Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE Browning HP35 GBB

Świat, 08.12.2010, h. 21:34, dodał: Promant
32

Zdjęcia detali wyglądu repliki GBB WE: Browning HP35.



W starszych newsach prezentowaliśmy fotografie, jeszcze nieukończonego i nie złożonego, prototypu repliki gas blow back firmy Wei-TechBrowning HP35.

Nadal nie podano finalnej daty premiery rynkowej, jednak wydaje się, że jest ona już bliska: za sprawą sklepu RedWolf Airsoft zaprezentowano zdjęcia ukończonego pistoletu, które zamieszczamy poniżej.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sjzmisiek 08.12.2010, h. 22:42 sjzmisiek
no ładnie :)
jan96 08.12.2010, h. 22:53 jan96
czy on ma tam możliwość ustawienia szczerbinki na 500m? To ostra miała taki zasięg, czy to są stopy, z racji, że Browning był amerykańcem?
Tak naprawde to jest dzieło inżyniera belgijskiego Dieudonne Saive, ponieważ pBrowning zmarł w pod koniec 1926roku a pistolet (w wielkich męczrniach) narodził się 1935 (dziewięć lat po śmierci pBrowninga)
Pistolet w literaturze jest dużo częściej nazywany FN HP 1935
to tak w kwestii, "że Browning był amerykańcem" ;)
1beduin 08.12.2010, h. 23:57 1beduin
Taka wtedy była moda. Zamawiający sobie życzył celownik skalowany do 500 metrów, ależ proszę. Nawet z kolbą celność pistoletu i skuteczność obalająca powyżej 100 metrów są delikatnie mówiąc - dyskusyjne, a 500 m. to pobożne życzenia z cyklu "oficerowie* strzelają, Pan Bóg kule nosi" ale takie były czasy i tyle :) Ciekawe, jakie współczesne konstrukcje będą budzić podobne odczucia za 80 lat ;) 
* Szeregowy widywał pistolet w rękach oficera, ewentualnie zdobywał sobie na wrogu ;)
Okruch 14.12.2010, h. 22:31 Okruch
jbone 08.12.2010, h. 22:57 jbone
skasuj sobie jedno zero i masz zasieg skuteczny browninga HP w wersji ostrej.pzdr
To może trzeba pomnożyć razy 10 jak jest taki HP :D.
Tak na poważnie to celownik taki występuje w wersji z kolbą.
Pik 09.12.2010, h. 10:17 Pik
Ale kolby ni ma :(
Pritcher 10.12.2010, h. 01:17 Pritcher
dodge6666 08.12.2010, h. 22:59 dodge6666
Oho :D szykuje się kolejne must have ;)
Wyszedł im naprawdę ładnie.
Kelly 08.12.2010, h. 23:39 Kelly
taki pusty się wydaje
dodge6666 09.12.2010, h. 08:40 dodge6666
Szkoda tylko, że nie ma oznaczeń... WE zawsze wybija chociażby cząstkę napisów :D
Karol_K 09.12.2010, h. 10:18 Karol_K
Trochę szkoda że to nie 1903 albo 10/22 bardziej klimatyczne to są pistolety - HP jest trochę szkaradny ale cóż:) na bezrybiu i rak rybą .
szkaradny??? Toż to klasyka broni, szkaradny to może być Webley albo Nambu, ale nie HP
To tak jak byś powiedział, że VIS jest szkaradny
1beduin 09.12.2010, h. 17:03 1beduin
Webley nie jest szkaradny, jest brytyjski:)
Pritcher 10.12.2010, h. 01:17 Pritcher
Ale ,ale, nie chodziłó mi że jest szpetny w ogóle - tylko w porównaniu do FN1903 no to nie jest już tak ładny ... albo właśnie fn10/22 też jest moim zdaniem sporo ładniejszy ...
Karol_K 10.12.2010, h. 17:25 Karol_K
Guest (ID:6452) 09.12.2010, h. 11:53 Guest (ID:6452)
HP jest przepiękny. Gdyby to nie było WE to bym na niego zachorował.
Dlaczego nie WE :P
Mimo wszystko Wei-Tech robi repliki full metal, często z poprawnymi oznaczeniami nie dodając szpetnego "Made in" ani żadnych F'ów oraz innych dziwadeł :D
dodge6666 09.12.2010, h. 12:09 dodge6666
Ale robi repliki nie najleiej wykonane, ten metal to jakiś smiech jest (Chińczycy robią lepszy), lakier obłazi w zastraszającym tempie w porównaniu z innymi klamkami, są zawodne.
Guest (ID:6452) 09.12.2010, h. 12:15 Guest (ID:6452)
dodge6666 09.12.2010, h. 12:18 dodge6666
To musze przyznać, czarne wersje posiadają kiepską farbę, która często na chwycie (1911'stki) poprostu schodzi płatami...
Ale odnośnie zacinek, nieszczelności czy np ukruszeń szkieletu nie stwierdziłem w moich egzemplarzach :D a mam ich trochę :)
A ja prowadzę serwis i nie musze ich mieć, żeby wyrobić sobie opinię. Generalnie jeśli mam wybierać gazówkę z niskiej półki to wziął bym klocka army.
Guest (ID:6452) 09.12.2010, h. 12:46 Guest (ID:6452)
Hmm ogólnie, np 1911'stka ARMY sprawdza się równie dobrze co moje repliki od WE.
Dodatkowym plusem ARMY jest kompletna zgodność z TM :D
dodge6666 09.12.2010, h. 12:52 dodge6666
No widzisz, kolejny dowód na "powtarzalność" chińskiej jakości :) Twój Army działa jak należy, a u nas często padały i ludzie wyprzedawali się z nich.
Nie ma sensu robienie tutaj dyskusji o wyższości jednej marki nad drugą. Czasami trzeba sobie przypomnieć, że to tylko zabawki, nie broń.
A miłośnicy Browninga i tak kupią WE. Wielkiego wyboru nie ma.
Promant 09.12.2010, h. 21:41 Promant
No, mozna prowadzić pewną statystykę. Sporo replik mi się przewija więc jako takie ogarnięcie mam. ARMY trafiają się popsute ale zazwyczaj naprawa ogranicza się do czyszczenia. W WE  rolę odgrywa jakość stopu która generuje stosunkowo szybkie zużycie części. Oczywiście, większość replik działa dość długo. Awarie dotyczą niewielkiego ułamka replik ale zawsze możemy akurat na taką trafić.
Guest (ID:6452) 09.12.2010, h. 23:17 Guest (ID:6452)
To, że trafiają się kiepskie egzemplarze nie świadczy o wszystkich. Kiepskie egzemplarze trafiają się w każdej marce. Ja mam przykład 1911 WE, który przesłużył 3 właścicieli, co daje ponad 4 lata, a teraz służy czwartemu i nic nie szwankuje. Więc generalizowanie nie ma sensu.
Promant 10.12.2010, h. 00:25 Promant
Maza94 09.12.2010, h. 14:54 Maza94
*sniff* *sniff* czuję zbliżającego się tokareva od WE... :D
To 'cuś' w czasopiśmie w tle to nie TT, ma przecież wielgachne logo FN na okładzinach.
Ale Browning dobrze wróży, może doczekamy Teteki.
Pritcher 10.12.2010, h. 01:19 Pritcher
komandos93 09.12.2010, h. 17:10 komandos93
to jest HP w wersji Kanadyjskiej mam nadzieje że wypuszczą wersje Europejską z normalnymi przyrządami celowniczymi.
Podrzyk 10.12.2010, h. 02:32 Podrzyk
A JA TROSZECZKE  INNE MAM PYTANKO- WIDZE ZE PANOWIE OBEZNANI :d 
A WYPRODUKOWAL KTOS VIS-A DLA CELOW ASG??????
Z moich poszukiwań wynika, że niestety nie :P
dodge6666 10.12.2010, h. 09:20 dodge6666
Nie wyprodukował. I nie pisz z capsem.
Promant 10.12.2010, h. 09:28 Promant
możesz być pierwszy ;)
VIS, nie stety, jest tylko naszą legendą, kolekcjonerzy go cenią jako ciekawostke, ale nie robiłbym z tego wielkiego halo, żeby robić masową produkcje do ASG, myślę że są na świecie gracze ASG, którzy nawet nie wiedzą gdzie leży Polska :).
Może kiedyś, jak kotoś pojedzie z Polski do HK i zamówi partie 100.000 egzemplaży do celów KOLEKCJONERSKO-ASG, to kto wie?
1beduin 10.12.2010, h. 10:46 1beduin