Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w ofercie Specshop i Taiwangun

Polska, 16.12.2010, h. 22:46, dodał: Promant
19

Specshop włączył do oferty replikę gazową WE G39C oraz różne magazynki. W ofercie Taiwangun dostępna jest customowa replika Barrett Guarder oraz kilka rodzajów masek ochronnych.



Sklep Taiwangun oferuje ciekawą customową replikę karabinu snajperskiego Barrett, która zbudowana jest z użyciem części zewnętrznych i wewnętrznych marki Guarder. Replika waży 11800g. Posiada w komplecie magazynek o pojemności 190BB (hi-cap). Generowana prędkość początkowa: 520fps. Materiał: stal i aluminium. Niestety w replice nie zablokowano trybu ognia ciągłego. Cena: 5499PLN.

 

0_9d993767a40c5ef4a8a38aaf2e12b937.jpg0_1ebad71e5286c65a26b85f175280a54b.jpg0_071927e20b3bbae9f1d8fa40f9b71917.jpg0_6d5f0044f06aa63de7c45ede392aef48.jpg0_58b8b001d45350e64c61e1ebb4ee7230.jpg0_5c7544556b814cfe320534e067528b19.jpg0_1fc41fb1150ad340669e011c1ddc9be3.jpg0_78eccf366f693f3772f5656a0ddf5dba.jpg

Sklep włączył do oferty także kilka rodzajów masek ochronnych. Maska typu skull, full face, wykonana z tworzywa - oferowana jest w cenie 75,34PLN.

 

0_034f69f8938d15e14bc3848486d5c1ad.jpg0_b9c0819460c173fee98b97146674c8dc.jpg

Maska z siatki stalowej oferowana jest w cenie 40,73PLN.

 

0_23007217879a7597bd02bbb1d168de43.jpg0_5660f41adcf787bc2c2eb6a0674dd5fa.jpg

 

Specshop, jako kolejny sklep na naszym rynku, włączył do oferty replikę gas blow back WE G39C (945PLN) oraz GBB WE M14 (1749PLN). Magazynek do G39C oferowany jest w cenie 149PLN. Materiał: tworzywo i metal. Pojemność: 30BB. Magazynek do WE M14 kosztuje 159PLN. Materiał: metal. Pojemność: 20BB.

 

 

 

Oprócz magazynków do replik gas blow back, dostępny jest także szereg magazynków do replik AEG. Magazynek z ABSu - typu PMAG, w kolorze czarnym, to low cap o pojemności 75BB. Cena: 55PLN. Magazynek z ABSu - typu hi-cap PMAG, w kolorze piaskowym, ma pojemność 300BB. Cena: 45PLN.

 

 

 

 

 

Źródła:

www.specshop.pl

www.taiwangun.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
biper911 17.12.2010, h. 07:14 biper911
Mógłby Krakman tego Barretta dostarczyć do testów dla Redakcji WMASG.pl :)
Ciewkawe jakie osiągnąłby wyniki..
wszystko jest na ich stronie ja już kilka dni temu oglądałem na stronce i powiem że moim zdaniem cudów nie ma jak na tą kase ...
old 17.12.2010, h. 11:36 old
_POGO_SOAT_ 17.12.2010, h. 07:45 _POGO_SOAT_
pewno niezbyt zadowaqlające ja to bebechy od emki i kawał metalu i to jest snajperka?????
Ligerius 17.12.2010, h. 07:57 Ligerius
Barret strzelający serią o.O  "Niestety w replice nie zablokowano trybu ognia ciągłego"
No jak za 5 kafli to mogliby się chociaż chinole postarać by to miało ręce i nogi...
nie chinole tylko Tajwańczycy ... ;]  ICS też jest z Tajwanu i uważasz że to shit ? nie porównuj tanich replik do markowych taiwańskich ...
old 17.12.2010, h. 11:38 old
@Ligerius Barrett jest samopowtarzalny ;) więc strzelanie serią z tego karabinu nie jest aż taka dziwna a nikt nie karze Ci zwieszać rof do 25k/s a wystarczy go zmniejszyć i uzyskasz efekt podobny..
Mnie bardziej dołuje to że nawet serią nie będzie aż taki głośny jak powinien być..
Powinno być "JEB" i czerwona szmatka a nie "paf" -.-
MyN3 17.12.2010, h. 18:57 MyN3
No efekt strzału powinien być ;] (jak zrobią napęd gazowy to będzie napewno ciekawiej)
Jak bawić się w snajpera - to w pojedyncze strzały.
@old: nie zawsze marka jest wyznacznikiem jakości. Jeden z pracowników dostanie przysłowiową "mniejszą" miseczkę ryżu i już mamy efekty...
Ligerius 18.12.2010, h. 10:22 Ligerius
G0 Pr0 17.12.2010, h. 09:20 G0 Pr0
Szkoda, że maseczki ze stali od ACM... Ale i tak trzeba sprawdzić wyrzymałość :D
Raistllin 17.12.2010, h. 09:57 Raistllin
Typu Pmag... to znaczy, że kopia magpula, bo raczej coś tanio wychodzą. Hicapy tańsze od low :)
Tak kopie, zresztą na stronie podali producenta: A&K
Krabii 17.12.2010, h. 15:18 Krabii
Hookie 17.12.2010, h. 10:24 Hookie
Czyżby taiwan zaczął sprzedawać kopie maski "kryj ryj"? :P
Grey Fox 17.12.2010, h. 14:48 Grey Fox
A co to za kominiarka na zdjęciach krakmana?
proszę oto ona:
http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_gogle_okulary/maska-_pelna_coyote-brown_a_c_m-2046.html [taiwangun.com]
Polecam, mam taką i się całkiem nieźle sprawuje :)
misiuspoko 17.12.2010, h. 16:44 misiuspoko
ZeeMike 17.12.2010, h. 18:04 ZeeMike
Wszystko fajnie, pięknie i wielkokalibrowo, ślinotok i opad szczęki jest tylko czemu na zdjęciach u Krakmana jest certyfikat licencyjny Socom Gear? W życiu nie słyszałem o konwersji M82 Guardera ale mogę się mylić...
Tak, mnie też to zastanawia. Może jedni drugim udzielają praw do licencji? 
W każdym razie sklep opisuje w ten sposób:
Tajwańska firma GUARDER przy wsparciu firmy Barrett Firearms, amerykańskiego
producenta broni palnej, wyprodukowała na licencji oryginału zestaw części
zewnętrznych do złożenia repliki wielkokalibrowego karabinu wyborowego Barrett
M82A1. Na korpusie znajdują się grawerowane oznaczenia oryginału. Potwierdzeniem
autentyczności produktu jest certyfikat wydany przez firmę Barrett i podpisany
przez jej założyciela Ronnie`go Barrett`a.

Tak więc ewentualna pomyłka jest po stronie sklepu.
Promant 17.12.2010, h. 18:30 Promant
Pomyłka raczej niestraszna - przecież replika Socom Gear, szczególnie w wersji 2, jest wykonana rewelacyjnie więc absolutnie nie czepiam się jakościowej strony tego customa. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę chociażby wykonanie Guarderowskich konwersji do wszelakich klamek, nie obraziłbym się, gdyby trochę ich magii znalazło się także w tym potworku. Nadal jednak zastanawia mnie fakt, że bądź co bądź Krakman oferuje głównie chińczyki i gazówki WE a tu nagle wyskakują z cudeńkiem, którego żaden inny sklep nie oferuje. Oby tak dalej!
ZeeMike 17.12.2010, h. 21:12 ZeeMike
feder91 17.12.2010, h. 21:53 feder91
Chyba jednak wolę kupić samą konwersję :P
Vault13 19.12.2010, h. 11:43 Vault13
Strasznie brzydki ten barret - narazie nadal czekam na M21 z prawdziwego zdarzenia :)
Okota 19.12.2010, h. 21:41 Okota
czy ta maszka z siatki az tak strasznie uciska nos jak to widac na zdjeciach?
czyzby to byla pierwsza wersja od chinoli?
jest jakas szansa na wyprofilowanie jej pod wieksze nosy?