Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 12.12.2010, h. 19:02, dodał: Promant
15

People Airsoft: prezentacja replik ASG Echo1 M28 i Javelin M24. Marushin: rewolwer Raging Bull. Airsoft GI TV: G&G FN2000 tan. Kolejne prezentacje produktów firmy S-Thunder.



People Airsoft: prezentacja replik ASG Echo1 M28 i Javelin M24.

 

 

 

Marushin: rewolwer Raging Bull, replika, którą prezentowaliśmy w newsach o ofercie RedWolf Airsoft.

 

 

 

Airsoft GI TV: replika produkcji G&G, FN2000, w wersji kolorystycznej tan.

 

 

 

Pojawiły się kolejne prezentacje produktów firmy S-Thunder: granatów 40mm i granatników, które opisywaliśmy szczegółowo w starszych newsach. Pokazano także strzelanie granatem piankowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
old 12.12.2010, h. 20:15 old
oglądałem już te repliki wszystkie, i zastanawia mnie to m28 w ogóle mi powie ktoś jakiej klasy repliki robi Echo1 ? coś w stylu Classic Army, G&P, G&G, czy bardziej jakościowo jak chińczyki, pisząc wprost, tandeta czy nie ?
Większość ich replik jest zamawiana w Chinach, np. ostatni kałach Wolverine to rebrandowany APS AK74. Tyle, że to firma z rynku USA i, jak twierdzi, ma szczegółowe specyfikacje i wymagania co do jakości (w porównaniu ze zwykłą chińską produkcją). 
Rozprowadzają też produkty markowe: G&G, G&P, Magpul. Czasem coś pod własną marką, ale częściej jako dystrybutor.
Promant 12.12.2010, h. 20:32 Promant
aha czyli oni robią projekt repliki i zlecają go chińczykom ? strasznie ładne są te m24 tyle że Classic Army jak dla mnie to porażka ://  i czemu nazwali to m28, dla mnie to jest ewidentnie replika m24 ...
old 12.12.2010, h. 20:38 old
Czasem coś zamawiają, z tego co czytałem, ale częściej są to już produkowane repliki tylko w ciut nowej wersji, z trochę zmienionym wyglądem albo bebechami.
A nazywają repliki inaczej, bo zapewne, podobnie jak chińscy producenci - nie mają praw do użytkowania nazwy i oznaczeń.
Promant 12.12.2010, h. 20:48 Promant
Gekon_1 12.12.2010, h. 20:48 Gekon_1
Jak nie będzie problemów z hopkiem to ta m24-ka będzie świetna :)
no właśnie hop lepiej rozwiązany niż w m24 bo tam wyregulować hu było  męczarnią .. ale wydaje mi się ze hop powinien śmigać nie wiem właśnie jaki patent hu jest VSR 10 TM, bo wydaje mi sie że podobny, dexter by wiedział ...
old 12.12.2010, h. 20:54 old
feder91 12.12.2010, h. 22:49 feder91
Ciekawią mnie możliwości tuningu (kompatybilność części/mam nadzieję że lufy AEG będzie można wkładać bez wymiany komory)
No i jaka cena za to jest planowana?
Na Godfather airsoft jest dostępny za 180$.
Ja mimo tych specyfikacji jakości martwiłbym się o stockowe bebechy. Dla mnie tak czy siak to kolejny chińczyk z 500fps'ami.
Czyli kolejna podstawa do tiuningu.
Tropiciel 13.12.2010, h. 09:06 Tropiciel
Lupuss 13.12.2010, h. 10:17 Lupuss
ale nieogarnięty prezentator: "a nice bipod; this is a nice bipod; this is actually a preety nice bipod" :) Ogólnie to fajny jest ten bipod.
Sushi.50 13.12.2010, h. 14:15 Sushi.50
Wydaje mi się, że regulacja HU jest taka sama jak w VSR, taka mała dźwignia z lewej strony. Jak to wyglądało w CA M24?
Sorry za podwójny komentarz, proszę o usunięcie poprzedniego. Na tym filmiku widać dobrze wszystkie części wewnętrzne, komora jak w VSR:
http://www.youtube.com/watch?v=ULqYZUVtxDY&feature=player_embedded# [youtube.com]!
Sushi.50 13.12.2010, h. 14:21 Sushi.50
hehe w CA to jest masakra jakas, wyciagasz maga, i tam masz srubke na imbus, srubka jest z mosiadzy i latwo ja spieprzyc, na dodatek na imbus 1  albo 1.5 nie pamietam ... ale hu w m24 jak dla mnie to porazka !!
old 13.12.2010, h. 21:03 old
mbiechu 14.12.2010, h. 17:33 mbiechu
Co do Echo 1 M28 posiada dodatkowo więcej "nadlane" dla gwnitu niż w przypadki M24CA (widać to w 6:44) czyli przednia śruba łącząca lufe z łożem ma więcej gwintu niż w CA.
W moim M24 (CA) tak samo wystawał magazynek jak w tym Javelinie
tomekl119 14.12.2010, h. 23:33 tomekl119
Hmm, jak myślicie, za ile i KIEDY będzie można dostać F2000 w Polsce? Jakby kto nie oglądał to cena premierowa w USA - 395$...
Kaspero 13.01.2012, h. 22:28 Kaspero
Wie ktoś czy to M28 Echo1 Będzie w ogóle dostępne w kraju ?