Daj cynk
Reklama

Aktualności

PTW w Polsce

Aktualności, 16.05.2007, h. 09:55, dodał: Regdorn
27
PTW czyli Professional Training Weapon System, to specjalna linia replik broni zapoczątkowana przez Systema. Repliki te różnią się od znanych nam replik niezwykle wysokim realizmem wykonania i... działania. Waga PTW i wyważenie odpowiadają ostremu oryginałowi, aby móc oddać strzał po włożeniu magazynka trzeba zwolnić Bolt Catch, a po ostatnim strzale broń się automatycznie blokuje.




PTW po raz pierwszy zostały zaprezentowane w 2003 roku podczas ShotShow odbywającym się w Las Vegas, a oficjalną premierę miały w 2004 roku. Ideą ich powstania było stworzenie replik broni przeznaczonych głównie do treningów służb mundurowych. Od kilku dni są dostępne w rodzimym ASG Shopie. Cena tych "zabawek" jest znacznie wyższa niż znanych nam, markowych AEGów (od 4000 zł), jednak dla osób o zasobnym portfelu, gra jest warta świeczki (wmasg.pl/forum/index.php?s=&showtopic=36043&view=findpost&p=537506">wrażenia użytkowania PTW M16A3 MAX opisane na forum WMASG).

Obecnie dostępne PTW są już trzeciej generacji i posiadają wbudowany mechanizm kontrolujący prędkość wylotową wystrzeliwanych z nich kulek.

Więcej informacji o tych replikach można znaleźć m.in. na stronie sklepu.

Na stronie producenta dostępny jest film promocyjny.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
AdRain 16.05.2007, h. 10:03 AdRain
fajne, ale nie dla mnie, nie prędko zarobie na taki karabin, zresztą nie lubie eMek
Cappuccio 16.05.2007, h. 11:01 Cappuccio
Nic się nie bój, znajdą się chętni... wielu z nas wydało już na to hobby znacznie więcej
trajant 16.05.2007, h. 11:07 trajant
To jest nowość.Bardzo prawdopodobne że cena tego spadnie.
Majkel86 16.05.2007, h. 12:43 Majkel86
Moim marzeniem jest aby w przyszłości wszystkie repliki takie były (ale oczywiście tańsze). No i jak by hi-capy wycofali z produkcji i sprzedaży
Boniek 16.05.2007, h. 13:56 Boniek
@Trajant: to nie jest nowość, to jest najnowsze wersja karabinów z tego systemu, poczytaj dobrze. I cena raczej nei spadnie, od początku była wysoka i będzie najprawdopodobniej.
rooster 16.05.2007, h. 14:10 rooster
kurde ja chce takiego AEGa
psyhomantis 16.05.2007, h. 14:33 psyhomantis
Boli tylko strasznie ograniczony wybór...
_Arczi_ 16.05.2007, h. 15:26 _Arczi_
Niech zrobią w tej technice coś z rodziny G36, to zacznę na to zbierać
marian 16.05.2007, h. 15:49 marian
jeśli ktoś ma dużo pieniędzy i lubi realizm to jest to oferta dla niego.
Szerszen01 16.05.2007, h. 15:56 Szerszen01
Bardzo fajny pomysł z tym realizmem i wogóle
Ale to nie jest broń dla mnie..niedość, że za droga jak na moją kieszeń to jeszcze nie mają rodziny AK
Wombat 16.05.2007, h. 15:57 Wombat
Nowości z tej serii będą się pojawialy rzadziej niż TMy
CArpik 16.05.2007, h. 15:59 CArpik
nic dodać nic ująć ale cena ból
Adi.K 16.05.2007, h. 16:08 Adi.K
Za parę lat może się uzbiera na coś takiego...
Oby wypuścili coś innego niż eMka...
Ziolko 16.05.2007, h. 16:50 Ziolko
na pewno chinole zakupią parę egzęplaży i skopiują co nie co a może i wymyślą coś nowego.
jedyny minus to jakość wykonania, jak oni coś zrobią to nie będzie to tak spasowane jak PTW.
Andrzej25 16.05.2007, h. 19:41 Andrzej25
Wspaniały... Wlaśnie na taką replikę czekam od początku mojej historii z ASG. Cena strasznie wygórowana... ale przez rok zęby w ścianę i może jakimś cudem się uda
marian 16.05.2007, h. 21:14 marian
Pomysł z szybką wymianą cylindrów jest genialny.
orzech 16.05.2007, h. 21:36 orzech
->upadly_skaut<-
na twoje szczęście pasują risy od G&P i oryginału.

->marian<-
To nie jest nowy pomysł ICS ma podobny sposób tylko ze tam wymieniasz cała górna cześć GB za 340zł i masz ok 400 FPS. Jest to podobnie łątwa i szybka wymiana jak w PTW tylko tyle że tańsza.

Po za tym cena jest równa jakości
nie można powiedzieć ze cena jest wygórowana jakby to był well za taka kase to była by wygórowana cena !! Systema robi najlepsze części na rynku wiec i replika jest najlepsza na rynku. Po za tym przekładnia planetarna kutra jest w tej replice tez nie jest prosta i tania konstrukcyjnie. Za cenę dobrego karabinu wyborowego albo tuningowanego m249 mamy prawdziwa kopie karabinu kutra rozkłada sie jak oryginał można ja szybko tuningować / osłabić i pasują do niej akcesoria od broni ostrej. Ja widzę tylko dwa minusy :
brak oryginalnych oznaczeń colta chociażby
brak kompatybilności z innymi częściami.
Jak za taki wyrób cena jest odpowiednia
Dahu 17.05.2007, h. 00:52 Dahu
niech dadzą AK to sie zastanowie :]
pablo79 17.05.2007, h. 01:03 pablo79

Co do ceny, to PTW jest jej warta.
Co do mozliwosci nabywczych rodzimych maniakow, to ta wzrasta, poniewaz sporo ludzi wyjechalo, albo wyjedzie pracowac za granica.
Ja se kiedys kupie wersje maksymalna-jak tylko sie doczekam HK 417.
plastx 19.05.2007, h. 13:55 plastx
ale cudo, tylko dlaczego jeszcze nie ma AK, czyżby było mniej porządane na rynku? (szczerze wątpię)
Link 20.05.2007, h. 00:56 Link
Niby jest super mega realistyczne ale magazynek na 120 rds...

Czy ktoś w oryginalnej broni tyle widział w zwykłym magu...?
Kenny1993 20.05.2007, h. 14:12 Kenny1993
Nie będę oryginalny JA CHCĘ KAŁACHA!!!
Szerszen01 20.05.2007, h. 17:56 Szerszen01
Ale w Stanach chyba nie ćwiczą kałachami...więc szybko to my się nie doczekamy, żeby powstał taki AK