Daj cynk
Reklama

Aktualności

Customy i zapowiedzi replik

Świat, 04.01.2011, h. 21:20, dodał: Promant
41

RedWolf Custom: M16VN oraz M4 Socom. Zapowiedzi nowości firm ARES i VFC.



Dział RedWolf Custom sklepu RedWolf Airsoft oferuje ciekawe repliki customowe. Pierwsza z nich to M16VN, posiadająca metalowy korpus AR15 z oznaczeniami firmy Colt (wersja bez dosyłacza). Waga: 3500g. Długość: 1050mm. Pojemność magazynka: 110BB. Generowana prędkość początkowa: 370fps. Cena: 249.99USD.

 

 

Druga interesująca replika w ofercie RedWolf Airsoft to M4 Socom, złożona z licencjonowanych elementów: Stag Arms, Daniel Defense oraz Magpul. Replika oferowana jest w cenie 238USD. Waga: 3028g. Długość: 870mm. Pojemność magazynka: 120BB. Generowana prędkość początkowa: 320fps.

 

 

Początek 2011 roku nacechowany jest prawdziwym wysypem konwersji i replik AEG modeli M1A1 oraz M1928 Chicago pistoletu maszynowego Thompson. Najpierw na rynku pojawiły się produkty firmy King Arms, a obecnie wśród zapowiedzi nowości firmy ARES można znaleźć repliki AEG 6mm M1A1 i M1928. Zwraca uwagę prawidłowe umieszczenie dźwigni przeładowania w modelu Chicago - na wierzchu komory zamkowej.

 

 

Firma Vega Force Company wprowadza do oferty kolejny model repliki AEG z rodziny AK: AK 104 PMC. Replika ma się ukazać na rynku jeszcze w styczniu.

 

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tomaszek123 04.01.2011, h. 22:23 Tomaszek123
WTF? Ten Ak to jakas porażka, rozumiem że można kombinować, udoskonalac repliki a nawet robić takie, które nie istnieją ale trzeba robic to z klasą, wyczuciem i ogólnie przyjętymi zasadami estetycznymi! Jedynym celem tego kombinowania to jest chyba praktyczność ale... w sumie tu nie ma ale to jest poprostu tragedia!
I naprawde widzisz w tym tylko "bajerki" i kombinatorstwo?

Ja uważam, że szyny w AK są potrzebne jak w każdej innej broni. Czasem sekundy mogą pozwolić na wyeliminowanie celu lub ciebie. Zauważ że niektórzy gracze nie zasypują lasu białym kompozytem grają low-capami a nawet real capami - takie rozwiązania pozwalają im skuteczniej grać ot co.

A sama giwerka jest calkiem niezła nie podoba mi sie tylko kolba sopmod tworzy z tego niezgrabnego kolosa ale już bardziej smukłe kolby jak choćby ctr magpula - miód :)
SoP-PeL 04.01.2011, h. 22:28 SoP-PeL
No to Cię załamię kolego Tomaszek - takie AK istnieją i są używane - nawet jeśli uważasz je za tworzone bez wyczucia estetyki. Decyduje praktyczność. Nie mówiąc o tym, że są w realu konstrukcje na bazie AK dużo bardziej udziwnione niż ta.
Promant 04.01.2011, h. 23:04 Promant
Promant - a kto używa takich AK jak ten?
Stalker 05.01.2011, h. 00:38 Stalker
Ten ak jest fajny w porównaniu z tym co mówisz i ta wersja istnieje a ta długa szyna która dla wszystkich jest najdziwniejsza pewnie jest na puszke anpQ i jeszcze koli nadole granatnik i jakiś żołnież ma sprzęt jak niewiem nie mówiąc o sile naboju ak
iwo303 05.01.2011, h. 08:44 iwo303
AK 104 PMC (Private Military Corporation?) jest boskie - z całym szacunkiem dla klasycznego AK47 (z boazerią). Estetyki tego urokliwego składaka nie krytykowałbym, zwłaszcza w kraju w którym wymyślono potwora w stylu regulowanej kolby od Beryla. Zdecydowanie lepiej by było gdyby tak jak to widać w AK 104 PMC (i zdarza się w rzeczywistoiści) - dołożyć doń regulowaną kolbę od M4.

AK 104 PMC mimo "kapitalisticheskich pribombasov" nadal taki "ruskokombajnowy" urok charakterystyczny dla bratniej, słowańskiej myśli technicznej. No i jak to w 104 - cieszyć się można "wirtualną" amunicją 7,62x39 i co za tym idzie - klasycznym magazynkiem.

Za-bi-jas-ty bibelot. Miodzio (a do "stalkerovki" to wręcz mój ideał). Dołączam do mojej listy życzeń.
Ghandi2 05.01.2011, h. 12:46 Ghandi2
Tak się składa, że nasz wz. 96C Beryl (no i Mini Beryl) jest do tego bardzo zbliżony http://www.altair.com.pl/start-2873
EmperorPalpa 05.01.2011, h. 13:09 EmperorPalpa
Mnie się tam podoba. 

PMC: Private Military Contractor/Contractors (NIE najemnicy, po polsku kontraktorzy).
Then 05.01.2011, h. 14:07 Then
Na nie bardzo kolego, polskim odpowiednikiem jest słowo "najemnicy", a "kontraktorzy" to jakaś marna kalka słowna z języka angielskiego.
Jangi 05.01.2011, h. 16:37 Jangi
@ rokatanski "elitarniejsze" jednostki armii Jemenu np. fotunia:
http://img715.imageshack.us/i/yemeniarmyak104.jpg/
Kondor220V 05.01.2011, h. 16:42 Kondor220V
Nie tylko. Widziałem fotografie takich AK używanych w Izraelu, nie mówiąc o "prywatnych" firmach. A jak na nowoczesne rozwiązania osprzętu AK, to ten konkretny model jest wręcz ortodoksyjny. To co oferują do AK firmy typu TDi Arms często ma wręcz kosmiczny wygląd.
Promant 05.01.2011, h. 17:10 Promant
Kondor - akurat to co pokazałeś, to AK 104 z risami z przodu, więc coś innego niż to PMC.

Promant - wiem że orisowania i resztę robi FAB, ale wyglądają inaczej niż to.

Risowanych kałaszy jest sporo, ale byłem ciekawy, czy ten model to airsoftowy wymysł, czy tez replika czegoś, co jest w użyciu.
Stalker 05.01.2011, h. 21:31 Stalker
Rok temu na targach widziałem praktycznie identycznego, różnił się akurat kolbą, ale reszta ta sama. Oczywiście ostrego. Takie wersje są najczęściej robione na rynek cywilny albo dla różnych "firm" paramilitarnych.
Natomiast to co jest w ogóle robione do AK, a co można najprędzej zobaczyć na takich imprezach jak Shot Show czy IWA - normalnie przyprawia o ból głowy. 
Wielu ludzi akceptujących tylko klasyczne kałasze dostałoby zawału.
Promant 05.01.2011, h. 23:48 Promant
"Tak się składa, że nasz wz. 96C Beryl (no i Mini Beryl) jest do tego bardzo zbliżony http://www.altair.com.pl/start-2873"

Bez żartów :), spodobieństwo opiera się tu jedynie na tym, że obie ścieżki rozwojowe AK wyposażono w RIS. W obu RIS jest zupełnie inaczej pomyślany, nie ma co nawet porównywać.
Nie wspominam już o tym, że amunicja jest zupełnie inna a lufa Mini-Beryla jest zdecydowanie (o 8cm) krótsza.

Za to pokraczny bezsens przyczepiony Berylowi w miejscu gdzie VFC AK 104 PMC ma rozsądną, sprawdzoną kolbę (widywaną także czasem przy Berylu) jest dobrze widoczny.

Na marginesie - w nawiazaniu do tego co napisał Promant:
W USA kilka firm robi albo sprowadza AKM z kolbami regulowanymi od M4 (albo bardzo podobnymi). Nie znam rynku, ale z pobieżnych obserwacji różnorodność rozwiązań w klonach AK47/AKM wydaje mi się spora. Co prawda AK 104 ma zbyt krótką lufę jak na rynek cywilny, ale jeśli ten tłumik miałby ok. 9cm, to przy nastawie ognia tylko semi/safe - broń by się łapała jako legalna nawet dla przeciętnego mr. Kovalsky.
Ghandi2 06.01.2011, h. 12:23 Ghandi2
Ma inny "RISunek" no eto ne meshaet. Tłumik od 103 - dobrze widzę?
Świetny patent z rączką z boku RIS, żeby nie przeszkadzała w wyjmowaniu magazynka. "Superarmata". Ta druga wersja - też.

Bradzo pożyteczny film - od razu widać jak duże są możliwości w indywidualizowaniu tej broni - Wielkie Dzięki / thnx / bolshoe spasibo! :).
Ghandi2 06.01.2011, h. 19:56 Ghandi2
Firnow 04.01.2011, h. 22:24 Firnow
Jestem ciekaw jaka bedzie cena tego Aresa i  czy beda probowali przebic KA w sprzedazy
G0 Pr0 04.01.2011, h. 22:25 G0 Pr0
Nie ma to jak kolba z m4 w kałachu.... kto to wymyśla przecież to jest takie obrzydliwe fuuu
Zauważając, ze kolba w AKMie dla przykładu została stworzona na podstawie dzienników statystycznych z lat 50tych w których średnia wysokość mężczyzny w wieku poborowym wynosiła 166,5 cm a teraz jest to 174 cm masz już odpowiedź. Indywidualizacja i personalizacja broni - ale co za tym idzie modyfikacja ustawień pod danego strzelca - to przyświeca konstruktorom. A że system z M4 jest tak popularny to po co odkrywać ameryke na nowo?
SoP-PeL 04.01.2011, h. 22:30 SoP-PeL
Frontal 04.01.2011, h. 22:31 Frontal
Bardzo ładne AK.
Graven 04.01.2011, h. 22:40 Graven
Gdyby do tego AK dali inna kolbe byl by cudowny.
Na szczęście kolb od M4 jest multum na rynku i właściwie pasują na prowadnice bez większych różnic, więc łatwo można założyć inną.
Promant 04.01.2011, h. 23:06 Promant
Skayler 04.01.2011, h. 23:07 Skayler
m16 vietnam jest cudowna ^^
perils 04.01.2011, h. 23:33 perils
dla mnie kazdy kalach to tragedia , wyglad jes obrzydliwy :)
kacxd 04.01.2011, h. 23:44 kacxd
M16VN... <3
zakochałem się...
Twombly 05.01.2011, h. 00:13 Twombly
nie wiem co wy macie do tej kolby,  Beryl braciszek AK ... też wsadzają kolby od eMek ;x
sjzmisiek 05.01.2011, h. 00:28 sjzmisiek
gdyby nie ta kolba m4 w ak byłoby cacy :) zwykła szkieletowa składana na bok i wyglądałoby o wiele fajniej
Jade 05.01.2011, h. 03:52 Jade
Kurcze... M'ka bez dosyłacza wygląda.... łyso :P A co do Kałasz to ja wszystkie kałasze, paskudny.... Pozostaje mnieć najdziej ze wygodny...
Armagedon981 05.01.2011, h. 08:29 Armagedon981
"Kałaszek" bardzo mi się spodobał. Ciekawe jaka będzie jego cena...
znalazłem na jednej stronie że 440$
Nellsonn 05.01.2011, h. 16:02 Nellsonn
drozdek96 05.01.2011, h. 09:16 drozdek96
piękny ten Sopmod <33 a kałach straszny :S
Kelly 05.01.2011, h. 11:24 Kelly
psss ta M16VN to od conajmniej 2 lat jest do kupienia na redwolfie ;p
Do tego jest to starsza generacja G&P co widać po body.
Od dwóch lat jest oferowana do wykonania. A do kupienia nie zawsze jest dostępna, a teraz jest.
Promant 05.01.2011, h. 15:22 Promant
Erzet-DEMOn 05.01.2011, h. 11:29 Erzet-DEMOn
To AK jest świetne
SzamanLJA 05.01.2011, h. 12:23 SzamanLJA
M16VN... <3

A to AK to na serio jakaś porażka .... - przynajmniej jak dla mnie 
Then 05.01.2011, h. 14:09 Then
Chyba najlepiej odwzorowana m16 VN do tej pory.
Yfronus 05.01.2011, h. 14:28 Yfronus
Ten kałach... piękny ...
Piotro 05.01.2011, h. 15:12 Piotro
Magpulowska kolba do ak i inne urządzenie wylotowe i miód i orzechy.
zubol 05.01.2011, h. 17:14 zubol
AK świetne , połączenie prostej , niezawodnej konstrukcji z wysoką ergonomią i taktycznością - mój ideał. Osobiście uwielbiam rodzinę AK , sam posiadam klasyczne ak-74 z drewienkiem ale myślę nad swoistym "utaktycznieniem" go. Miałem już różne emki ale wróciłem do starego dobrego AK i tak zostanie . Wcale nie uważam że kałach to musi być klasyczny i bez żadnych bajerów , to jest poprostu narzędzie które powinno dobrze się sprawować i być wpełni sprawne i komfortowe w użytkowaniu .
marcin p 09.01.2011, h. 21:21 marcin p
Z tym M16 to fajnie by sie postrzelało w klimacie wojny w Wietnamie :D