Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 19.12.2010, h. 20:32, dodał: Promant
17

Socom Gear: prezentacja replik Cheytac M200 oraz Black Ops 1911 Hi-capa. Airsoft GI TV: MK96 Sear SetMagpul MOE Sportline Carbine oraz Irene Adaptive Sling.



People Airsoft zamieścił filmy przedstawiające najnowszy produkt firmy Socom Gear: replikę karabinu snajperskiego Cheytac M200 "wprost z pudełka", a raczej - wprost z walizki.

 

 

 

Kolejne video przedstawia pistolet, również produkcji firmy Socom GearBlack Ops 1911 Hi-capa.

 

 

 

Airsoft GI TV zaprezentowała kolejne filmy swojej produkcji: MK96 Sear Set oraz Magpul MOE Sportline Carbine firmy Classic Army.

 

 

 

 

Trzeci film prezentuje Irene Adaptive Sling - zawieszenie, które opisywaliśmy już w jednym ze starszych newsów.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Creex 19.12.2010, h. 21:11 Creex
M200 super, zawieszenie też fajne.
zawieszeni rzeczywiscie fajne mam takie cena tez dobra zlaszcza ze u producenta nie liczą sobie dużo za przesyłkę  jeżeli dobrze pamiętam 6$
mokular 20.12.2010, h. 15:04 mokular
KapitanBomba04 19.12.2010, h. 22:15 KapitanBomba04
CA sportline+Magpul=Żal...
Części na replike lepsze,jak sama replika.../Mega Facepalm
Replika wiadomo, że tania i nie ma co cudów oczekiwać, ale do Magpula częsci to nie wiem co masz...
Wiele już miałem w rękach i wiem, że to świetnie zapropojektowany lekki, ergonomiczny sprzęt.
Chyba, żę Cię źle zrozumiałem, to nie było mojego komentarza...
Raistllin 19.12.2010, h. 22:24 Raistllin
Chodziło raczej o to, że do gównianej repliki dołączono wypasione części ( tłumacząc na chłopski rozum :P ).
Mati13k 19.12.2010, h. 22:30 Mati13k
czy ja wiem czy M15A4 sortline jest taka gówniana??
sam mam jedną i nie jest zachwycająca ale na pierwszą replikę idealna
Wermacht 21.12.2010, h. 21:58 Wermacht
KapitanBomba04 19.12.2010, h. 22:32 KapitanBomba04
Chodziło mi o to,że jakościowo lepsze od repliki,tak,jakby na malucha zakładać części z,powiedzmy,Bugatti Veyrona(wiem,kiepskie porównanie)...
Edit:Mati-trafiłeś w sedno :D
napod 19.12.2010, h. 23:52 napod
Jakby do Cheytaca pasowały magi od ostrego (w co nie wątpię) to by było milutko. :]
Jangi 20.12.2010, h. 00:10 Jangi
EhobbyAsia od dawna oferuje kiepawe repliki APS z założonym zestawem MOE Magpula (łącznie z tylnym BUISem) za stosunkowo niewielkie pieniądze. No i co z tego, że części o niebo lepsze od bazy? Ktoś tego zabrania? A ilu ludzi kupuje chinole i ładuje w nie trzy razy więcej w postaci wnętrzności topowych firm?
Wiesz,potrafie zrozumieć tuning nawet przekraczający wartość repliki,ale nie widze sensu "obudowywania" czegoś kiepawego w dodatkowo nie ruszanego-szczególnie w tej cenie (219.99 $,gdy "goła" SLka stoi 159$)...No,ale widocznie są na to chętni,skoro takie robią
KapitanBomba04 20.12.2010, h. 00:42 KapitanBomba04
Ale o to właśnie chodzi: goła emka APS na EHA chodzi po 130$ (teraz jest chyba out of stock), a z częściami 240$ (jeszcze niedawno było 215$ + dodatkowy PMAG! Ale widocznie to jakaś czasowa promocja była...). Czyż zestaw chwytu przedniego i pistoletowego, kolby, osłony spustu, składanego przeziernika i PMAGa (oryginalnych części Magpula, nie chińskich podrób) nie jest droższy niż te 110$ różnicy?
Ja osobiście - po tej podwyżce do 240 wolałbym dozbierać i za 305 kupić podobny zestaw, tylko że z G&P jako bazą, z WGC, ale jak najbardziej jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy kupują takie chińsko-firmowe mieszanki :)
Jangi 20.12.2010, h. 09:16 Jangi
Marcinek83 20.12.2010, h. 15:12 Marcinek83
Zna ktoś cenę M200?
sylwek3231 20.12.2010, h. 15:51 sylwek3231
Jakby tylko przerobić to M200, nowy zamek + shelsy na gaz i można się cieszyć snipką z prawdziwego zdarzenia. Trochę ta marna moc nie przekonuje mnie, pomimo, że to cal 8mm.
Gekon_1 20.12.2010, h. 15:55 Gekon_1
Zrzuta na cheytaca ! Kto za ?
ZeeMike 20.12.2010, h. 21:13 ZeeMike
Jeśli chodzi o system łuskowy Cheytaca to ja też "can do this all day" na sucho. Coś pięknego.
Dokładnie. To samo jest z Mauserem 8mm. I jakoś łuski nigdy mi nie przeszkadzały, nie gubiły się i 8mm nie stanowiło problemu - wręcz przeciwnie: biorąc pod uwagę kaliber pierwowzoru, 6mm nie oddaje tego co 8mm.
Promant 20.12.2010, h. 21:49 Promant
Kiekos 20.12.2010, h. 23:52 Kiekos
Literówka w instrukcji jest :)
Pierwszy film, 0:49:
"Officially licensed by Cheytec"
Nie powinno być Cheytac? ^^
Replika super, szkoda tylko, że szanse na talką w PL są równe zeru :(