Daj cynk
Reklama

Aktualności

Dzień (Dużego) Dziecka

Aktualności, 01.06.2007, h. 08:37, dodał: Regdorn
28
Jak wszyscy wiemy airsoft nie jest niczym innym jak zabawą dla nieco większych chłopców, zatem życzę Wam udanego święta wiecznych dzieci, samych radości i oby nasza zabawa dostarczała nam uśmiechu tak długo, jak tego będziemy chcieli. A jako nasz prezent dla Was...




W czasach promocji wszelakich z okazji przeróżnych, w Dniu Dużych Dzieci naszywki WMASG można nabyć w promocyjnej cenie 12 zł za szt. Szczegóły dotyczące zamawiania naszywek znajdziecie wmasg.pl/info.php?ids=20">tutaj.

Jeszcze raz, w imieniu całej redakcji życzę Wam drodzy Maniacy udanego Dnia Dziecka!

Sprostowanie: news ten nie miał na celu urazić którejkolwiek z Pań należącej do naszego grona, które to niezwykle szanujemy. Forma newsa była podyktowana jedynie popularnym spojrzeniem na zabawę w wojnę, jako domenę chłopców. Wszystkie ew. urażone Duże Dziewczynki ;) serdecznie przepraszamy.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kuropatwa 01.06.2007, h. 09:15 kuropatwa
A i nawzajem
Rzuf_ 01.06.2007, h. 09:34 Rzuf_
dzieki czuje się 50 lat młodszy
Regdorn 01.06.2007, h. 09:39 Regdorn
@Superrzuf to wygląda, że w Twoim przypadku to już second life
Kiwi 01.06.2007, h. 09:48 Kiwi

wszystkiego dobrego, smacznego jajka, wesołego karpia i wogóle
fidziux 01.06.2007, h. 09:53 fidziux
Dzięki i wzajemnie;]
ilian 01.06.2007, h. 10:13 ilian
Dzięki i nawzajem.
vonmarxx 01.06.2007, h. 10:18 vonmarxx
serdeczne dzieki:)

my wszyscy jesteśmy duzymi dziećmi...;p
RzezniQ 01.06.2007, h. 10:28 RzezniQ
Airsoft to zabawa nie tylko dla chłopców ale i dziewczyn, ten news je krzywdzi...
Nanteris 01.06.2007, h. 10:42 Nanteris
Właśnie , dziewczynki również sie w to bawią , choć w przedszkolu nie strzelały do siebie z patyków haha ( chyba ) !
Regdorn 01.06.2007, h. 10:44 Regdorn
Sprostowanie: news ten nie miał na celu urazić którejkolwiek z Pań należącej do naszego grona, które to niezwykle szanujemy. Forma newsa była podyktowana jedynie popularnym spojrzeniem na zabawę w wojnę, jako domenę chłopców. Wszystkie ew. urażone Duże Dziewczynki serdecznie przepraszamy.
Zachar 01.06.2007, h. 11:17 Zachar
Heh ja to mam szczęście... urodziłem się w dzień dziecka Podobno jakoś tak o 22.00 -23.00
Urban 01.06.2007, h. 12:18 Urban
Dzięki, wzajemnie i obyśmy nigdy nie dorośli
Krulik 01.06.2007, h. 13:07 Krulik
Bo wszystkie dzieci nasze są ;] a do tego do wszystkich można strzelać przyłanczam się do życzonek
Atreides 01.06.2007, h. 13:38 Atreides
No brawo, brawo . Coby uszanować "prezent" to jakieś drużynowe zamówienie pewnie dziś wieczorem złożymy
pim 01.06.2007, h. 14:23 pim
Wśego najlepśego - że tak się dziecięco wyrażę XD
asgrugermk1 01.06.2007, h. 14:54 asgrugermk1
Dzięki i nawzajem ;] Hah, red gas od mamy dostałem w prezencie
Wombat 01.06.2007, h. 15:33 Wombat
Wszystkiego najlepszego dla dużych chłopców i dziewczynek Jednak im więcej czytam to forum, tym bardziej jestem przekonany, że to święto metrycznie jak najbardziej dotyczy 70-80% użytkowników
CIN3K 01.06.2007, h. 16:26 CIN3K
Zachar wszystkiego dobrego z okazji podwójnego święta

Wszystkim innym maniakom również dobrego!
adek 01.06.2007, h. 16:42 adek
W końcu można kupić naszywki
RAI wilku 01.06.2007, h. 17:48 RAI wilku
Zachar, wcale nie jesteś wyjątkowy. Byłem prędzej, bo między 6 i 8 godziną.
Mec 01.06.2007, h. 20:29 Mec
A gdzie się podziało tak popularne hasło "Nie dzieciom w Airsofcie?"
Tuksiak 01.06.2007, h. 20:57 Tuksiak
Nawzajem najlepszego wszystkim . Fakt Duże Dzieci... i coraz droższe zabawki .
Frycek 01.06.2007, h. 21:20 Frycek
jak to było? Faceci zawsze są dziećmi, z biegiem lat wzrasta jedynie koszt zabawek :D
Wacol 01.06.2007, h. 22:39 Wacol
Snifff!!! I ja spędziłem swoje święto w pracy.;] A pamiętam, że jeszcze nie tak dawno chodziłem z jego okazji do wesołego miasteczka i do McD razem z rodzicami.;p Szystkiego pszego dużym chłopcom i dziewczynkom!
Zachar 02.06.2007, h. 23:04 Zachar
Dzięki za życzenia

Wilku, już jest nas dwóch
barbie 05.06.2007, h. 20:00 barbie
kto jest na fotce?
Xie 11.06.2007, h. 20:18 Xie
Khm.... kto jest na fotce???? Barbie, złoto wstyd! Takich pytań się nie zadaje ;P
Artur1x 13.06.2007, h. 21:10 Artur1x
Juz dostalem naszywki. Wygladaja swietnie.