Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 10.12.2010, h. 16:20, dodał: Promant
29

Airsoft Surgeon: replika Intimidator 10/22. Nowe akcesoria MadBull. eHobby Asia: Maruzen M870 BV Pump Action Shotgun.



RedWolf Airsoft podał, że, w odpowiedzi na nową replikę KJWorks: KC-02Airsoft Surgeon rozważa wznowienie produkcji swojej repliki karabinu .22 cal. - Intimidator 10/22. Replika była już oferowana przez RWA, za, astronomiczną dla airsoftowców, cenę 3080USD. Nie podano na jakim poziomie cena kształtowałaby się dzisiaj.

Replika Intimidator 10/22 powstała na bazie produktu Tanio/Koba Ruger 1022 oraz łoża McMillan STC Intimidator. Hop-Up regulowany. Waga: 5000g. Długość: 1200mm. Pojemność magazynka: 22BB. Prędkość początkowa: 486fps. Replika akceptuje Top Gas.

 

 

Nowe akcesoria zapowiedziała firma MadBull. Będą to fronty oraz urządzenia wylotowe na licencji firmy PWS (Primary Weapons Systems). W ofercie znajdą się licencjonowane kompensatory Diablo i PWS CQB oraz zestawy szyn M4 Mk110 i Mk112.

 

 

Osoby poszukujące realistycznie odwzorowanej, gazowej strzelby pump action - powinny zainteresować się ofertą eHobby Asia: Maruzen M870 BV Pump Action Shotgun. Jest to replika typu shell ejection, wykonana z metalu oraz ABSu, z kolbą i chwytem wykonanymi z drewna. Ładowana jest shellsami (w komplecie 3 sztuki) o pojemności 1BB-5BB. Cena: 335USD.

 

 

 

Waga: 2545g. Długość: 930mm. Hop up stały. Zbiornik gazu umieszczony w kolbie.

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Firnow 10.12.2010, h. 17:19 Firnow
Maruzen do powieszenia na scianie a nie do strzelania...
To uświadom nas, jakie shotguny nadają się do strzelania? Spręzynowe CA870?, G&P, chińskie kopie?

A sama pompka śliczna, snajperka też :)
MatriX482 10.12.2010, h. 17:28 MatriX482
Tak. Absolutnie do niczego się nie nadaje. Powinien mieć pierdyliard f-psów i walić na dystansach przeciwczołgowej snajpy.
Promant 10.12.2010, h. 17:45 Promant
Promant, o zbieraniu łusek z 4 takta już zapomniałeś. Fakt, że te są większe i kolorowe ale tak czy owak rozwiązanie Maruzena do praktycznych nie należy. Wolę strzelby oparte na 3 lufowym patencie TM :)
SHOGUN_YAMATO 10.12.2010, h. 18:28 SHOGUN_YAMATO
3 lufowy patent to kiszka. Psuje się często. Poza tym atutem tego Maruzena jest realizm wyglądu i działania. Jak ktoś chce żeby strzelało szybko, dużo i daleko, było tanie w użytkowaniu i żeby nie trzeba było schylać się po łuski - może sobie kupić jakąkolwiek inna strzelbę ASG; wybór jest spory.
Promant 10.12.2010, h. 18:44 Promant
Chodziło mi zbieranie łusek a nie o fpsy...
Tylko dla bogatych strzelanie się z takowego, nikt nie będzie po każdym strzale schylał eis i podnosił łuski
Firnow 11.12.2010, h. 12:54 Firnow
Ee tam. Trzeba by tylko brass catcher (worek na łuski przymocowany do okna wyrzutowego) skombinować. Aż dziw, że nie widziałem takiego w ofercie do ASG jeszcze :)
Errhile 11.12.2010, h. 13:41 Errhile
doklanie i chyba do tego sie bedzie nadawal hahaha
Remington25 11.12.2010, h. 18:08 Remington25
Worek na łuski jest niby dobrym rozwiązaniem, ale z drugiej strony co nam wtedy z całego realizmu. Moim zdaniem to jest już zbędny bajer, na strzelance czy podczas treningu mało praktyczne, a jak brakuje mi dymu, zapachu prochu i łusek to wybieram się na strzelnicę.
Cyrek 12.12.2010, h. 22:28 Cyrek
FanatykAK 10.12.2010, h. 17:22 FanatykAK
Różowa snajpa. W sam raz do zakamuflowania sie w tłumie pokemonów i ubicia Bibera :D
na nocne strzelanie akurat. Różowy w półmroku również daje radę ;P
xel20 10.12.2010, h. 18:41 xel20
fioletowa daltonisto...
Ogniomistrz 10.12.2010, h. 21:57 Ogniomistrz
Guest (ID:6452) 10.12.2010, h. 17:24 Guest (ID:6452)
Łaaaa apiękny karabinek. Strzelba też. Emka tylkoszpetna jak na mój gust hehe.
Yfronus 10.12.2010, h. 18:16 Yfronus
Gdyby tylko nie ten różowy... spreje,gdzie są moje spreje?
Jaka śliczna pompka :D choć spodziewałem się większego huku...
old 10.12.2010, h. 18:34 old
no karabin śliczny tylko pierwsze co bym zrobił jakbym miał kupić to przemalowałbym łoże ;p
no i ten shotgun ładnie im wyszedł, zbiera mnie ostanio właśnie na coś takiego :)
napod 10.12.2010, h. 18:36 napod
Mi jakoś ten karabin nie podchodzi... Strzelba super, ciekawe tylko po ile łuski. ;p
Łuski dostępne są na specshopie
volf13 11.12.2010, h. 18:22 volf13
pidzejfat 10.12.2010, h. 19:01 pidzejfat
Jeżeli strzelba z łuskami, to tylko Tanaka z customowymi shellsami od MB... :)
Michal_CHZW 10.12.2010, h. 19:18 Michal_CHZW
Hmmm ta różowa snajpa jest super :)
biper911 10.12.2010, h. 20:57 biper911
O ile zazwyczaj nie komentuję wyglądu replik, to tym razem nie mogę się powstrzymać.. te szyny PWS-Mk + ten tłumik płomienia na M-ce wygladają jak część szybu wiertniczego :)
sjzmisiek 10.12.2010, h. 22:12 sjzmisiek
różowa snajperka jest za różowa :) ale fajny motyw , robią czarne ? :D
Wiewioor 10.12.2010, h. 23:30 Wiewioor
Mi się chyba inne zdjęcie wyświetla, bo ja widzę fioletową snajpę...
No patrz a ja widze różową : P wiedz że mężczyźni troche inaczej postrzegają barwy .
Michal_CHZW 11.12.2010, h. 17:02 Michal_CHZW
Promant 10.12.2010, h. 23:34 Promant
Bo to jest "purple", a nie różowy. Niestety nie wszyscy mają odpowiednią rozdzielczość widzenia, jeśli chodzi o identyfikację koloru ;P
Pritcher 11.12.2010, h. 15:43 Pritcher
Ten kolor łoża i nazwa Intimidator? Przelol :D
ZuBeR 11.12.2010, h. 16:01 ZuBeR
A to nie jest aby tak, że customowe karabiny/karabinki sportowe są malowane właśnie w takie oczobijne kolory?
Jak custom, to kolor zależy od klienta. Jakby mnie było stać to bym sobie fundnął łoże do sztucera z micarty w kolorze dżinsu. Ale taki fioletoróż? Fujstwo.
Pritcher 11.12.2010, h. 16:35 Pritcher
Dokładnie :) To nie jest replika "Militarna" - karabiny wyborowe mają również zastosowania sportowe i to dość szeroko rozumiane. No i nie chodzi tylko o kolor łoża - system jest srebrny - prawdopodobnie w oryginale mógł być chromowany.
LiZzArD 11.12.2010, h. 20:22 LiZzArD
Albo nierdzewny, matowany. Tak czy siak, sportowa broń lub myśliwksa do niektórych rodzajów polowań często jest różowa, w misie,. szlaczki, tribale i inne cosie i bardzo dobrze. Broń to nie tylko wojna i wojsko, podobnie jak ASG nie zawsze jest całkiem serio ;] a lans ma tu ogromne znaczenie.
Guest (ID:6452) 12.12.2010, h. 15:22 Guest (ID:6452)