Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 21.12.2010, h. 22:00, dodał: Promant
25

Ares: U.S. M3A1 Grease Gun ASG AEG. Opforce: DG AK GBB Drop In Kit. Hobby e-Shop: optyka nocna VisionKing.



Najnowsza replika AEG firmy ARES, o której zapowiedzi pisaliśmy w starszych newsach, U.S. M3A1 Grease Gun jest już dostępna w sprzedaży detalicznej. Tokyo-model, z Hong Kongu, oferuje tę replikę w cenie 275USD. Długość: 580-750mm. Waga: 3150g. Magazynek o pojemności 65BB. Materiał: stal (+ ZnAl). Tryb ognia: full auto. Hop Up: regulowany. Prędkość początkowa: 300-340fps. Akumulator umieszczony w skorupie magazynka: 8.4v 1500mAh (Stick) lub G&P 7.4v 1200mAh (20C) Li-Po.

 

 

Opforce ponownie oferuje serię zestawów GBB: DG AK GBB Drop In Kit. Według opisu: ulepszone, zestawy oferowane są w cenie 549USD. Części wykonano ze stali i powleczono niklem. Konwersja akceptuje magazynki oraz lufy wewnętrzne AEG. Regulowane: hop up, ROF, wartość fps oraz siła efektu recoil.

 

Sklep Hobby e-Shop oferuje optykę nocną marki VisionKing.

Celownik 1 x 20 Night Vision z wbudowanym iluminatorem IR kosztuje 205.30USD. W komplecie montaż na szynę 20mm i pokrowiec. Zasilanie: 1 x CR123A. Nieprzerwany czas pracy: 48h. (Total Darkness Observation, Image Tube Generation: 1+, Detective Range: 40m, Recognition Range: 30m, FOV Degree: 40, Resolution(lp/mm): 32, Range of Focus:1-8m, Diopter Adjustment: +/- 6.)

Celownik 3 x 42 Night Vision z wbudowanym iluminatorem IR kosztuje 209.30USD. W komplecie montaż na szynę 20mm i pokrowiec. Zasilanie: 1 x CR123A. Nieprzerwany czas pracy: 48h. (Total Darkness Observation, Image Tube Generation: 1+, Detective Range: 60m, Recognition Range: 50m, FOV Degree: 14, Resolution(lp/mm): 35, Range of Focus:1-8m, Diopter Adjustment: +/- 6.)

Nocna lornetka 3 x 45, z wbudowanym iluminatorem IR, kosztuje 450.30USD. Zasilanie: 1 x CR2. Nieprzerwany czas pracy: 30h. (Total Darkness Observation, Image Tube Generation: 1+, Detective Range: 60m, Recognition Range: 50m, FOV Degree: 14, Resolution (lp/mm): 35, Range of Focus:1-8m, Diopter Adjustment: +/- 6.)

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kuba23 21.12.2010, h. 23:12 kuba23
Czyli co z tym magazynkiem w M3? Trzeba ciagle na jednym lecieć.
Albo kupić kilka baterii.
Yfronus 21.12.2010, h. 23:42 Yfronus
Frontal 21.12.2010, h. 23:18 Frontal
Ciekawe te celowniki noktowizyjne. I nawet cena w granicach rozsądku.
I właśnie ze wzdlędu na cenę boję się o ich jakość... poza tym wyglądają mało taktycznie ;-)
Zeus_ 22.12.2010, h. 11:31 Zeus_
z www sklepu: Image Tube Generation: 1+ znaczy badziew
Szaszłyk 22.12.2010, h. 15:06 Szaszłyk
Zeus_ [wmasg.pl] - mało taktyczne? Ja jednak stawiam na jakość wykonania i jak się będzie dany przedmiot sprawować w boju :D
tkn07 22.12.2010, h. 21:20 tkn07
Generacja 1... Trzeba będzie się rozglądnąć za "pustynnym nocnym" z czasów Pustynnej Burzy :)
Okruch 29.12.2010, h. 09:05 Okruch
Tony Halik 21.12.2010, h. 23:39 Tony Halik
Nie, być może nie. Znaczy sie może być tak, że wpinając magazynek automatycznie wpinamy akumulator - wtedy jedyne co potrzebujemy, to kilka magazynków, w każdym zaś magazynku bateria ;-)
W sumie nie jestem wielkim zwolennikiem hi-capów, ale tu już mogli go zastosować.
kuba23 21.12.2010, h. 23:52 kuba23
siridar 22.12.2010, h. 00:10 siridar
Strasznie wycackany ten grease gun, żaden ostry tak dobrze nie wyglądał pewnie nawet zaraz po zejściu z taśmy montażowej.
eee... Jest zrobiony tak, jak miała zrobic go (oryginał) fabryka.
yakarov 22.12.2010, h. 00:29 yakarov
BnGfromZG 22.12.2010, h. 08:41 BnGfromZG
Jak dla mnie mogli zrobić tego grease guna na CO2. Nie trzeba by kupować wtedy kilku baterii i mielibyśmy ładne kopnięcie blowbacku.
SHOGUN_YAMATO 22.12.2010, h. 09:25 SHOGUN_YAMATO
M3 - wszystko pięknie ale bateria to porażka :/ Teraz to rozwiązanie techniczne, a nie wyżycane łuski, jest dla mnie szczytem niepraktyczności "w polu" w ASG. Ale cóż, kupować i tak nie zamierzam :P
AK na HPA - szkoda, że znowu jestem bezrobotny, bo to akurat bym chętnie sobie kupił :)
siannko 22.12.2010, h. 09:32 siannko
ale weźcie pod uwagę jedną rzecz w tej m3, jakby dobrze pokombinować to przy ostatniej kulce dałoby się zamontować urządzenie które rozłączałoby obwód po ostatniej kulce bez jakichś specjalnych udziwnień ;)
Ahmed 22.12.2010, h. 10:03 Ahmed
M3A1
Yes Yes YEs !!
Voo-Doo 22.12.2010, h. 12:10 Voo-Doo
tylko jest jedno pytanie gdzie to ustrojstwo do AK ma zbiornik gazu?
 
Zewnętrzny zbiornik (butla np.HP) na plecy
assassinRPG 22.12.2010, h. 12:52 assassinRPG
volf13 22.12.2010, h. 16:55 volf13
Ale popatrzcie na te magazynki z akumulatorem pozytywnie - przynajmniej tak szybko baterie się wam nie skończą
Smutas 22.12.2010, h. 19:30 Smutas
Olejarka ładna... Oczywiście jak na olejarkę ;-) Cieszy fakt że ostatnio na rynku pojawia się coraz więcej replik broni historycznej. Oby tak dalej.
Padaka 22.12.2010, h. 19:57 Padaka
Ciekawe czy ten napęd HP dało by się upchnąć w SVD... była by bajka....
http://www.youtube.com/watch?v=GuqPtJ_DM30 [youtube.com]
O już dawno istnieje? :P
Na rynek zagraniczny mogą zrobić mocniejsze bebechy więc zasięg byłby znacznie lepszy...
Testowana replika w filmiku jest na wewnętrzny rynek japoński (limit 0,98J itp)...
pidzejfat 22.12.2010, h. 20:27 pidzejfat
feder91 24.12.2010, h. 19:36 feder91
A mnie ciekawią te noktowizory. Sprawdzało by się to? Czy to taki pic na wodę?
Podają, że są w 100% funkcjonalne, ale jaką to ma jasność i jakość obrazu - licho wie.
Promant 24.12.2010, h. 23:47 Promant