Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 31.12.2010, h. 19:13, dodał: Promant
14

eHobby Asia: repliki Magpul Masada ACR w kamuflażu. G&P: wzmocniony dwójnóg do replik ASG. MadBull: prowadnice i mocowania kolb ACE i PWS.



Sklep eHobby Asia oferuje repliki AEG Magpul Masada ACR w wersjach kamuflażowych. Taka replika oferowana jest w cenie 550USD. Dostępne są dwie opcje. Pierwsza: multicam.

 

 

Druga możliwość: A-TAC S.

 

W jednym ze starszych newsów pisaliśmy o zapowiadanym przez firmę G&P wzmocnionym dwójnogu do replik ASG, wykonanym z aluminium i stali. G&P podało, że wprowadzi do oferty trzy wersje dwójnogu, różniące się długością nóżek: S, M i L.

 

 

Firma MadBull wprowadziła do oferty kolejne, dedykowane do replik M4/M16, akcesoria licencjonowane: wzmocnione prowadnice i mocowania kolb ACE i PWS. Stock base posiada obustronne gniazdo do uchwytów zawieszenia QD. Produkty wykonano z aluminium T6 6061.

 

 

 

 

I to był już ostatni news starego roku. W nowym, 2011, życzę wszystkim naszym czytelnikom pomyślności, pasji, szczęścia i satysfakcji ze swoich osiągnięć.

Ocena wszystkich (5.67, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Zmorak 01.01.2011, h. 11:37 Zmorak
Podoba mi się bardzo Masada w A-TAC. Czy to będzie nowy system kamuflażu obowiązujący w USA? Czy to tylko jeden z wzorów dostępnych indywidualnie?
Nie wiadomo, testy nowej rodziny kamuflaży (leśny, pustynny i uniwersalny) mają trwać do ~ 2012-2013.
EmperorPalpa 01.01.2011, h. 11:53 EmperorPalpa
snajper1sdr 01.01.2011, h. 12:17 snajper1sdr
fajnie jeszcze jak by było maskowanie woodland ale multi też mi się podoba
Maskowanie Woodland? Dżizas, może od razu polska Pantera? 



/ ACR jako broń XXI wieku świetnie prezentuje się w kamuflażach XXI wieku. Cudo. Cudo. Cudo, które i tak nie pobije SCARa. ;D
Mati13k 01.01.2011, h. 12:35 Mati13k
Lechu2K 01.01.2011, h. 14:58 Lechu2K
snajper masz rację ... SCARadnego żaden karabin nie pobije ... ;)
To post "Mati13k" anie snajpera tak w ogole xD
EmperorPalpa 01.01.2011, h. 19:56 EmperorPalpa
Twombly 01.01.2011, h. 15:01 Twombly
To  nie ma być  ładne tylko dobrze się  sprawować :)
Jangi 01.01.2011, h. 19:29 Jangi
To nie ma się dobrze sprawować, tylko ma być śliczne! I dawać dużo, dużo lansu! :)
sylwek3231 02.01.2011, h. 15:19 sylwek3231
Jak ten A-TAC można w domciu na replikę nanieść? Bardzo mi się podoba, tylko czym to zrobić? :) Może postrzępić jakąś gąbkę i warstwowo nakładać? Co o tym myślicie?
Poczytaj o "water painting"... Albo zobacz to: http://youtu.be/X86uAWWZHi0
VanGreeg 13.04.2015, h. 15:12 VanGreeg
Mati13k 02.01.2011, h. 16:19 Mati13k
Myślimy o tym, że to zaawansowany kamuflaż robiony komputerowo, a nie nanoszony gąbką. Pooglądaj na necie zdjęcia z bliska - chcesz nanosić kropkę po kropce główką szpilki?
pesinter 02.01.2011, h. 23:15 pesinter
Piękne te ACRy. Wole jednak dwutonowe wykończenia akcesoriami niż całościowy kamuflaż. ACR bije SCARa według mnie :)
SzamanLJA 03.01.2011, h. 15:15 SzamanLJA
Chce kolbe :D A ogólnie to maskowanie multicam przyzwiote