29 Olek96
Typowa Baza do tuningu :)

Dlatego tak mało FPS
DevO 06.01.2011, h. 16:38 DevO
TM recoil system jako dobra baza do tuningu? Rotfl. Szukaj części, szukaj. 


Kolor paskudny, mam nadzieję, że to jakiś błąd RWA ...
Mati13k 06.01.2011, h. 17:00 Mati13k
Dletego mówie że typowa a nie dobra.

A co do części to może by sie udało sprowadzić, z wilekimi trudnościami ale może by sie udało :P
DevO 06.01.2011, h. 18:42 DevO
Porównywanie kolorów na podstawie filmiku z youtube jest jak ocenianie kuchni narodowej na podstawie wizyty w Mc'Donalds :) Replika prezentuje się miodnie a, że ma tylko 260fps to już jest problem tych, którzy chcą mieć 600fps... czyli nie mój :)
KWIA_TEK 07.01.2011, h. 10:57 KWIA_TEK
trubaq 06.01.2011, h. 20:42 trubaq
No ładnie, ładnie. Nie ma to jak wiedzieć o czym się pisze. Są zdjęcia tego scara an arnies w porównaniu z VFC. Wcale różowy nie jest, wygląda wcale nie gorzej jeśli nie lepiej od VFC. A tuning replik TM serii recoil shock to też nie problem bo części są dostępne. Tylko trzeba to wiedzieć. Od biedy można sprężynę główną od zwykłego aeg przyciąć ;-) 
Mało fps ma bo takie są normy w Japonii i nie może mieć więcej, ale z tym hop upem to i z biednym 290 fps jest świetny.
A co tu wiedzieć? Trzeba znać internet na pamięć? Mówimy o tym, co jest na filmiku, jakie mamy wrażenia (między innymi odnośnie kolorów) itp,a na nim jest wyraźnie na chrono napisane 260 fps.
Olek96 06.01.2011, h. 21:36 Olek96
Wystarczy nie pisać, że jest problem z częściami skoro go nie ma, i nie ma problemu z upgrade nawet i do 500 fps jak ktoś chce.
trubaq 06.01.2011, h. 22:35 trubaq
Ale gadasz bzdury...
Nowych Tm'ek nie stuningujesz na wiecej niż ok 330fpsów:

http://shop.ehobbyasia.com/magic-box-full-tune-up-kit-for-marui-gearbox-new-v2.html

To jest jedyny zestaw tuningowy na rynku + jeszcze części firmy lonex...
pidzejfat 06.01.2011, h. 23:12 pidzejfat
Świetnie.

To poszukaj coś o częściach Prometheus dla M4 SOPMOD. Gear box w tych replikach to delikatnie zmodyfikowany V2. Pasuje, tłok z cylindrem. Krótsza jest tylko sprężyna główna, ale ta zwykła z AEG da się obciać i będzie banglać. Zestaw zębatek od promethesua swoje kosztuje, no ale coś za coś. Coś o Eagle 6 też by sie przydało popatrzeć w sieci. Moja replika  przechodzić będzie niedługo upgrade do 450 fps na częsciach, których podobno nie ma. Więc sam oceń kto pisze bzdury ;-). Tak w ogóle to recoil jest nie po to, żeby kopał bo i tak nie osiągnie takiego efektu jak w GBB. Jest po to byście mieli utrudnione celowanie i nie słyszeli silnika od wieratki. Mimo wszystko ja wyznaję zasadę, że najpierw trzeba spróbować, a potem ewentualnie krytykować, ale oczywiście każdy ma swoje zdanie. Tylko niektóre nie są poparte praktyką, ale to chyba szczegół. ;-)

Zapomniałbym o konwersji LiPo - 7.4V bierze jak bułeczkę z masłem bez konieczności jakiejkolwiek modyfikacji za wyjątkiem konektora baterii.
trubaq 06.01.2011, h. 23:34 trubaq
pablo79 06.01.2011, h. 22:35 pablo79
Podejrzewam, że używali kulek 0,25g.
marcin p 08.01.2011, h. 16:13 marcin p
hmmm :D  SCAR-L wymiata. Fajniej by wyglądało z czarną farbą :p