Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 18.12.2010, h. 12:14, dodał: Promant
26

PeopleAirsoft.com, porównanie replik: Echo 1 vs G&G vs Classic Army vs JG. WE: prezentacja prototypu repliki GBB AKS74U oraz zestawu szyn do replik G39 GBB.



PeopleAirsoft.com prezentuje porównanie replik AEG firm: Echo 1G&GClassic Army oraz JG. Wybrano produkty klasy sportline i combat machine.

 

 

 

 

 

Firma Wei-Tech zaprezentowała prototyp repliki gas blow back AKS74U.

 

 

 

Drugi film przedstawia, przygotowywany przez producenta, front (CNC aluminium) z szynami RIS - dedykowany do replik serii G39 GBB.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.peopleairsoft.com

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Drzewo 18.12.2010, h. 13:15 Drzewo
Ak od WE ... robi się ciekawie, oj ciekawie :)
No właśnie średnio ciekawe.
Bo zauważcie, że replika strzela na pustym magu.
WE póki co nie potwierdziło informacji, że replika będzie miała działający Bolt Stop.
A co za tym idzie nic nowego, bo GHK bez Bolt Stopa na rynku siedzi już od dawna.
Przełomem natomiast jest SRC które Bolt Stop posiada.
Amadem 18.12.2010, h. 16:08 Amadem
Oby tylko nie zrobili bolt catcha. To będzie totalna tandeta, przecież żaden prawdziwy AK nie ma bolt catcha.
Dziobak95 18.12.2010, h. 19:57 Dziobak95
Dziobak95 [wmasg.pl] " przecież żaden prawdziwy AK nie ma bolt catcha."
Bodaj AK-9 ma. 
gadzinka 18.12.2010, h. 20:32 gadzinka
W replikach firmy WE magazynki mają tak zwany tryb treningowy gdzie można strzelać na sucho.
Davidos 20.12.2010, h. 13:13 Davidos
Maku3225 18.12.2010, h. 13:58 Maku3225
Ciekawie ciekawie, pytanie tylko kiedy AK od WE pojawią się na rynku, pamięta ktoś mniej więcej ile czasu minęło od prototypu g36c WE do jego wypuszczenia na rynek?
prapuszczam że jakieś 3-4 miesiące o ile dobrze pamietam. ale we się rozkręca
iwo303 18.12.2010, h. 14:09 iwo303
Miesiąc? Dwa miesiące góra.
Kyrios 18.12.2010, h. 14:10 Kyrios
Prototyp l85 od we wyszedł 1 lipca, do tej pory o replice ani słowa.
Zelber 18.12.2010, h. 15:51 Zelber
mg34 18.12.2010, h. 14:13 mg34
mniam , będzie porzadna baza pod budowe Mini-Beryla gazowego jak wejdzie to AKSU od WE xD
wiedziałem że taki post się znajdzie do oglądnięciu video prezentacji:D
tkn07 18.12.2010, h. 16:29 tkn07
zaki123 18.12.2010, h. 14:29 zaki123
ładny odrzut ma tek kałach. Ciekawe ile fps, zdolność bojowa i cena
Cena nie powinna być wyższa niż emek, ale też nie będzie niższa niż g36c.
Maku3225 18.12.2010, h. 14:34 Maku3225
gadzinka 18.12.2010, h. 16:21 gadzinka
Dźwięk przeładowania suni <3
DevonSix 18.12.2010, h. 16:25 DevonSix
Fajnie koleś w pierwszym filmiku rzuca te rzeczy, jakby były jakimś kompletnym syfem :P
dokładnie, wygląda jak jakaś nadpobudliwość ruchowa ;D
tkn07 18.12.2010, h. 16:31 tkn07
Yfronus 18.12.2010, h. 17:38 Yfronus
Czy ten gość próbuje nam wmówić, że eMi Echo1, JG i CA Sportline są lepsze od G&G? Załamałem się...
AKSU od WE... Drogi Mikołaju...
ja odniosłem wrażenie że próbują pokazać wyższość echo1 nad resztą i doszukiwali się wszystkiego by tak było:/ Najlepszy numer jest gdy pokazuje GB echo1 który wygląda solidniej ale pytanie czy materiałowo jest solidniejszy od innych czy robiony z kiepskiego materiału więc mogli go dać więcej pod publikę:/
Krabii 19.12.2010, h. 13:32 Krabii
stalker51 18.12.2010, h. 17:57 stalker51
Mnie z kolei zastanowiło dlaczego w ostatnim filmiku na plakacie jest napisane FN SACR zamiast FN SCAR :D
Tak samo jak G39c, we nie ma prawd do nazwy FN SCAR, i na swoim plakacie piszą swoją nazwę ;D
gadzinka 18.12.2010, h. 20:24 gadzinka
Maku3225 18.12.2010, h. 19:33 Maku3225
A ja muszę zmartwić wszystkich którzy się napalili na sunię - niestety, we odpisało na mój komentarz w którym pytałem o datę wydania pełnoprawnej repliki - powiedzieli że prototyp przeleżał ok 2 ch lat pod stołem, i był robiony "just for fun" w wolnych chwilach - innymisłowy, nie wiedzą czy to w ogóle wyjdzę poza fazę prototypu...
Jakby nic z nim nie chcieli robić to by go w ogóle nie wyciągali "spod stołu". I to jednocześnie z prezentacją szyn do serii replik G36, która już trafia na rynek.
Jaki sens miałoby pokazywanie nagle bez powodu?
Widać zauważyli, że jest popyt na AK. 
Tak samo było z G36 - długo długo nic i nagle bęc - wypuszczają po kolei serię.
Promant 18.12.2010, h. 20:21 Promant
Konrad_BW 18.12.2010, h. 20:39 Konrad_BW
Pełne suwadło przy aks74u z tłokiem gazowym to chyba będzie CO2
Maku3225 18.12.2010, h. 21:13 Maku3225
@Promant, oni wypuścili ten filmik tylko po to, by sprawdzić czy będzie zainteresowanie. Jeśli będzie to myślę że zaczną produkować.
Czyżbym twierdził co innego?
Promant 18.12.2010, h. 22:16 Promant
poldeck 19.12.2010, h. 18:12 poldeck
Ten koleś z Peoplearisoft brzmi i zachowuje się jakby był na jakichś prochach. Macha łapami, kręci i rzuca sprzętem na lewo i prawo a jego paplaniny nie da sie słuchać.