Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zapowiedzi nowych replik G&G

Świat, 16.12.2010, h. 21:47, dodał: Promant
24

Firma G&G, informując o swoim udziale w przyszłorocznych imprezach wystawienniczych, przedstawiła planowane w ofercie na rok 2011 repliki ASG.



Firma Guay Guay, jak corocznie, zaprasza do odwiedzenia jej ekspozycji na targach Shot Show oraz IWA, które odbędą się na początku 2011 roku. Informując o swoim udziale w przyszłorocznych imprezach wystawienniczych, firma G&G przedstawiła także, planowane w ofercie na rok 2011, repliki ASG. Nie podano jeszcze wprawdzie żadnych szczegółów technicznych np. na temat napędu niektórych nowych produktów - jednak wiadomo przynajmniej czego możemy się spodziewać.

Tradycyjnie dla G&G rozwijana będzie seria GR czyli replik z rodzimy M4/M16. Nowe modele prezentują się ciekawie - w większości są to repliki typu flat top. Replika krótkiej emki: GR4 100Y ma charakterystyczny wygląd - z podwyższoną linią grzbietowej szyny RIS.

 

o5.jpg

Drugi model oznaczony jako GR4 - czyli G26 - o interesująco prezentującym się front gripie, posiada zintegrowany celownik laserowy.

 

o1.jpg

Z serii GR16 G&G oferować będzie repliki WASP C.Q.W. (Close Quarter Weapon) oraz Rush C.Q.W., różniące się rozwiązaniem kolby i wyglądem lufy. Oba modele będą oferowane w dwóch wersjach kolorystycznych.

 

o2.jpgo4.jpg

Zapowiedziano także dwie wersje P90: z krótką i długą lufą. Obie w dwóch wersjach kolorystycznych.

 

o7.jpgo6.jpg

Niespodzianką jest replika broni historycznej WWII: Mauser Kar98K.

 

o3.jpg

Na koniec: Guay Guay jest kolejną firmą, która wypuści replikę karabinu snajperskiego WA2000, oznaczoną jako GA2000.

 

o8.jpg

 

 

 

 

Źródło:

www.guay2.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maza94 16.12.2010, h. 22:23 Maza94
jak zobaczyłem G26 to myślałem że to masada :F
I jak teraz z tym dalej żyć..?
Lambert 16.12.2010, h. 22:38 Lambert
Kupuj Panie, kupuj
qurcz 16.12.2010, h. 23:44 qurcz
drozdek96 16.12.2010, h. 22:36 drozdek96
nie podobają mi się z wyglądu te repliki, ciekawe co z osiągami
Devito 16.12.2010, h. 22:37 Devito
P90 zapowiada się ciekawie.
To prawda, również jestem ciekaw.
Lambert 16.12.2010, h. 22:39 Lambert
jan96 16.12.2010, h. 22:44 jan96
Ciekawe, czy KAR98 na łuski...
Yfronus 17.12.2010, h. 02:00 Yfronus
Ciekawe, jakiego GB będzie używał GA2000. 
I mam nadzieję, że będą sprzedawali oddzielnie front od P90 z wbudowanym koli. Oby.
Ta G26 naprawdę wygląda jak Masada... trochę...
Marcinek83 17.12.2010, h. 11:40 Marcinek83
Mauser :D od GG :D Będzie mój będzie mój.
Widmo34 17.12.2010, h. 12:28 Widmo34
WA2000 cudo tylko niech tego nie .......... jak ares miałobyc gbb a wyszła tandetna spręzyna
myszekmyszek 17.12.2010, h. 13:59 myszekmyszek
No wreszcie p90 z wyższej półki, inne niż TM...
stalker51 17.12.2010, h. 14:26 stalker51
Kontrowersyjny wygląd tych emek baaaaardzo mi się podoba, skoda, że premiera pewnie za rok ;-(
ZeeMike 17.12.2010, h. 18:16 ZeeMike
Ktoś tu rżnie z Magpula... :)
Karol_K 17.12.2010, h. 18:57 Karol_K
Mauser duża gratka ciekawe czy "upgredowalny" ...
Widmo34 17.12.2010, h. 20:26 Widmo34
P90 w wersji snajperskiej... (kto to wymyslił) i tak normalne ciaży na przód a ta mutacja tym bardziej bedzie
Skąd pomysł na "snajperską" wersje? PS90 to model na runek cywilny... sportowa wersja zwykłej P90ki.
Yeneth 18.12.2010, h. 00:04 Yeneth
feder91 17.12.2010, h. 21:55 feder91
A ja oczyffko czekam na WA2000 <3 ;P
Yeneth 18.12.2010, h. 00:09 Yeneth
Małe spostrzeżenie: P90, PS90 to oficjalne nazwy - czyli G&G zdobyło prawa do posługiwania się oryginalnymi oznaczeniami (pewnie za pośrednictwem Francuzów) co oznacza że jest szansa na pierwsze licencjonowane P90ki :)
MedicPl 18.12.2010, h. 09:29 MedicPl
Po co komu P90 z długą lufą? Przecież to broń PDW, ma być krótka z założenia.
Może po to aby celniej strzelać (w końcu jest to wersja sportowa) i nie mieć możliwosci łatwego ukrycia (wersja cywilna). Nie bez powodu też PS90 sprzedawana jest z magazynkami 10 i 30-to nabojowymi zamiast standardowych (bojowych) 50tek. A tak na przyszłosć: wujek google odpowie na wiekszość pytań ;)
Yeneth 18.12.2010, h. 10:38 Yeneth
Milosz82 06.01.2011, h. 17:24 Milosz82
P90 w desercie? genialny pomysł!
Wiewioor 26.01.2011, h. 01:08 Wiewioor
wreszcie walther 2k. tylko, żeby ich duma nie rozniosła i nie zażyczyli sobie za niego majątku.