Daj cynk
Reklama

Aktualności

Socom Gear Cheytac M200 w ofercie

Świat, 16.12.2010, h. 22:23, dodał: Promant
16

Firma Socom Gear oficjalnie wprowadziła do swojej oferty replikę gazową bolt action karabinu snajperskiego Cheytac M200.



Firma Socom Gear oficjalnie wprowadziła do swojej oferty replikę gazową bolt action - shell ejection karabinu snajperskiego Cheytac M200 Intervention.

 

b357aa06dd230184b571d4ad1c4db165_image_670x475.jpg

Producent zapewnia, że, dzięki dokładnym pomiarom w fabryce wersji palnej, replika M200 SG jest jedyną na rynku wersją dokładnie odwzorowującą tę broń w skali 1:1.

Replika akceptuje green gas/propan. Firma Socom Gear poinformowała jednak, że wkrótce będzie dostępny również alternatywny zamek z napędem CO2.

 

xx.jpg

Ze stali wykonano zamek, dwójnóg, magazynek i kolbę. Ciężka lufa zewnętrzna, front i korpus wykonane są z aluminium. Magazynek mieści 7 łusek na BB 8mm. W komplecie z repliką znajduje się jednak tylko 5 takich łusek. Karabin posiada wzmocnioną rączkę transportową. Waga repliki: 9000g. Długość: 1189mm/1366mm. Długość lufy wewnętrznej: 650mm. Zasięg skuteczny, podany przez producenta, wynosi 50m.

 

 

 

 

 

Źródło:

socomgear.com/english/">www.socomgear.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Bojeq 16.12.2010, h. 22:52 Bojeq
50m? Trochę dziwnie mało.
Skutecznego ognia. Maksymalny pewno gdzieś ze 100. Chociaż... w sumie to marzenie
Ryan88 17.12.2010, h. 13:54 Ryan88
Ad4m 16.12.2010, h. 22:56 Ad4m
No to pewnie cena będzie gdzieś ok. 2500-3000 tyś. Dolarów :P a w Polsce pewnie za 9000-10,000 zł :D
W Polsce raczej nie będzie :P
Yfronus 17.12.2010, h. 02:01 Yfronus
lordkun 16.12.2010, h. 23:31 lordkun
50m? heh to jakaś 1/36 (względem długość całkowita repliki do zasięgu) przy takim stosunku to bardziej opłaca się nim rzucać jak dzidą :D
Promant 16.12.2010, h. 23:34 Promant
A czego się spodziewać na green gazie przy 8mm? Jak będzie zamek na napęd CO2, to może się okazać, że zasięg nie jest wcale taki mały.
feder91 17.12.2010, h. 01:40 feder91
Wolał bym już zrobić M82 na cacy...
7k (bo ok tylu pewnie będzie kosztował M200) kupił bym konwersję M82, i zainwestował w jakiś system na propan. Zrobił bym go na 650FPS wsadził lufę PDI 6,01mm i wtedy "snajpienie" miało by sens.
Niestety M200 to kolejna replika zwana potocznie Lans weapon, wydać od groma na replikę którą można się co po najwyżej lansować na zlotach, bo do funkcji snajperki to się raczej to nie sprawdzi a szkoda...
Czy oni nie mogą zacząć produkować Replik z standardem luf AEG, z systemem gazowym w karabinie (nie magazynku) dopracować jakiś system powtarzalności strzału? Snajpienie jak już pisałem miało by sens...
Na chwilę obecną bez wkłądu "własnego" i kombinowania nad uszczelnianiem, dorabianiem części po prostu się nie da...
Promant 17.12.2010, h. 10:56 Promant
Tak, zawsze może być coś lepszego, zamiast tego co już jest.
A w airsofcie 90% replik, oporządzenia i gadżetów można podciągnąć pod lans, bo do gry jako takiej nie są wcale niezbędne. 
Repliki Barrett'a też nie są, jak do tej pory doskonałe, a jednak ludzie to kupują. 
Większość replik trzeba tuningować, a jeśli chodzi o snajperki to nie ma czegoś takiego w stocku. Są tylko repliki broni snajperskiej, a nie airsoftowe snajperki. 
Fajnie, że ktoś w ogóle robi takie repliki, a nie klepie tylko w kółko emki i kałachy. I fajnie, że starają się myśleć nad nowymi rozwiązaniami - bo tu już mamy zamek CO2 coming soon.
Vitalis 17.12.2010, h. 14:53 Vitalis
replika - ~7000
dodatkowe magi - pewnie ze 300zl minimum
luski - pewnie nastepne dwie stowy
tuning - wole nie myslec
plus do tego 9 kilo nieporecznej blachy, problemy z dostepnoscia tych 8mm kulek i inne cuda w cenie :)
Repliczka ogolnie zajebista ale jak to powiedzial przedmowca "lans weapon" bo taki niemobilny potwor sie w airsofcie zbytnio nie sprawdzi.
Serio? A dlaczego miałby mieć coś wspólnego z mobilnością? Od kiedy taka broń służy np. do szturmu?
Repliki ckm też są mało "mobilne", nie mówiąc o takim Minigunie. A jakoś znajdują swoje miejsce w asg. Podobnie jak repliki Barretta, RPG7 itp.
Airsoft to zabawa albo zabawa połączona z rekonstrukcją. Są ludzie, którzy to kupią, niekoniecznie w Polsce, gdzie może się nie pojawi. I będą zadowoleni.
Świat nie patrzy przez pryzmat "mądrości" i zasobności kieszeni niedzielnych jebankowców z Koziej Wólki w Polsce.
I całe szczęście.
Promant 17.12.2010, h. 16:21 Promant
Smutas 18.12.2010, h. 12:14 Smutas
Nie wszyscy traktują repliki jak miotacze kompozytu. Są ludzie którzy pasjonują się bronią, i dla nich ważniejsze jest odwzorowanie oryginału niż setki fps-ów.
wojtazkk 18.12.2010, h. 20:13 wojtazkk
Gdzie ten airsoft w którym każdy nosił i strzelał z tego co chciał i nikt nie miał pretensji do niego??
zCSował się niestety.
Promant 18.12.2010, h. 22:18 Promant
wojtazkk 19.12.2010, h. 08:33 wojtazkk
ehh... szkoda mi tych czasów. Wszystko opiera się o ocenę zewnętrzną gracza - chodzi mi o to z czym i w czym biega. Używający replik nowocesnych broni i kamuflażu multicam czy też camogrom są teraz nazywani lanserami. Dawniej było innaczej. Dawniej przychodziło się spotkać z przyjaciółmi, znajomymi i poprostu postrzelać. TERAZ JEST POPROSTU STRASZNIE... PORAŻKA
Nie jest tak źle, wszystko zależy od środowiska. Trzeba sobie organizować gry z właściwymi ludźmi. ;)
Promant 20.12.2010, h. 10:31 Promant