Daj cynk
Reklama

Aktualności

KJW KC-02 GBB

Świat, 09.12.2010, h. 22:14, dodał: Promant
26

Firma KJWorks zapowiedziała kolejną replikę ASG broni długiej, systemu gas blow back: KC-02.



Firma KJWorks zapowiedziała kolejną replikę ASG broni długiej, która wkrótce trafi do jej oferty. I choć jest to replika systemu gas blow back, nie jest nią kolejna emka. Karabin KC-02 (10/22) GBB to replika samopowtarzalna, kalibru 6mm.

 

12918792342.jpg

Waga: 2785g. Pojemność magazynka: 22BB. Tryb ognia: pojedynczy. Regulowane mechaniczne przyrządy celownicze, montowane na szynie RIS. Replika wyposażona jest w cztery szyny RIS, ułatwiające montaż optyki i akcesoriów, w tym długą szynę grzbietową. W komplecie 3 osłony na szyny.

 

12918790612.jpg

Realistyczne działanie. Po oddaniu ostatniego strzału zamek repliki pozostaje w tylnym położeniu (przed pierwszym strzałem konieczne jest oczywiście przeładowanie odciągnięciem dźwigni). Jako opcję, do dokupienia, firma KJW oferuje dedykowany tłumik dźwięku.

Nie jest jeszcze znana data premiery rynkowej ani sugerowana cena detaliczna.

 

12916897412.jpg

 

 

 

 

Źródła:

www.kjworks.com.tw

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Bardos 09.12.2010, h. 23:14 Bardos
Wygląda jak hybryda emki, strzelby i peema. :0
dokładnie:DD
tkn07 11.12.2010, h. 01:30 tkn07
Then 09.12.2010, h. 23:24 Then
Istnieje coś takiego w realu??
Jest wiele podobnych konstrukcji. Głównie na bazie karabinów Ruger. I magazynek też o tym podobieństwie świadczy.
Promant 10.12.2010, h. 00:42 Promant
To jest wersja tacticool Rugera 10/22. Kurde, dlaczego to nie jest Mini-14 albo AC556F?
Westie 10.12.2010, h. 09:53 Westie
W realu nie wiem, w Carrefour ani w Biedronce nie widziałem.
Co do Mini-14, pomarzyć dobra rzecz...
Pritcher 10.12.2010, h. 23:21 Pritcher
lordkun 09.12.2010, h. 23:30 lordkun
ja bym chyba chciał żeby to chociaż przypominało http://prometheus.med.utah.edu/~bwjones/C1516441744/E20100219103152/Media/Remington%20MSR.jpg [prometheus.med.utah.edu]
Devito 10.12.2010, h. 00:06 Devito
łojezu to chyba miało wypadek na taśmie produkcyjnej! Kolba i celownik z emki, body od szota, lufa od snajpy, frontgip od SCARa i magazynek od Scorpiona

front grip w scarze risy ma osiowo względem lufy - chwała im za to, ale byłeś w miarę blisko:)
roos 10.12.2010, h. 10:40 roos
Zambezi 10.12.2010, h. 00:40 Zambezi
Może to z dedykacją dla maniaków z Holandii? ;)
Pritcher 10.12.2010, h. 01:26 Pritcher
Wszystkim szpecom którym się ta replika nie podoba, proponuję pogooglować za Rugerem 10/22. To jest jego wariant. Takie części są produkowane. Kwestia zmiany łoża, i magazynka.
Prawie taki sam, poszukam jeszcze kto robi takie łoża:
http://farm3.static.flickr.com/2319/2345433543_0b5ec8af95_z.jpg [farm3.static.flickr.com]
:D 
Taki kałasz 9  mm :D
Then 10.12.2010, h. 14:32 Then
Żadne 9mm, to jest 5,6mm. A i są wersję upodabniające 10/22 do kałacha :)
Pritcher 10.12.2010, h. 23:20 Pritcher
Promant 10.12.2010, h. 01:34 Promant
Są nawet wersje bardziej podobne niż ta, którą podałeś. Pełno firm robi też customy na bazie Rugerów 10/22. 
Ta replika nie jest żadną hybrydą, mechaniczne przyrządy i tak idą w odstawkę, za to miło, że producent w ogóle jakieś dał, a nie goły RIS. 
Kolby też są różnorodne, można sobie zmienić na magpulowską np i od razu wygląd zmieni charakter. 
Można zrobić ładną parasnajpę, na dodatek GBB.
Nie szukałem specjalnie, wpisałem tacticool 10/22 i wypadło na pierwszej stronie. Nie znalazłem takiej konfiguracji która by miała kolbę obniżoną poniżej osi lufy.
Pritcher 10.12.2010, h. 23:19 Pritcher
Wukasz 10.12.2010, h. 07:04 Wukasz
Ciekawe w jakim japońskim serialu  pojawia się ten model.
Lambert 10.12.2010, h. 12:46 Lambert
Wg mnie wygląda interesująco.
Cieszy mnie, że pojawiają się "niepopularne" repliki.
gadzinka 10.12.2010, h. 14:51 gadzinka
W realu jest to broń na .22 ?
Bingo. .22 :)
Promant 10.12.2010, h. 16:15 Promant
MyN3 10.12.2010, h. 18:29 MyN3
Czyli to powinna być broń sportowa skoro jest na .22??
Bo te pociski mają "tylko" max - 270J a porównując do np. 5,56 gdzie jest ok 1800J to to jest duża różnica a i tak 5,56 ma swoich przeciwników jak i zwolenników..
W każdym razie nie rozumiem sensu takiego pocisku w strzelbie..
Poza tym śmiesznie wygląda xD
.22 to w Juesej pogromca królików, wiewiórek a nawet czasem większego zwierza. Do obrony miru domowego się nada. Amerykanie mają sporo morderstw z bronią palną, publikują statystyki odnośnie typów, kalibrów itp. Sporo tam .22 LR jest. Z tego nikt na 400 metrów strzelał nie będzie, to nie jest kaliber wojskowy, więc dywagacje czy porównania do 5.56x45mm są trochę dziwne. To jakby porównywać 7,62mm TT z 7,62mm M43.
Pritcher 10.12.2010, h. 23:17 Pritcher
Rosyjski wyborowy karabin policyjny SW-99 operuje amunicją w kalibrze .22 i może być wykorzystywany do likwidowania "celów", przy trafieniu w letalne partie ciała. Taki pocisk ma niewielkie prawdopodobieństwo rykoszetu, i nie wychodzi z ciała przykładowego terrorysty, grożąc cywilom. Do pewnej odległości to interesująca rzecz, ale wymaga dobrej znajomości balistyki przy locie po "łuku tęczy".
Matt141 11.12.2010, h. 19:18 Matt141
Lambert 10.12.2010, h. 18:54 Lambert
Ale dla nas nie ma to chyba znaczenie, czy nie..?
No raczej trudno żeby miało. :)
Promant 10.12.2010, h. 20:57 Promant
Nath 11.12.2010, h. 13:30 Nath
A mnie się bardzo podoba. Nareszcie jakaś mniej popularna replika GBB. Ciekaw jestem jak będzie z zasięgiem, mocą i gazożernością tego cudeńka.
gadzinka 11.12.2010, h. 16:13 gadzinka
Ciekawy też jest "kopniak" tego cuda.