Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 05.01.2011, h. 17:11, dodał: Promant
21

eHobby: SWD w kamuflażu. Magpul: zestaw lufy CQB do repliki Masada ACR. Madbull: kompensatory 1911 Punisher.



eHobby Asia kontynuuje swój projekt custom camo. Kolejną repliką ASG oferowaną, w przedsprzedaży, w dwóch wersjach kamuflażu jest SWD produkcji A&K. Cena takiej repliki wynosi 150USD. Czego by nie mówić o samym pomyśle takiego kamuflażu na Dragunowie, replika na pewno prezentuje się ciekawiej w takiej wersji, niż z czarnymi plastikami w kształcie oryginalnych drewien. Dostępne wersje kamuflażowe: A TAC S oraz Digital Desert.

 

 

Firma Magpul oferuje zestaw konwersyjny zespołu lufy CQB, długości 11.5 cała, do repliki Masada ACR. Szybkowymienny zespół lufy jest już oferowany w detalu. W ofercie eHobby Asia konwersja dostępna jest w cenie 129.95USD.

 

 

 

Firma Madbull wprowadziła do oferty kompensatory 1911 Punisher. Znane z repliki produkcji Socom Gear, pistoletu 1911 Punisher, kompensatory - obecnie dostępne będą także w osobnej sprzedaży, w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej oraz czarnej matowej.

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Widmo34 05.01.2011, h. 17:58 Widmo34
juz gdzies widziałem takiego swd aha w nowym medal of honor (wersja weteranów)
grzesio93 05.01.2011, h. 18:45 grzesio93
Ładny camo. Gdy będę miał pieniądze prawdopodobnie sobie kupie. Swoją drogą ciekawi mine czy tylko kolega miał w 3 generacji problem z odkręceniem śrubek przy lufie(te 2mm) O_o
Armagedon981 05.01.2011, h. 18:56 Armagedon981
SWD prezentuję się oryginalnie. Dobry pomysł mieli z tym camo :)
dodge6666 05.01.2011, h. 19:34 dodge6666
Już czekam na ten kompensator :D
Ja również zwłaszcza że wypadła mi ta standardowa tuleja i bez niej lufa chodzi, już miałem zamawiać kompensator ze stanów!
Azrael000 10.01.2011, h. 12:54 Azrael000
tom_res 05.01.2011, h. 19:40 tom_res
ładne i ciekawe camo
matheews 05.01.2011, h. 19:57 matheews
zadam laickie pytanie: do czego służy kompensator w broni palnej ? :]
czaja18 05.01.2011, h. 20:03 czaja18
do redukcji odrzutu
forsakenwolf 05.01.2011, h. 20:05 forsakenwolf
Żeby zmniejszyć "podrzut" broni: kompensator kieruje gazy wylotowe do góry (w tym przypadku, jeśli chodzi oczywiście o broń ostrą)
Karol_K 05.01.2011, h. 21:22 Karol_K
No fajne te wzorki - taki trend trochę z broni myśliwskiej zapożyczony fajnie fajnie ale obawiam się o jakość wykonania ...
zaki123 05.01.2011, h. 21:28 zaki123
zrozumiałem, że sprzedają całego drago za 150$ a można dostać same plastiki i jakiej ode jakości są?
dixon 05.01.2011, h. 21:32 dixon
W końcu lufy do ACR... 
Miały być co 3 miechy wypuszczane części.
Dopiero lufa (i to tylko 11" a co z długą? ) wyszła (kolby składanej nie liczę!).
Racja. Wersja GBB miała też już dawno być.
Grey Fox 06.01.2011, h. 12:25 Grey Fox
Martini3g 05.01.2011, h. 22:25 Martini3g
Nie no, muszę mieć ten kompensator w swoim nowaku:-)

Ciekawi mnie tylko sposób w jaki jest zamontowany. Ma ktoś jakiś pomysł? Może ktoś wie?
Jest zamiennikiem części z przodu zamka trzymającej lufę i sprężynę powrotną (nie pamietam jej fachowej nazwy :D)


Wygląda to dokładnie tak: 1. 2. 3. 4.
dodge6666 05.01.2011, h. 22:56 dodge6666
No przecież... Dzięki za odpowiedź.
AVE!
Martini3g 05.01.2011, h. 23:54 Martini3g
poldeck 06.01.2011, h. 04:43 poldeck
Co nie zmienia faktu, że to SWD pozostaje chińcorskim badziewkiem, które nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennego a tym bardziej nigdy nie powinno być rozpatrywane jako karabin wyborowy tylko dlatego, że da się mu wsadzić preckę i mocną sprężynę.
Tylko dlatego że jest chińskie i tanie?
grzesio93 06.01.2011, h. 11:26 grzesio93
nie, dlatego, że nie nadaje się na karabin wyborowy. Chińskie może, tanie to dobrze ale i tak kupa.
Co nie zmienia faktu, że ładnie jej w tym kamuflażu ;)
t0m3k 06.01.2011, h. 15:10 t0m3k
Swd A&K nie nadaje sie na karabin snajperski? Po wsadzeniu precki, springa 210 i stalowego zaczepu spustu? 700 fps i 90 metrów celnego zasiegu to za mało?



Poldeck, na oczy nie widziałeś takich skutecznych trafień, ale cóż, każde forum ma to do siebie, że każdy może pisać, co mu sie podoba...
wojtek76 30.01.2011, h. 22:26 wojtek76
Bananik 18.01.2011, h. 21:30 Bananik
Czy ktoś wie kiedy te kompensatory wejda do sprzedarzy??