Daj cynk
Reklama

Aktualności

Najnowsze na rynku repliki AEG

Świat, 01.01.2011, h. 13:05, dodał: Promant
21

Prezentacja ASG AEG SCAR-L firmy Tokyo Marui. eHobby Asia: video prezentacja i szczegółowe zdjęcia repliki ARES M3A1.



O replikachG AEG SCAR-L recoil shock firmy Tokyo Marui oraz ARES M3A1 pisaliśmy już kilkukrotnie w newsach. Sklep eHobby Asia zamieścił video prezentację najnowszej repliki AEG firmy ARES: amerykańskiego pistoletu maszynowego M3A1, który swoją karierę bojową rozpoczął w okresie II Wojny Światowej.

 

 

 

eHobby Asia przedstawiło także bardziej szczegółowe zdjęcia repliki, w porównaniu z dostępnymi do tej pory. PM posiada jednoczęściowy korpus z tłoczonej blachy stalowej i stalową kolbę wysuwaną. Magazynek, który mieści również akumulator, ma pojemność 65BB. Pasujący typ akumulatora to stick 8.4V, typu AK, lub akumulatory LiPo. Generowana prędkość początkowa: 310fps. Waga: 4500g. Długość: 580 / 750mm. Kolor szary. W ofercie eHobby Asia replika M3A1 firmy ARES kosztuje 275USD.

 

Replika karabinu SCAR-L systemu recoil shock, produkcji Tokyo Marui, która jest już dostępna w ofercie RedWolf Airsoft, została zaprezentowana w poniższym filmie video.

 

 

 

Karabin, wyposażony w system symulacji ruchu zamka oraz symulacji odrzutu, generuje prędkość początkową 280fps i posiada regulowany hop up. Jest wyposażony w magazynek TM nowego typu, o pojemności 82BB. Waga: 3300g. Długość maksymalna: 899mm. Replika oferowana jest w cenie: 592USD.

 

 

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mati13k 01.01.2011, h. 14:43 Mati13k
SCAR piękny... TM jak to TM, miejmy nadzieję, że będą części umożliwiające podciągnięcie tych 280 fps. ;)
wiedzmin1994 01.01.2011, h. 15:09 wiedzmin1994
Kopie jak Chuck Norris...
Bez przesady. Zdaje mi się, że ich M4 lepiej kopie, ale takie rzeczy wolę porównać na żywo. Dodatkowo po oglądnięciu filmiku czuję pewien niedosyt - mianowicie suwadło strasznie kiepsko chodzi no i dźwięk bolt catch'a nie umywa się np. do VFC.
Mati13k 01.01.2011, h. 15:21 Mati13k
Mati z tym Chuckiem Norissem to taki joke... Naprawdę to to w ogóle nie kopie.
wiedzmin1994 05.01.2011, h. 16:20 wiedzmin1994
Krabii 01.01.2011, h. 15:34 Krabii
Ahh, lubuję się w SCARze:) Cena nie jest zaskoczeniem dla mnie, ale jednak miałem nadzieję na trochę niższą:/ Producent podaje 280 FPS a w teśnie ma 311FPS:) Ciekawe z czego to wynika.
Z chęcią bym takiego TMa kupił, ale narazie trzeba obejśc się smakiem:)
KoR193 01.01.2011, h. 16:01 KoR193
Nie wiem jak wam, ale patenty w rodzaju batki w magu podobają mi się. Mag może być Real/Low/Mid, a w środku ładowalne akumulatory, nie przytwierdzone na stałe.
W magu Low/Mid-cap jest dużo miejsca przecież.
A chcesz wydawać kasę na 10 batek jak np. masz 10 magazynków? Mi to się nie widzi. Baterii i tak z resztą nie zużyjesz na jednej strzelance/treningu.
sylwek3231 01.01.2011, h. 16:27 sylwek3231
Nie żebym był jakiś super spec znawcą, etc. Ale pokaż mi proszę tą gigantyczną halę z wolną przestrzenią w midach do M4 ?! I tak jak wyżej co z batami i kosztami z tym wiązanymi ;]
guzio29 01.01.2011, h. 16:56 guzio29
No to kup sobie gaziaka KoR. Tam można powiedzieć masz "baterię" w magazynku (czyli gaz), w dodatku real-cap. Poza tym jakby tak do każdego magazynka od AEGa wchodziła bateria to ceny pewnie byłyby porównywalne jak nie wyższe (zależy jaka bateria) od tych magazynków do GBB...
rafalkrawiec 02.01.2011, h. 19:12 rafalkrawiec
Dudek Javny 01.01.2011, h. 16:10 Dudek Javny
Niech tylko TM wypuści scara-h z recoil&shock ] :)
snajper1sdr 01.01.2011, h. 17:12 snajper1sdr
ahh SCAR <3
KoR193 01.01.2011, h. 17:38 KoR193
Może nie do wszystkich magów się nadaje to rozwiązanie, ale do małych replik typu właśnie Micro Uzi, M3A1 itp to się nadaje w sam raz.
Promant 01.01.2011, h. 18:22 Promant
Genialne są wypowiedzi ludzi myślących przez pryzmat siania setkami BB. M3A1 nie jest repliką na zwykłe strzelanki, to jest coś dla ludzi zajmujących się rekonstrukcją i grami historycznymi asg. Tutaj wchodzi w grę jeden magazynek w replice plus ładownica z trzema i tyle. Co daje wystarczającą ilość kulek na grę.

Jeśli ktoś chce siać albo nosić na sobie 24 realcapy, to ma M4, i w ogóle nie powinien myśleć nad kupnem M3A1.

A koszta? Bez przesady. Zakup 4 akumulatorów nie jest jakimś gigantycznym wydatkiem, większość ludzi miesięcznie wydaje więcej choćby na papierosy, czy inne duperele.

Niezależnie od powyższego charakter repliki wyklucza zastosowanie w cotygodniowych jebankach, więc utyskiwania na kwestię akumulatora w magazynku są bezprzedmiotowe. Tu nie ma możliwego innego rozwiązania na umieszczenie baterii.
Cenowo wychodzi przecież to samo! Zamiast kupować EoTech'a do SCAR'a czy eMki, kupujesz akumulatorki do M3A1, bo do niego optyki żadnej nie zainstalujesz. A jeśli znajdziesz jakieś tanie akku, to pewnie wyjdzie i taniej niż EoTech.
Wiewioor 06.01.2011, h. 12:32 Wiewioor
Dokładnie. Zawsze jest jakiś koszt alternatywny.
Promant 06.01.2011, h. 12:34 Promant
W jednym magu jest tyle kulek, że kupując od znajomych sticki z ich CM czy JG po 30zł sztuka starczy nam taka batka na 10 magów. Więc to wcale nie jest takie drogie jak się wydaje. Stockowa cińska batka ładowana dobrą ładowarką może chwile pociągnąć, a koszty są relatywnie niskie.
majster988 07.01.2011, h. 16:54 majster988
rafcio132 01.01.2011, h. 19:53 rafcio132
Dla mnie suwadło w SCAR jest jakby trochę za luźne
gadzinka 02.01.2011, h. 10:59 gadzinka
Lepszy ten Gazowy "SACR" od WE xD
Ahmed 03.01.2011, h. 15:28 Ahmed
come to me m3a1 :)No i tak Mikołaj się nie postarał ale mam nadzieję że święty Walenty to nadrobi chyba że chce wylądować w Nairobii
Devito 03.01.2011, h. 17:18 Devito
Nie zrozumcie mnie źle ale na rynku jest już tyle SCARów, że kolejny nawet od TM  nie robi na mnie żadnego wrażenia. Za słaby na AEGa, za słaby kick na gazówkę.
marcin p 09.01.2011, h. 21:25 marcin p
Tak jak z większością replik. Za każdego guna zaczna sie czepia