Daj cynk
Reklama

Aktualności

Pestki od Capri

Aktualności, 30.03.2007, h. 13:24, dodał: Regdorn
66
"Pestki" to nowa na naszym rynku marka kulek stworzona przez firmę Capri ASG. Nowe kulki ma cechować wysoka jakość wykonania, ale na uwagę zasługuje ich cena...



Jak się dowiedziałem w trakcie rozmowy z szefem firmy, Piotrem Kucharskim, kulki są produkowane specjalnie na zlecenie Capri w jednej z koreańskich fabryk. Obecna cena kulek już zaskakuje i co ważne, nie jest to promocja. Dla przykładu 2000 szt. popularnych 25-tek kosztuje 20 zł, a 4000 szt. zaledwie 36 zł. O ile testy polowe potwierdzą zapowiadaną jakość nowych Pestek, szykuje się prawdziwa cenowa rewolucja na rynku amunicji airsoftowej w Polsce. Kulki dostępne są w wagach od 0,20 g do 0,35 g.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
men3L 30.03.2007, h. 14:14 men3L
Jak będą dobre to damy zarobić naszym a nie japońskim koncernom
Johann 30.03.2007, h. 14:17 Johann
polski ''przemysł'' air softowy się rozwija i bardzo dobrze.Najpierw Mad Onion a teraz ''Pestki'' :)Cena bardzo dobra ciekawe jak z jakością....na stronie piszą ,że kulki są precyzyjne:)
Jontas 30.03.2007, h. 14:18 Jontas
Cene maja fajna:]
4000szt. 0.23g za 32zł.... Czas na testowanie.
Garoo 30.03.2007, h. 14:19 Garoo
Oby były "dobre-bo polskie", bo cena jest powalająca
Shadow 30.03.2007, h. 14:22 Shadow
Jak nadają się do precek, to nic, tylko dziękować i dawać zarabiać Capri.
Klecha 30.03.2007, h. 14:42 Klecha
Świetnie! Szykuje już kase...tylko wysyłke mają tam troszke drogą ;p Ale przeboleje...
Lineusz 30.03.2007, h. 14:58 Lineusz
Czy ktos wie jak one sa pakowane ? Bytelki czy worki? prosiłbym o wiadomosc Prv
Szwed_ 30.03.2007, h. 15:16 Szwed_
Naszym koncernom ? Przecież jak byk pisze że są produkowane w Korei. Czytać ze zrozumieniem...
xasistis 30.03.2007, h. 16:48 xasistis
Jeżeli trzymają jakość blasterów - przerzucamy się.
Capri - zacznij konfekcjonować Propan i GG to już wogule będie cacy.
leander 30.03.2007, h. 18:26 leander
Przyłączam się do prośby o propan ;]
capri 30.03.2007, h. 18:53 capri
Ok, czas teraz na mnie.
Pragnę poinformować, iż jest to pierwsza partia (kilka ton), którą udostepniamy do sprzedaży. Z uwagi, że przede wszystkim uważam się za maniaka, a nie właściciela firmy, czy producenta amunicji, mam prośbę.
Nie kupujcie na poczatku wiadrami!!! Chcemy, abyście na początku dobrali sobie właściwą amunicję (gramaturę) oraz sprawdzili jak ona się sprawuje w waszych gunach. Jest to dość nietypowe ammo. Średnica zbliżona do Blastera, struktura nieco przypomina Excela, jednak jest produkowana inną technologią i np. pod lupą widać szew, który tak naprawdę jest widoczny wyłącznie na strukturze, ale nie stanowi jakiejkolwiek nierówności. Nowa technologia dała nam wysoką jakość (na razie potwierdzona tylko naszymi testami) oraz niską cenę (to chyba widać).

Na naszej stronie są już zdjęcia, na których widać, że Pestki są pakowane w podwójne torebki strunowe oraz w worki 25kg.

Proszę ponownie, potestujcie i czekamy na wszelkie informacje (dobre i złe) pod mailem ammo@asg.com.pl.

W maju mam spotkanie robocze z szefem produkcji i będę mu przedstawiał Wasze sugestie.

Życzę miłego użytkownia i z góry dziękuję za uwagi dotyczące eksploatacji.
Szerszen01 30.03.2007, h. 19:04 Szerszen01
Jak ktoś przetestuje 0.20 to proszę o wyrażenie tutaj lub pv swojej opinii
Jeżeli będą lepsze od Gold Fire'ów to Capri ma nowego klijenta ^^

Co do ceny to jest swietna Takie powinny byc ceny amunicji
Tanaj 30.03.2007, h. 19:22 Tanaj
Ciekawe są te worki 25kg , zapas na cztery lata.
xxDuchuxx 30.03.2007, h. 19:30 xxDuchuxx
No cóż, Capri załapało nowego klienta, można tylko pogratulować.
Dyger 30.03.2007, h. 19:46 Dyger
Nazwa jest zajebista
sienio 30.03.2007, h. 20:09 sienio
No widać że panowie "lecą w kulki" z tymi PESTKAMI.... cena lajtowa zobaczy sią jak z jakością...
Xie 30.03.2007, h. 20:18 Xie
hehe... pestkami się pluje, nie leci w kulki
Cieszę się, że wreszcie pesteczki są dostępne.
A czy dobre... sprawdźcie sami
Grolshek 30.03.2007, h. 20:33 Grolshek
Jutro część Bravo Co. sprawdzi 0,25 na Prometheusie Systemie i na Cymie... Przegląd więc niezły...
Palmz 30.03.2007, h. 21:16 Palmz
Będe strzelał z pestek! Popieram Polskie firmy. Nie mogę powiedzieć, że przemysł, bo to Koreańców działka .
men3L 30.03.2007, h. 21:20 men3L
Zamówie 2k sztuk 0,23 jeśli bedą strzelały sie tak jak Extremy to mają stałego klijenta, a raczej cały team
Baykos 31.03.2007, h. 00:20 Baykos
Również czekam na wyniki jak pestki sprawdzają się w preckach. Zainteresowany jestem 28, 25 (23) i ew 20 do granatnika.
Turek2 31.03.2007, h. 08:09 Turek2
No to potestujcie wreszcie a nie gadajcie o tym ciagle
rooster 31.03.2007, h. 12:33 rooster
NO WRESZCIE!!! coś tańszego i dobrego, mam nadzieje że testy wyjda pomyślnie, jeśli wszystko będzie git to zapewne stane się ich stałym użytkownikiem
Andrzej25 31.03.2007, h. 14:21 Andrzej25
Proszę o szeroką, wnikliwą i rzetelną recenzję! Bo jeżeli dorównóją jakością G&G to będzemy mysleć o worku 25kg . na spółkę z teamem oczwiście
Baykos 31.03.2007, h. 15:22 Baykos
To ja oprócz wspomnianej szerokiej, wnikliwej i rzetelnej recenzji upraszam o dogłębną psychoanalizę gramatury kulek lol X]
Regdorn 31.03.2007, h. 16:38 Regdorn
Oprócz wrażeń użytkowników, możecie się także spodziewać wnikliwego testu z naszej strony
Small_Hunter 31.03.2007, h. 17:38 Small_Hunter
Pierwsze wrażenia z dzisiejszego strzelania: wsypałem do guna 0,25g i 0,28g. Jak do tej pory nie zawiodlem się na nich. Przy lufie 6,03 nie odnotowalem żadnej zacinki. Zarówno przez lufe jak i maga przechodziły bez najmniejszego problemu (przy naprawde sporym rof'ie). Odniosłem także wrazenie, że osiągnołem minimalnie lepsze skupienie niż na blasterach, ale moge się mylić...
RAI wilku 31.03.2007, h. 19:38 RAI wilku
prima aprilis ?
mozzart 31.03.2007, h. 21:06 mozzart
oj wlasnie zepsules caly kawal.....
qba-poland 31.03.2007, h. 21:48 qba-poland
A JA TAM NIE JESTEM ZA pestakami dzis na strzleance w rembertowie słyszałem chłopaki chodzili i pytali kto ma przepychacz ja wiem ze to dopieor partie probne wszystko bedzie ok mam nadzieje ale.... no te akcja gdzie Krsytynie pencła w środku.... na czesci wysypwały sie drobinki kulek a używał tylko i wyłącznie pestek 0,20 to nie było miłe...
SouthMan 31.03.2007, h. 21:55 SouthMan
Weź ty kurwa napisz to jeszcze raz, tylko po polsku ! Przecinki, kropki i polskie znaki, wiesz co to jest !?!?
SwideR 31.03.2007, h. 21:58 SwideR
jedna kulka o niczym nie swiadczy znam przypadki rozpadniecia sie takze exceli czy xtreamow
ja popieram zasade "dobre bo polskie" wiec jesli beda sie nadawac do precek to od razu kupuje ja i nasz team
mysle ze bedzie duzo klientow
jakbym mial stok lufe to bym sie chwili nie zastanawial ale czekam jak wypadna na preckach

PS niedlugo sie okaze ze cala polska strzela na pestkach :D
Szerszen01 31.03.2007, h. 22:03 Szerszen01
Ja najpierw proszę o recenzję tych Pestek najlepiej 0.20
Jak narazie przeczytałem to zdania są podzielone...
FI-FI 31.03.2007, h. 22:57 FI-FI
Na litość Boską dajcie spokój z tym "dobre bo Polskie" czytać nie umiecie, albo weźcie i sprawdźcie w słowniku co znaczy słowo "zlecenie". Co do zaszłego incydentu, na pewno takie i podobne przypadki się jeszcze zdarzą, ale nie należy od razu tak surowo oceniać nowego produktu.
Small_Hunter 01.04.2007, h. 00:37 Small_Hunter
Z tego co mi wiadomo, w Rembertowie, zacięcie nastąpiło w karabinie marki cyma... U nas, w preckach mad bull, prometheus i G&P problemów nie odnotowano.
Szerszen01 01.04.2007, h. 10:35 Szerszen01
No czyli można je kupować ^^
devilhead 01.04.2007, h. 10:58 devilhead
Miałem okazję być beta testerem już parę miesięcy temu. Osobiście używam tylko 0,25, bo takie mi najbardziej odpowiadają. Na Systemie 6.04 w AK podciągniętym do 410 FPS-ów najmniejszych problemów. Glock 34 330 FPS-ów również. A że zdarzyć się może wszystko: po zacięciu 0,28 Guardera miałem połowę GB do wymiany.
krynia16 01.04.2007, h. 11:17 krynia16
Teraz trochę sprostowan do tego co napisał qba_poland a wię nie strzelam z 0.20 tylko z 0.25 i wczoraj nie miałem naszczęsliwszego dnia. Pytanie jest tylko czy to wina kulek czy tego piachu i pyłu który unosił się w powietrzu i zasypał mi poprostu gnata:/ Przez moje G&P przeleciało około 3500 kulek oczywiście lufka jest prec 6.04. Zanotowałem wczoraj zacinki hi-capa ale jak mówie nie wiem czy to warunki klimatyczne (piach i pył) czy niedoróbka kulek. No i niestety jedna kulka utknęła mi w lufie a kolejne w nią ostro ..... i się troche posypało z lufy:P Tylko po rozebraniu, lufe musiałem oczyścic z pyłu.

Recenzje "PESTEK" wrzuce dopiero po następnej strzelance cotygodniowej gdzie będe miał porównanie do wczorajszego scenario. Pozdrawiam krynia;)
sirgornik 01.04.2007, h. 11:28 sirgornik
noo to przewrot na rynku kulek ja juz zamwiam
Szerszen01 02.04.2007, h. 14:26 Szerszen01
Kumpel nie polecał mi ich, ponieważ testował je na ostatniej strzelance...radził, żebym pozostał przy GF.
snajper-awm 03.04.2007, h. 09:55 snajper-awm
Ja używam Xtreme'ów ale cena tych pestek jest po prostu świetna. 3500 Xtreme'ów kosztuje 32zł a "pestek' tylko 22. Chyba założę konto na capriasg Ale najpierw poczekam na recenzje bo póki co zdania są podzielone.
Gionek 03.04.2007, h. 11:02 Gionek
Proponuje założyć temat na Forum w którym każdy użytkownik tych kulek napisze z jakiej repliki strzelał, jaka ma lufę, w jakich warunkach testował nową amunicje no i oczywiście na koniec każdy wyrazi swoją opinię na ich temat.
SwideR 03.04.2007, h. 12:29 SwideR
nie mowcie ze gold fire sa lepsze od pestek !!, gf sa do dupy... nie nadawaja sie do precek
Ptasiek 03.04.2007, h. 16:18 Ptasiek
Kulki są świetne. Strzelałem z 0.25 z G36TM , precka 6.03 i zadnych problemow nie miałem. Cena przyciaga uwage. Kumpel kupił do snajpy 0.35 i oceniał je na 5+. Ja mam zamiar uzywac tylko tych kulek.
Szerszen01 03.04.2007, h. 17:19 Szerszen01
Swider mowisz, że kulki Gold Fire'a są beznadziejne do precek ... tylko, że ja nie mam precyzyjnej lufy
jak dla mnie GF są wystarczające. A o tych kulkach pomyśle jeszcze...
SwideR 03.04.2007, h. 19:54 SwideR
no i pestki sa tansze od gold fire... maja lepsze wykonanie - nie tna sie na preckach, wiec lepiej dla ciebie nawet bez precki
Szerszen01 04.04.2007, h. 15:27 Szerszen01
Na początek mam zamiar ostrożnie kupować jedno opakowanie GF i jedno Pestek. Jak nie będzie kłopotów z nimi to zacznę w nie inwestować większe pieniądze
Baykos 05.04.2007, h. 23:07 Baykos
Zamierzam zakupić w niedługim czasie próbną ilość jeśli się sprawdzi a pestki nie będą gorsze od blasterów, to pewnie przejdę na nie na stałe.
men3L 06.04.2007, h. 09:58 men3L
Kupiłem 2000szt. 0,23, używam na stockowym AK-74 Cymy - strzela miodek Kulki z bliska wygladają ok, mają połysk i nie mają skrzydełek
mksroka 06.04.2007, h. 13:12 mksroka
Chciałbym wiedziec, czy te Pestki porównywalne są jakościa do Blasterów? Mam AK 47 (270fps'a ) bez żadnych bajerów typu lufa precyzyjna... Testował może ktoś te kulki 0,23g. na podobnym sprzęcie i czy jest jakiś temat na forum co do tych kulek?
Igna 06.04.2007, h. 21:43 Igna
Przeprowadziliśmy z kumplem testy w.... ROZGRYZANIU KULEK . Mieliśmy przy sobie Xtreme 0,2, Blastery 0,2 i Pestki 0,25 Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że Pestki mają lekko chropowatą powierzchnię, a nie gładką ja np. Blastery... A teraz wyniki, które chyba nikogo nie zdziwią. Najlepsze - Extreme (Były duże problemy z rozgryzieniem. W sumie nie udało się ich przegryźć, ale zrobiliśmy parę dużych wgnieceń i rowków), potem Blastery (po krótkiej walce poszły na pół.) i na końcu Pestki (poszły na cztery części po sekundzie....). Więc do stocków można brać pestki, ale do silniejszych tuningów już bym się bał....
biolon 06.04.2007, h. 22:25 biolon
W granacie mad bulla na CO2 spisują się nieźle
asg73 08.04.2007, h. 10:31 asg73
Witam...
Pestek nie polecem nikomu ze względu na ich bardzo slabą jakość.
Przeprowadzilem testy Pestek i kulek TB.
Otóż; po pozcieciu pestek w srodku kulki zobaczylem wielkie dziury... poprostu w kulkach w srodku nie ma plaskitu tylko powietrze :/ natomiast kulek TB nie udalo się rozciąć i sprawdzic zawartości.
Jeśli ktoś chce zdjęcie pestek z dziurami w srodku to poroszę napisać na asg73@o2.pl
Gionek 08.04.2007, h. 11:08 Gionek
Czy ktoś używał Pestek w replikach o mocy 380-400 Fps z zamontowaną lufą precyzyjną 6.03? Jak te kulki sprawują się w takich replikach?
asg73 08.04.2007, h. 13:27 asg73
ja mam spr-a 500 FPS i jedna na 7-8 kulek się blokuje... czasani nawet pekają ... Mam lufe PREC. Prometeush 6.03 mm
SwideR 08.04.2007, h. 14:44 SwideR
gdzies czytalem ze te kulki sa do chyba 420 fps nie wiecej...
mksroka 08.04.2007, h. 20:25 mksroka
Sądząc po opisach to lepiej zostać przy Blasterach, GF i TM.
asg73 09.04.2007, h. 08:57 asg73
tak wyglądają pestki 0,30g z Capri ASG po rozcięciu ich na pół.
>> $3 <<
Szerszen01 09.04.2007, h. 14:01 Szerszen01
Te foto kompletnie mnie zniechęciło do Pestek ... ja już nie kupie.
Taki tam Zielony 09.04.2007, h. 16:43 Taki tam Zielony
Nie rozumiem..... Co wam przeszkadza pusty środek tych kulek?? Jest to jedynie dobry sposób na kontrolę ich wagi oraz na oszczędność w materiale. Jedyną wadą przez to jest ich kruchość... Ale chyba da się to przeżyć.
Szerszen01 10.04.2007, h. 15:52 Szerszen01
Ale jak posłuchasz recenzji innych osób, którym się rozpadły Pestki w środku giwer, albo po prostu, że ich broń traci osiągi na tych kulkach to zmienisz zdanie...
Zresztą ja nie zmuszam do nie kupowania Chcesz to kupuj, Twój wybór.
capri 10.04.2007, h. 21:05 capri
Proponuję przenieść prawdziwą dyskusję tu: $3.
Nie zapraszam tam osób, mających ochotę siać zamęt poparty totalnie niczym.
homik 11.04.2007, h. 16:09 homik
przeciolem kulke blaster 0.2 wlasnie i tez ma dziurki w srodku. I co teraz blasterow tez juz nikt nei kupi?
krynia16 12.04.2007, h. 18:57 krynia16
ludzie czy was poje....... kto rozcina kulki żeby zobaczyc co jest w środku ???? pestki latają na taki sam dystans co blastery. Wczoraj robiłem dokładne pomiary. Ponadto nie wiem jak wam się rozwalają te kulki skoro ja przy strzale w ściane z odległości 2 metrów (z repliki STARA SL9 517fpsów) kilkakrotnie-pozostawiając na niej wgniecenia osiągnąłem wynik taki, że kulka się odbijała i w całości leżała przede mną. Specjalnie zerobiłem taki test żeby zobaczyc czy macie racje. A pusty kawałek ma prawie każda kulka gdyż 0.20 gdyby były wypełnione nie ważyły by tak mało. I bodajże z tego co wiem to poza TM i Stright wszystkie są puste. Pozdrawiam krynia;)
SebasTTan 14.04.2007, h. 14:21 SebasTTan
Jutro test 0,25 oraz 0,2
sprzęt AK 74 lufa 6,04 CA - 0,25
sprzęt AK 47 lufa stokowa - 0,2