Daj cynk
Reklama

Aktualności

G&G PS90 AEG

Świat, 19.12.2010, h. 20:09, dodał: Promant
22

Sklep WGC udostępnił pierwsze zdjęcia, zapowiadanej na 2011 rok, repliki ASG AEG P90 - w wersji PS90 - produkcji firmy G&G.



Sklep WGC udostępnił pierwsze zdjęcia repliki AEG pistoletu maszynowego P90 - w wersji PS90, którą firma G&G zapowiedziała w swojej ofercie na rok 2011. Według podanych informacji: replika ma posiadać licencjonowane oznaczenia, na mocy umowy podpisanej z firmą FN Herstal. Poinformowano także, że replika powinna znaleźć się w sprzedaży najdalej za 3 miesiące.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Aerlin 19.12.2010, h. 20:50 Aerlin
Zawsze jak patrzę na ten model, zastanawiam się jak działa magazynek i przekazywanie amunicji do komory i tak dalej... W sensie w ostrym, bo z kulkami to raczej nie problem ;)
przy końcu magazynka (tam, gdzie jest zaokrąglony) naboje są odwracane zgodnie z układem broni, potem trafiają do komory i bam. A łuska wypada z chwytu (tego z dziurą na kciuk), bezpośrednio w dół. zatem bullpup dla oburęcznych.
 Chyba drugi bullpup herstala, gdzie nie ma problemu z ekstrakcją łusek, w F2000 idą kanałem po prawej stronie broni i wypadają gdzieś z przodu.
Ryan88 19.12.2010, h. 21:20 Ryan88
http://www.youtube.com/watch?v=0C0dmGeE4MI [youtube.com]
0L0 19.12.2010, h. 23:04 0L0
Dzięki, teraz już wiem "Jak to jest zrobione" ;)
Aerlin 20.12.2010, h. 14:54 Aerlin
QbasH 19.12.2010, h. 20:55 QbasH
"Charakterystyczną cechą P90 jest magazynek, umieszczony pionowo nad
lufą. Naboje są w nim ułożone bokiem i podawane do komory po wbudowanej w
magazynek rampie, obracającej każdy nabój o 90 stopni. Zużyte łuski
wyrzucane są w dół, przez otwór za chwytem pistoletowym, dzięki czemu z
broni mogą korzystać zarówno lewo- jak i praworęczni."
tytanowy88 19.12.2010, h. 21:01 tytanowy88
Bardzo ładna odpowiedź. A ta przedłużka lufy jest szkaradna.
MatriX482 19.12.2010, h. 21:12 MatriX482
Bo to jest replika wersji SPOTROWEJ onerazz... kulturalnie w jednostkach wojskowych używa się P90 z krótką lufą i 50-nabojowymi magami.
Poza tym, kolejny pimpek, kolejna firma, kolejna radość. Ładnie wygląda.
zaki123 19.12.2010, h. 21:56 zaki123
piękny, ale szpeci go troche ta zabardzo przedłużona lufa i naklejka na kolbie xD
sokraal 19.12.2010, h. 22:17 sokraal
Plusy:
-broń dla lewo i prawo ręcznych;
-fajny design body;
-ciekawy sposób chwytu umożliwiający strzelanie jedną ręką (w środku punktu ciężkości);
-inny niż wszystkie selektor ognia;
-długie boczne szyny RIS;
-metalowe elementy body;
-ciekawe umiejscowienie magazynka.
Minusy:
-wbudowany kolimator;
-przedłużka lufy;
-naklejka z boku.
Także posiadam P90 (choć na ostatniej strzelance uległ wypadkowi) i w mojej opini przedstawiony model prezentuje się nieźle.
Zapomniałeś o oznaczeniach Herstal'a ;)
jan96 19.12.2010, h. 22:33 jan96
wbudowany kolimator jest niczego sobie , celowanie przez niego zbliża do realizmu
chociaż sam posiadam wersję TR gdyż cenię sobię możliwość posiadania kropki kolimatora na idealnej dla mnie wysokości , wersja z wbudowanym kolimatorem wygląda o niebo lepiej :)
generalcombo 19.12.2010, h. 22:41 generalcombo
naklejki z boku można odkleić :P a nie jest to patent sklepu (np naklejka z ceną i parametrami?)
sjzmisiek 20.12.2010, h. 03:00 sjzmisiek
Prezes_____ 19.12.2010, h. 22:41 Prezes_____
Chyba ma wbudowany laser, bo jak sie przypatrzycie zauważycie i informującą o tym naklejkę ;)
Właśnie też zwróciła moją uwagę, przyjemny bajer.
Cyrek 19.12.2010, h. 23:20 Cyrek
sjzmisiek 20.12.2010, h. 03:09 sjzmisiek
wygląda na to że laser będzie- ta nakładka z przodu na ograniczniku chwytu powinien robić za laserek http://www.remtek.com/arms/fn/p90/laser/index.htm [remtek.com] włącznik tego ustrojstwa jest (od dołu patrząc) na gripie przy spuście
Krabii 20.12.2010, h. 05:32 Krabii
Nareszcie!!! P90 od G&G:) Oby nie zawiedli;)
rain 20.12.2010, h. 14:02 rain
Yay! Laser! Ciekawe czy będzie "bazarowy" czy porównywalny do oryginalnego Laserexa :)
Taki na pierwszy rzut oka coś mi się za gruby wydaje ten moduł lasera (o ile to moduł, bo na fotkach ciężko stwierdzić czy to nie jest w jednym kawałku czasem)
Niestety G&G powiela błąd wszystkich producentów - brak mechanicznych przyrządów celowniczych. Szkoda :(
przyrządy są - i to po obu stronach koli.
Wilq_pl 20.12.2010, h. 22:05 Wilq_pl
To pokaż mi proszę gdzie jest szczerbinka (a raczej szczerbinki).
rain 21.12.2010, h. 09:42 rain
Marcinek83 20.12.2010, h. 15:01 Marcinek83
P90 z długa lufa to jak Walther PPK z kolbą.
Niezdziwię się jak tą przedłużkę można będzie odkręcić i zrobić militarną wersję. Ja i tak czekam na wersję TR bo jakoś te wbudowane koli mnie nie przekonuje;]
Krabii 20.12.2010, h. 15:45 Krabii
offi 21.12.2010, h. 22:13 offi
Ciekawi mnie czy będzie można rozłożyć korpus na 2 części. Na dolnej części uchwytu widać włącznik lasera więc to raczej nie atrapa. Sam chciałem zrobić moduł z laserem ale perspektywa rozwalania korpusu mi się nie podobała, tym bardziej że w Polsce nie można dostać zapasowego w razie co.