Daj cynk
Reklama

Aktualności

Socom Gear Cheytac M200

Świat, 30.11.2010, h. 21:19, dodał: Promant
29

Firma Socom Gear opublikowała zdjęcia detali swojej najnowszej repliki: karabinu snajperskiego bolt action Cheytac M200.



Replika karabinu snajperskiego bolt action Cheytac M200 Intervention, firmy Socom Gear, której premierę rynkową zapowiedziano na koniec bieżącego roku - jeszcze przed nadchodzącymi świętami - jest modelem typu shell ejection 8mm. Zewnętrznie karabin odwzorowuje prawie idealnie wymiary pierwowzoru, jak zapewnia producent - podkreślając dwukrotną wizytę swoich inżynierów u producenta wersji palnej.

Ważąca 9000g replika full metal, którą projektowano i opracowywano przez 18 miesięcy, od początku będzie swego rodzaju rarytasem, gdyż pierwsza seria produkcyjna ma liczyć jedynie około 50 egzemplarzy. Karabin posiada magazynek mieszczący 7 metalowych łusek, z których każda mieści jedną BB 8mm. Na zdjęciach widać, że zbiornik z gazem zlokalizowany jest w zamku. Jest to zatem replika, o systemie podobnym do rewolwerów 8mm lub karabinów gazowych, gdzie wykorzystuje się łuski przelotowe.

Replika dostarczana jest nabywcy w walizce ozdobionej znakiem firmowym Socom Gear.

Firma Socom Gear opublikowała zdjęcia detali wyglądu swojej najnowszej repliki, które przedstawiamy poniżej.

 

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
senkuPH 30.11.2010, h. 21:51 senkuPH
Marzenia........................Bolą.... :(
Pushek 30.11.2010, h. 21:57 Pushek
Karabinek 1 liga co ja bym dał żeby z nim poszaleć.  To jest coś. Osobiście uwielbiam snajperki a ta to coś pięknego według mnie.
stolipl 30.11.2010, h. 21:59 stolipl
Coś pięknego... Pewnie spokojnie 4000zł będzie kosztować albo i więcej :(
Mało, drugie tyle co najmniej
majster988 30.11.2010, h. 23:02 majster988
dokładnie co najmniej 2 razy tyle, po pierwsze Socom już się ceni a tu tylko 50 egzemplarzy ;] a na kolejne Bóg wie ile czekania ;]
old 01.12.2010, h. 00:48 old
4000zł ??? 6000zł kosztuje ARES który jest produkowany seryjnie a tu masz system oparty na łuskach które zapewne są wprowadzane do komory tak jak w oryginale więc cena pewnie zahaczy o 10 000 zł
MyN3 01.12.2010, h. 22:24 MyN3
Mike007 30.11.2010, h. 21:59 Mike007
poprostu az patrzec sie chce na to - ciekawe ile bd kosztowac i kto to od nich kupi :P
kupią nadziani, którym ta replika się podoba :/
ikrysteq 30.11.2010, h. 22:05 ikrysteq
LOOLEK 30.11.2010, h. 22:00 LOOLEK
marzenia są dla frajerów .... dlatego bodźmy realistami nie stać nas na tego typu repliki musiał bym wziąć kredyt na 20 lat żeby kupić taką replikę ....albo sprzedać samochód ( okraść bank )
dobrze że za patrzenie nie każą sobie płacic :P
Lotnik 30.11.2010, h. 22:07 Lotnik
a ja patrząc na ten karabin mam coraz większą ochotę przesiąść się na rower/autobus;p
Michal_CHZW 30.11.2010, h. 22:09 Michal_CHZW
Istne cudo !!!! ;O
rogal138 30.11.2010, h. 22:14 rogal138
Szkoda tylko, że gaz nabijany do bolta a nie do łuski... bo była nadzieja na łatwe używanie CO2 ;) (mała łuska łatwiej wytrzyma ciśnienie CO2 niż bolt)
Wiesz, ale przez to ceny łusek byłyby kosmiczne, a w przypadku używania łusek przelotowych można takie nawet na tokarce dorabiać :)
Dread 01.12.2010, h. 10:47 Dread
sylwek3231 30.11.2010, h. 22:53 sylwek3231
Coś pięknego... Tylko ciekawe jakie parametry i jaki zasięg będzie na 8mm... Mam nadzieję, że kiedyś, jak sobie uzbieram wyjdzie ich więcej ;)
http://wmasg.pl/var/images/text/87637/8/madbull29112010.jpg [wmasg.pl]     ;]   prosisz masz, zasięg tam jest zasłonięty przez logo wmasg, ponoć 50 m.,  energia lipna jak na 8mm ciekawe jak będzie z upgrade-em ;]
old 01.12.2010, h. 00:55 old
Maza94 30.11.2010, h. 23:35 Maza94
Nie wiem jak replika może być piękna, kuziel przesadziłeś.
Moim zdaniem taka replika jest bez sensu, krowa wielka, nie poręczna, a zasięg będzie miała jak reszta snajperek typu elektrycznych SR25, SWD i sprężynowych APSów i VSR, do tego kosztująca w stocku tyle samo co w pełni stunningowana, markowa snajperka. Ale pewnie znajdą się kolekcjonerzy na nią.
seger 01.12.2010, h. 00:15 seger
kto chce kupić nerkę lub uaza? wymienię za tą replike. zaśliniłem monitor juz cały w zeledwie 30 sekund :D
Janko35 01.12.2010, h. 02:56 Janko35
Alee działooo :( Spał bym z tą snajpą, szanował i nadał imię...
moja każda replika ma imię xD Co do m200. Od 2 lat marzę żeby postrzelać z oryginału.... A marzenia warto mieć, kto ich nie ma, nawet takich chwilowych.... ten nie jest psychopatą;DD
tkn07 01.12.2010, h. 06:36 tkn07
MedicPl 01.12.2010, h. 08:29 MedicPl
Heh... Ładna, a nawet piękna, ale ja jestem raczej szturmowco medykiem, więc snajperka jednak nie dla mnie. ;D Ale gdybym był snajperem i miał DUŻO kasy na zbyciu...
Sushi.50 01.12.2010, h. 13:29 Sushi.50
Myślę, że bez problemu można by zrobić w nim zewnętrzne zasilanie i wykrzesać w nim potrzebną moc, żeby posłać celnie taką 8mm kulkę na jakieś 100 m. Gorzej z precyzyjnymi kulkami i lufami...
Gandzialf 01.12.2010, h. 14:29 Gandzialf
Replika na pewno warta uwagi, chociażby ze względu na wyjątkowość, jednak osobiście uważam że ten Cheytac jest brzydki jak mało co.
No właśnie w tym problem, że jest tak brzydki że aż piękny :)
rain 01.12.2010, h. 16:47 rain
Gekon_1 01.12.2010, h. 18:19 Gekon_1
Może trafię 5-tkę w lotto to pomyśle nad tym...
Melite1337 01.12.2010, h. 20:32 Melite1337
ahhhh
jakiesz to jest piękne :)
Yfronus 01.12.2010, h. 21:07 Yfronus
Myślę... myślę że da się to-to przerobić na 6mm :D a łuski na tokarce dorabiać. troche roboty będzie.
A Ra-Tech prędzej czy później zrobi bolta na CO2.
matheews 01.12.2010, h. 21:22 matheews
kozacki ! ;)
pendzik 28.05.2011, h. 00:32 pendzik
Otórz mili panstwo :D jestem szczęśliwym posiadaczem tej repliki :) powiem tak :) prezentuje się rewelacyjnie, strzela cudownie, z niej samej strzela się bardzo fajnie intuicyjna obsługa stabilność  i szeroka regulacja coś pięknego. Niestety cena tylko dla pasjonatów 5000 zł no mnie się udało ją wychaczyć z resztą powiedziałm sobie iż muszę ja mieć i mam :) waga i odwzorowanie detali robi swoje jak i również licencjonowane oznaczenia repliki :) ale niestety ma 3 wady... nie strzela ostrą amunicją :P, nie ma odrzutu :P i co ważne z takich poważnych mankamentów to zamek pomimo płynnego działania... pracuje genialnie rączka przymocowana do zamka wymaga dokęcenia na stałe (w walizce dostajemy replikę z "goniącym uchwytem...") poprzez dokręcenie o zgrozo małym imbusem na zasadzie stawiana oporu przez tą małą śrubę łaczącą dwa metalowe pokaźne elementy... polecam albo zabespieczyć dodatkowo lakierem albo dla hardkorów... przewiecić dodatkowy otwór w miejscu starego i połaczyć oba elementy dłuższą śrubą na stałe co eliminuje problem całkowicie :)
cindzior 13.08.2011, h. 13:56 cindzior
Da się do tego włożyć preclufę 6mm?