Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 25.12.2010, h. 13:47, dodał: Promant
11

RedWolf Airsoft: ASG GBB PX4. Iron Airsoft: WA HK416 GBB KIT. RA-Tech: nowe produkty na dzień 23.12.2010. Airsoft GI TV: maski Phace.



W poprzednim newsie z cyklu video prezentacje zamieściliśmy dwa filmy przedstawiające najnowszy pistolet firmy Tokyo Marui: Berettę PX4. Obecnie również RedWolf Airsoft zamieścił swoją prezentację repliki ASG GBB PX4.

 

 

 

W jednym z ostatnich newsów prezentowaliśmy produkt marki Iron Airsoft: konwersję z licencjonowanymi oznaczeniami do replik gas blow back M4 Western Arms: HK416 GBB KIT. Poniższe video prezentuje wygląd i działanie repliki po zainstalowaniu konwersji.

 

 

 

Firma RA-Tech zaprezentowała nowe, ciekawe produkty.

 

 

 

Airsoft GI TV prezentuje: maski Phace.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (4.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
johny13 25.12.2010, h. 14:49 johny13
Jak zwykle TM w PX'ie odwalilo kawal dobrej roboty:) Gratulacje.
Karol_K 25.12.2010, h. 18:45 Karol_K
We P08 Ruger :) literówka się wkradła - Fajnie że ten magazynek zrobili będzie można MP18 machnąć :)
-Otto- 25.12.2010, h. 19:47 -Otto-
Ale miniaturka przy artykule nie fajna - już miałem nadzieję na ciekawą filmową prezentację Berettki, a tu rozczarowanie.
Wzruszyła nas Twoja historia. Na szczęście możesz sobie obejrzeć film.
Promant 25.12.2010, h. 20:10 Promant
old 25.12.2010, h. 21:21 old
hmm nigdy nie byłem zwolennikiem masek ale ta jest całkiem ładna :) no i wizjer też dobrze wykonany :)
Mamut 26.12.2010, h. 15:49 Mamut
Reakcja Tima na pociąg, bezcenna. :)
Guest (ID:6452) 26.12.2010, h. 23:30 Guest (ID:6452)
Aaa ja dziś pykałem z ostrej PX4. Niemiłosierny fart, ze akurtat była obecna na spotkaniu strzeleckim. Ten gnat mnie coraz bardziej zwilża... :D

OK, pochwaliłem się.
sjzmisiek 27.12.2010, h. 13:15 sjzmisiek
odnośnie PX4 oni sie nie walneli w filmiku ? na samym końcu filmiku 2:10 kolo z redwolfa powiedział, że px4 ma 380fps (nie 280 przypadkiem? tak jak podawał wcześniej 1:05 )
Jak montowali to pewnie nawet uwagi nie zwrócili, a powinni ;)
jan96 27.12.2010, h. 15:30 jan96
SzamanLJA 31.12.2010, h. 01:37 SzamanLJA
Wiadomo już kiedy i gdzie bd można dostać PX4 ?