Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 23.12.2010, h. 19:37, dodał: Promant
16

RedWolf Airsoft: prezentacja nowości w ofercie sklepu. Tokyo Marui: pistolet ASG gas blow back PX4. Dr mugen: zestaw symulacji recoil model 2011.



Sklep RedWolf Airsoft zaprezentował nowości swojej w ofercie.

 

 

 

Dwa kolejne filmy video prezentują jedną z najnowszych replik firmy Tokyo Marui: pistolet ASG gas blow back PX4.

 

 

 

 

Dr mugen: prezentacja zestawu do replik AEG, symulującego efekt recoil: model 2011.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Olsza 23.12.2010, h. 20:31 Olsza
Ładne to PX4 ; >
A mnie się nie podoba, kolejna broń z kosmosu.
mrozio1944 24.12.2010, h. 10:12 mrozio1944
Guest (ID:6452) 23.12.2010, h. 20:33 Guest (ID:6452)
Jezu, muszę ją mieć... beretkę. Przepiękna.
Tylko ze ta berettta nie ma mozliwosci regulowania HU ;/. Anyway- i tam bedzie strzelalo o niebo lepiej niz chinskie marki:D
johny13 23.12.2010, h. 21:56 johny13
Ma regulowany Hop-Up, pierwszy filmik 1:26...
dodge6666 23.12.2010, h. 21:57 dodge6666
Tak jak pisałem przy poprzednim newsie o PX4 - opis typu "non hop up" wynikał z braku wystarczających informacji o modelu, gdy zaczynali przedsprzedaż na RWA. Ma hop up regulowany.
Promant 23.12.2010, h. 22:54 Promant
dodge6666 23.12.2010, h. 21:47 dodge6666
Beretta bardzo ładna, tylko w TM zawsze odrzucał mnie ten abs/plastik... mimo wszystko wole repliki full metal. Chyba, że pojawi się metalowy zamiennik zamka xD wtedy się zastanowie
dodge6666 23.12.2010, h. 21:53 dodge6666
Bardzo, ale to bardzo podoba mi się Springfield w wersji FBI, i mam pytanie:
jego nazwa to: Airsoft Surgeon Full Steel Springfield Bureau Model (WA R Type)
więc jest on w pełni stalowy/metalowy?
Jeśli tak, to jak green gas sobie z tym radzi?
Sam się zastanawiam jak to będzie działać w 1911 Inokatsu na CO2...
dodge6666 23.12.2010, h. 22:01 dodge6666
O już znalazłem :) jest to tylko full metal.. Zaczynam już na to polować :D tylko cena... 1899$ na redwolfairsoft.com... coś sporawo...
Kolego opanuj ten potok "komentarzy". To nie forum.
A co do ceny repliki: Airsoft Surgeon robi jedne z najlepszych customów na rynku. To są repliki hi end, a nie fabryczne zabawki asg, więc ceny dyktuje jakie dyktuje. Z bazowych replik zostaje w tych customach czasem tylko 10-20% części.
Promant 23.12.2010, h. 22:40 Promant
Wilq_pl 23.12.2010, h. 22:22 Wilq_pl
co ta emka VFC ma z przodu na szynie?
Się to nazywało finger guard bodajże?..
Zabezpiecza przed wysuwaniem paluchów poza frontgrip  na lufę/przed lufę, podobne ma mp5 k/PDW zintegrowane z łożem za chwytem prostym.
Then 23.12.2010, h. 22:44 Then
Hand stop. Taki duperel, który niby poprawia chwyt, blokując położenie dłoni na froncie.
Promant 23.12.2010, h. 22:44 Promant
babski 24.12.2010, h. 00:40 babski
Ciekaw jestem ceny tej px4 w Polsce :)
stalker51 24.12.2010, h. 00:47 stalker51
Ktoś powie, czy i gdzie będą dostępne te systemy Blow-Back do elektryków?
Ciekawie się zapowiadają.
SoP-PeL 24.12.2010, h. 01:09 SoP-PeL
Heh moze i ciekawie - ale widać ze "model" który trzyma replikę trzyma ja jak zdechłą rybę. Zauważalne w drugim filmiku. Chcesz mieć blowback idź w gaziaki,