Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w Capri ASG

Polska, 08.12.2010, h. 23:47, dodał: Promant
19

Sklep Capri ASG włączył do oferty najnowsze repliki z rodziny G36 marki Umarex oraz replikę Magpul Masada.



Sklep Capri ASG włączył do oferty najnowsze repliki z rodziny G36 marki Umarex. G36 (1580PLN) oraz G36c (1180PLN) to repliki systemu EBB, bardzo dobrze odwzorowujące wygląd pierwowzorów. Posiadają oznaczenia na licencji udzielonej firmie Umarex przez firmę H&K.

 

 

Sklep oferuje również replikę Magpul PTS: Masada ACR. Wersja czarna oraz dark earth. Cena: 2180PLN.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MartiN_BB 09.12.2010, h. 01:13 MartiN_BB
Jak oferuje Masadę jak już sprzedana na pniu? ;)
Cóż. Czarny się sprzedał. Dark earth jest dostępny. A jak za 5 minut się sprzeda, to będzie niedostępny. Tak to bywa w sklepie - sprzedają produkty i na tym zarabiają.
Promant 09.12.2010, h. 01:22 Promant
sprzedan, sprzedane
ale była w ofercie :P
Ghost_pl 09.12.2010, h. 21:40 Ghost_pl
szczurto 09.12.2010, h. 01:20 szczurto
Moim zdaniem Umarex to tylko i wylacznie licencje, a wykonanie + bebechy miernie wypad wzgledem innych airsoftowych firm...
Genialna uwaga, zwłaszcza, że te repliki wykonała dla Umarex'a firma ARES, o czym wielokrotnie pisaliśmy w newsach - począwszy od relacji z tegorocznych targów IWA.
Nie wspominając o tym, że te repliki były szczegółowo opisywane i zostały już uznane za jedne z najlepszych odwzorowań G36 na rynku.
Promant 09.12.2010, h. 01:22 Promant
Z kolei ich pistolety wiatrówki na CO2 z BB (np. PPK) mające przebiegi po 30 nawet 40 tys strzałów wciąż trzymają się kupy bez wymiany jakiejkolwiek części czy uszczelki. Dlaczego tak sie nie da zrobić w AS?:)
frorider 09.12.2010, h. 01:30 frorider
Bo wtedy nie kupił byś części zamiennych :)
Pritcher 10.12.2010, h. 01:15 Pritcher
Yeneth 09.12.2010, h. 08:24 Yeneth
Szkoda tylko że te G36 mają tak szkaradne oznaczenia ;/
Kiedyś Umarex rebrandował G36c od KWA - to była chyba lepsza opcja.
Białe oznaczenia są przyklejone na aluminiowej płytce.
wystarczy ją oderwać, a pod nia są już 'normalne', takie jak w starych dobrych Aresach
skywalker 09.12.2010, h. 09:07 skywalker
skywalker > miałem w ręku jeden z pierwszych modeli markowanych przez Umarexa i niestety oznaczenia były bezposrednio na body i magazynku w treści "Umarex jest jedynym posiadaczem licencji....". Może w nowych wersjach to zmienili ale na fotach wyglądają raczej bez zmian.
Yeneth 09.12.2010, h. 12:50 Yeneth
mam G36 Aresa
w drużynie jest nowe G36 EBB Aresa brandowane przez Umarexa
po zdarciu aluminiowej płytki z tej drugiej, ukazują się oznaczenia (identyczne jak w mojej replice)
Na body mojej Giety jest napis 'warning bla bla bla' na body
Umarexa jest to samo + jakis dopisek, nie pamietam w tym momencie co
dokładnie, ale napewno nie nazwalbym tego szpetnym. Nie rzuca się bardzo w oczy. Napewno nie na tyle, żebym bawił się w wypełnianie tego
skywalker 10.12.2010, h. 13:58 skywalker
Jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości, czy te oznaczenia są na stałe zamieszczam zdjęcie swojej giety: http://img84.imageshack.us/f/1000341g.jpg/ [img84.imageshack.us]
Romano 11.12.2010, h. 00:15 Romano
Pik 09.12.2010, h. 10:34 Pik
@Promant
Możesz powiedzieć dlaczego dla odmiany jest to znowu wersja eksportowa? To ma jakieś podłoże? Nawet na licencji nie mogą zrobić wersji standard?
To już pytanie do Umarex'a. Ale może wynika to z warunków H&K. Nie znam się na gietach, nie interesują mnie - tu mógłby się wypowiedzieć Wolf, wie chyba wszystko o broni niemieckiej.
Jeśli przez wersję standard rozumiesz model na uzbrojeniu BW, to może tu jest pies pogrzebany - może nie udzielają licencji na wersję etatową.
Promant 09.12.2010, h. 21:51 Promant
kuziel 09.12.2010, h. 19:25 kuziel
yea gietki z hkv!!!1
Raistllin 11.12.2010, h. 20:38 Raistllin
Czy wiadomo coś o Tuningu takiej masady? Jak to ma się do standardu V2? i jakie koszta tuninga czegoś takiego do m120/m130?
capri 11.12.2010, h. 21:52 capri
Do M120 zmieniasz tylko sprężynę i to wyjmując dwa piny oraz odkręcając mocowanie prowadnicy (bez demontażu GB, podobnie jak w CA249). Czy części fabryczne wytrzymają więcej jeszcze nie sprawdzaliśmy, ale szczerze mówiąc wątpię. Za modyfikacje Masad planujemy się wziąć po Nowym Roku, wtedy będzie można powiedzieć coś więcej.
Czyli podsumowując m120 nie rozwali tej repliki w stocku? Nie wiecie jeszcze co jest w GB? Pytanie to ma na celu określić jak będzie wyglądać utrzymanie repliki na dalszy okres? Czyli części zamienne itd, czy po prostu są one w jakiś sposób zgodne z V2?
Raistllin 11.12.2010, h. 22:23 Raistllin
Kultura pracy na M120 jest bardzo wysoka, więc wątpię, aby było to zbyt dużo obciążenie dla podzespołów. Co do szczegółów to tak jak pisałem:
"Za modyfikacje Masad planujemy się wziąć po Nowym Roku, wtedy będzie można powiedzieć coś więcej." ;)
capri 13.12.2010, h. 09:06 capri