Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w sklepach

Polska, 10.12.2010, h. 20:00, dodał: Promant
20

ASG Shop: silniki Systema A-Z. Gunfire: repliki Asia Electric Gun M7A1 oraz WE GBB G39C. Taiwangun: repliki GBB AWSS WE M14 oraz HK416.



ASG Shop włączył do oferty kolejne produkty marki Systema. Obok kompletnych gearbox'ów i zestawów zębatek, dostępne są najnowsze silniki Systema A-Z, które opisywaliśmy szczegółowo w starszych newsach. Silniki - w wersji długiej, średniej i krótkiej - kosztują 340PLN. Według producenta - są to najlepsze silniki dostępne na rynku, łączące w sobie cechy silników Systema Turbo i Systema Magnum.

 

sys-az-l.jpgsys-az-m.jpgsys-az-s.jpg

Skelp Gunfire oferuje repliki produkcji Asia Electric Gun, karabinka M7A1. Repliki dostępne są w wersji czarnej (869PLN) oraz w wersji CTR tan (969PLN).

 

MP7A1a.jpgMP7A1.jpg

Gunfire włączył także do swojej oferty replikę firmy WE: GBB G39C. Cena: 999PLN.

 

G39c11.jpgG39c1.jpgG39c2.jpg

Taiwangun oferuje repliki GBB AWSS WE: M14 hard kick (1859,34PLN) oraz HK416 (WE-4168, 1398,96PLN). M14 generuje prędkość początkową rzędu 380fps, a WE-4168: 470fps.

 

0_f57aa8cbc8286d9af46e1698ee8a159e.jpg0_7b0e44c9e4076270f347c1c267e3070f.jpg0_4ff2090a9757859276325b5bc9a2784a.jpgHKa.jpgHKb.jpgHKc.jpgHKd.jpg

Sklep oferuje również metalowe magazynki do M14 WE GBB, w cenie 178,85PLN. Waga: 555g. Pojemność: 25BB.

 

mag14.jpg

 

 

 

Źródła:

www.asgshop.pl

www.gunfire.pl

www.taiwangun.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Imil 10.12.2010, h. 21:15 Imil
Yy Czemu G39C znaczy się pytam, czy to nowy model, bo nie sądzę, żeby się ktoś pomylił.
Tak została ta replika nazwana przez producenta ;)
EmperorPalpa 10.12.2010, h. 21:19 EmperorPalpa
To jest G36c, jak widać. A nazwę nadał producent. Zapewne nie mają praw do posługiwania się nazwą G36c w handlu.
Promant 10.12.2010, h. 21:20 Promant
Nawet na filmach przed wypuszczeniem na rynek gadali o tym, że nie mają praw. WMASG je prezentowało w starszych newsach.
jan96 10.12.2010, h. 21:26 jan96
jazzriba 10.12.2010, h. 21:27 jazzriba
Asia Electric Gun M7A1 wersja tan nie wydaje Wam sie jakos dziwnie "złamana" przy łączeniu frontu z body(taki dziwny garb), czy to takie pechowe zdjęcie wyszło? :)
tłumik jest jakby zgodny z body ale tak jak pisałeś faktycznie frontgrip jest źle zamontowany...
sjzmisiek 10.12.2010, h. 22:04 sjzmisiek
I to niestety nie tylko na tym zdjęciu, w innych replikach A.E.G też to zauważyłem.
Co do g39c - ciekawe kiedy i po ile będą magi do niej.
Maku3225 10.12.2010, h. 22:09 Maku3225
jak wejdziesz na strone z tym karabinkiem to można obadać ze wszystkich stron, że front jest coś nie teges, a g36c jeśli jest już w PL to i inne sklepy będą miały, może któraś firma pomyśli i magi załatwi ;) btw wygląda na to, że w GFC sie im giety już sprzedały
sjzmisiek 10.12.2010, h. 22:21 sjzmisiek
Soul reaper 10.12.2010, h. 23:06 Soul reaper
W military.pl też jest m14 WE i to 200 zł taniej.
sjzmisiek 10.12.2010, h. 23:21 sjzmisiek
na military jest już chyba ponad miesiąc a, że taniej to już pisałem ;) bodaj w temacie o niej
No i co z tego? Był o tym news. Teraz jest o innych sklepach.
Promant 10.12.2010, h. 23:33 Promant
ajj to z tego że Soul reaper napisał o tym że jest na military jakby to było coś nowego, dlatego napisałem że jest już ponad miesiąc :) a że jest news o innych sklepach to chyba oczywiste :) ... bez sensu taka rozmowa :P
sjzmisiek 11.12.2010, h. 11:33 sjzmisiek
Dokładnie: bez sensu. Dlatego pytam "co z tego" skoro już dawno o tym wiadomo.
Promant 11.12.2010, h. 21:27 Promant