Daj cynk
Reklama

Aktualności

Taktyczny.com: repliki KWA Defender

Polska, 13.12.2010, h. 22:05, dodał: Promant
17

Krakowski sklep Taktyczny.com oferuje całą serię replik M4/M16 ASG/KWA, z oznaczeniami LMT, w tym najnowsze modele Patrol.



Jeden ze stosunkowo nowych na naszym rynku sklepów: krakowski sklep Taktyczny.com oferuje pełną serię replik M4/M16 ASG/KWA, z oznaczeniami LMT, o której kilkukrotnie pisaliśmy w newsach - poczynając od sprawozdania z targów IWA 2010. Część z oferowanych modeli nie jest, jak do tej pory, dostępna w żadnym innym polskim sklepie.

 

aa.jpg

Repliki wyprodukowała, dla duńskiej firmy Action Sport Games, firma KWA. Posiadają one wzmocnione gearbox'y i przystosowane są do współpracy z akumulatorami LiPo. Firma ASG AS udostępniła licencję, na mocy której wykorzystano oznaczenia producenta wersji palnej: amerykańskiej firmy Lewis Machine & Tool.

Model LMT Defender Patrol RIS, którego recenzję zamieściliśmy niedawno na WMasg, oferowany jest w cenie 1249PLN.

 

1050.jpg

Ciekawie prezentuje się wersja LMT Defender 16 CQB, w cenie 1199PLN.

 

1041.jpg

Model LMT Defender compact CQB kosztuje 1099PLN.

 

1040.jpg

LMT Defender RIS oferowany jest w cenie 1149PLN.

 

1039.jpg

Inna "kompaktowa", pod względem wymiarów, replika z serii LMT Defender to Patrol Carbine, w cenie 989PLN.

 

1038.jpg

Klasyczny LMT Defender 16, w wersji z kolbą stałą i o długości 1000mm. Cena: 1099PLN.

 

1046.jpg

Oprócz wymienionych, najnowszych modeli serii LMT Defender, sklep posiada w ofercie również dwa pierwsze - wcześniejsze modele z oznaczeniami LMT: Defender 4 Carbine (1019PLN) oraz Defender 4 SIR (1159PLN).

 

1063.jpg1064.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.taktyczny.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 9)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
StachuS 14.12.2010, h. 13:41 StachuS
MMM Defender 4 SIR pięknie wygląda i nawet cena przystępna .
maczo007 14.12.2010, h. 17:07 maczo007
Ciekawe czy to pierwsza czy druga generacja.
Poza dwoma ostatnimi replikami - wszystkie modele to tegoroczne repliki, które po raz pierwszy zaprezentowano na IWA w Norymberdze, w marcu. I dopiero od niedawna zaczęły trafiać do sklepów.
Przedstawiciel ASG AS na IWA twierdził, ze to najnowsza generacja KWA.
Promant 14.12.2010, h. 21:21 Promant
maciekz93 14.12.2010, h. 21:19 maciekz93
LMT Defender 16 CQB prezentuje się kapitalnie !
Asker_ 14.12.2010, h. 23:44 Asker_
Czy jeśli samemu dołoży się prec lufę, to traci się gwarancje?
Generalnie każda ingerencja własna w replikę, podczas gwarancji, może się skończyć utratą tej gwarancji.
Promant 15.12.2010, h. 11:47 Promant
Ja proponuje zapytanie wysłać na sklepowy mail ;)
Guto_Bandito 15.12.2010, h. 12:54 Guto_Bandito
Sten117 15.12.2010, h. 18:53 Sten117
A to te same repliki KWA co szybko wyparowały z casg.pl (KWA USA) ??
np ta replika http://www.casg.pl/product-pol-937-Przedsprzedaz-KWA-USA-M4A1-RIS-Gen2.html [casg.pl]
Nie. Przynajmniej z tego co wiem - KWA USA to inna linia produktów KWA.
Promant 15.12.2010, h. 23:40 Promant
Asker_ 16.12.2010, h. 00:04 Asker_
Wymiana lufy nie traci gwarancji (przynajmniej w tym wypadku), ponieważ dostanie się do lufy i komory HOP-UP w celu wymian np. gumki, a przedewszystkim czyszczenia i konserwacji lufy jest obowiązkowe do utrzymania tejże gwarancji... Jeśli np. coś się spierdzieli przez to, że lufa była zasrana to będzie wina użytkownika.
A co do pochodzenia replik to dla mnie jako laika jak na to patrzę z boku to to całe KWA jest jakby pomiędzy chińskim szajsem (wybaczcie), a produktami np. G&P. Inaczej nie potrafię sobie wytłumaczyć jak można sprzedawacv to sam pod różnymi producentami i z takimi osiągami...
Porównywanie KWA do chińczyków... dobre ;-)
Są różni dystrybutorzy, różne wykończenie. G&P robi dla Action Sport Games także - są pewne modele z oznaczeniami LMT, są także VFC z oznaczeniami YHM. KWA USA i KWA Taiwan, KWA z Cybergun (Taiwan z oznaczeniami Colt'a - trade'y trzyma CG), KWA z Action Sport Games (brandy Lewis Machine Tools)... do tego dwie generacje, jedna pseudogeneracja pomiędzy, nadchodząca trzecia... Kto by się nie pogubił? Mimo wszystko da się dojść co jest co. Nie zmienia to faktu że w stocku to najfajniejsze luśnie pod słońcem. Przegrywają z G&P i VFC jeżeli chodzi o zgodność z oryginałem, to prawda. Lecz jeżeli ktoś szuka naprawdę dobrych osiągów w dobrej cenie... BTW testu który był niebawem - sprężyna zastosowana w KWA tylko z nazwy jest M120. Po sprawdzeniu empirycznym z innymi sprężynami oraz w innych GB wychodzi że jest to około M115 ;-) (w skali normalnej, nie Guarderowej :P).
Pozdrawiam przedmówcę!
Vintersky 16.12.2010, h. 00:22 Vintersky
Kolego Asker_, żeby czyścić lufę nie musisz rozkładać komory i wyciągać gumki; nie przesadzaj też z tą "konserwacją". 
Pytanie dotyczyło wymiany lufy, a nie czyszczenia. Jeżeli gwarancja obejmuje całość repliki, a użytkownik uszkodzi coś wymieniając lufę np. w komorze, to po ptakach. 
Może taką kwestię można uzgodnić ze sklepem, bo bywają różnice w podejściu do gwarancji, ale najlepiej wymienić lufę w sklepie już przy zakupie repliki - i po problemie.
A co do replik KWA, nie wypowiadaj się proszę, bo nie masz bladego pojęcia i androny wypisujesz.
Promant 16.12.2010, h. 10:35 Promant
Asker_ 16.12.2010, h. 13:17 Asker_
Napisałem to co dostałem w odpowiedzi, a co do mojego zdania, to mam do niego prawo, po za tym zaznaczyłem, że dla mnie laika dosyć dziwnie to wygląda, że replika za 999 zł jest tak samo dobra i świetnie wykonana jak ta za 1500.
Oczywiście, że masz prawo do swojego zdania, tak samo jak do zakupu papieru toaletowego. Nie sądzisz jednak, że byłoby lepiej, gdyby to zdanie miało jakiś sens i wartość merytoryczną?
Ceny replik są zróżnicowane. Marketing, marka, reklama. Wiele chińskich replik i mówię tu o tzw. chinolach, a nie o Taiwanie czy HK - też już kosztuje w granicach 800-900-1000PLN i wielu ludzi uważa je za genialne choć nie mają szans porównania z KWA. To Ciebie nie dziwi?
To, że ktoś dyktuje wysoką cenę, nie zawsze musi być synonimem tylko tego co najlepsze i na odwrót.
Z faktu, że KWA jest przystępne cenowo - można się tylko cieszyć, choć trzeba też pamiętać o niestandardowych częściach wewnętrznych. 
Zawsze jest kwestia wyboru i zawsze jest koszt alternatywny.
A KWA jest marką kojarzoną z dobrymi replikami gazowymi, natomiast na rynku AEGów jest relatywnie krótko i ma silną konkurencję. Chce zdobyć rynek.
Promant 16.12.2010, h. 21:19 Promant
grzech 16.12.2010, h. 20:53 grzech
Witam...
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że jestem początkującym pasjonatom i chciałbym uzyskać pewne informacje od doświadczonych kolegów... ;) A mianowicie mam pytanie dotyczące replik "KWA USA", a tych z "ASG/KWA" (patrz wyżej) Chciałbym kupić KWA M4 RIS. Którą byście mi polecili? Tą z casg.pl czy tą z taktyczny.com? A morze jakąś inną markę o podobnych parametrach? Każda rada mile widziana? pozdrawiam
Załóż wątek na forum, komentarze nie są od doradzania.
Promant 16.12.2010, h. 21:13 Promant