Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości rynkowe

Świat, 30.11.2010, h. 14:35, dodał: Promant
21

MadBull: Intervention M200 oraz Viking Tactics 1911 Training Pistol. Naświetlacz kulek firmy G&G. Kolejne repliki licencjonowane duńskiej firmy Action Sport Games.



Firma MadBull potwierdziła, że premiera rynkowa zapowiadanej wcześniej repliki karabinu snajperskiego Cheytac Intervention M200 - marki Socom Gear - będzie miała miejsce jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

 

madbull29112010.jpg

Firma MadBull zapowiedziała także kolejną replikę licencjonowaną broni krótkiej, której dystrybutorem będzie Socom GearViking Tactics 1911 Training Pistol. Viking Tactics jest firmą szkoleniowo konsultingową, która, oprócz różnorodnych szkoleń i treningów taktycznych, oferuje również - firmowane jej marką - produkty z zakresu oporządzenia i wyposażenia taktycznego oraz uzbrojenia.

 

madbull30112010.jpg

Naświetlacz kulek firmy G&G, który niedawno zapowiadano, trafił już do oferty producenta. Tracer posiada akumulator LiPo z zabezpieczeniem przed rozładowaniem/przeładowaniem oraz zewnętrzną ładowarkę sieciową. Dostępny w kolorze czarnym oraz piaskowym.

 

guayguay29112010aa.jpgguayguay29112010a.jpg

Kolejne repliki licencjonowane włączyła do oferty duńska firma Action Sport Games. Granatnik B&T posiada polimerową kolbę składaną oraz trzy szyny RIS. Akceptuje dostępne na rynku granaty airsoftowe 40mm.

 

asg2911201001.jpg" src="/var/images/text/87637/6/asg2911201001.jpg" alt="asg2911201001.jpg" width="500" height="315" />

Dostępne będą również dwie repliki karabinów maszynowych z licencją US Ordnance: M60E4/MK43 oraz M60E4/MK43 Commando.

 

asg2911201002.jpg" src="/var/images/text/87637/5/asg2911201002.jpg" alt="asg2911201002.jpg" width="500" height="364" />asg2911201003.jpg" src="/var/images/text/87637/4/asg2911201003.jpg" alt="asg2911201003.jpg" width="500" height="366" />

 

 

 

 

 

www.vikingtactics.com

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Miszcz_HK417 30.11.2010, h. 15:28 Miszcz_HK417
Ciekawe jak w realu te kuleczki świecą ;p
Mniej więcej tak http://www.youtube.com/watch?v=Q6WJRtdKGPU [youtube.com]
MATI12 01.12.2010, h. 19:59 MATI12
w200i4 30.11.2010, h. 15:43 w200i4
na pierwszym zdjęciu jaki jest efektywny zasięg bo przez logo wmasg nie mogę przeczytać ?
Podają: 50 m.
Promant 30.11.2010, h. 15:57 Promant
Krabii 30.11.2010, h. 15:54 Krabii
Ciekawe jakie są ceny tych M60 oraz kto jest faktycznym producentem. Wiadomo coś na ten temat??
Nie ma szczegółów. Prawdopodobnie to repliki chińskie. Przy czym ASG AS daje własne specyfikacje i wymogi co do jakości. No i oznaczenia.
Promant 30.11.2010, h. 15:58 Promant
gadzinka 30.11.2010, h. 16:05 gadzinka
Wiadomo coś o cenie tego granatomiota? :D
tkn07 30.11.2010, h. 16:25 tkn07
moze ten chytac będzie tańszy niżaktualny dostępny.... Swoją drogą coś wiadomo o napędzie? Może znowu będą 2 zamki....
bedzie cholernie drogi w okolicach 10000 zasilany gazem w zamku i magiem z łuskami
mokular 30.11.2010, h. 23:19 mokular
darksoviet 30.11.2010, h. 16:28 darksoviet
No to drogie dzieci czas zabrać się za pisanie listów do św. Mikołaja :P
Padaka 30.11.2010, h. 17:05 Padaka
karabinu snajperskiego Cheytac Intervention M200
...
...
85m/s
...
* - przy 25 stopniach celsjusza.....
baaardzo snajperski :)
A wiesz jakie są limity w Azji? Poza tym zawsze podają wartość na HFC134a.
Promant 30.11.2010, h. 20:34 Promant
gadzinka 30.11.2010, h. 17:36 gadzinka
A do tego wszystkiego 8mm
zgadza się producent podaje tak jak mówisz 8mm BB's ale miejmy nadzieje ze napedy inaczej beda jak w Aresie bo znow za droga zabawka to bedzie :)
old 30.11.2010, h. 19:48 old
Wcześniej podawano, że ma to być replika z magazynkiem na łuski, każda mieszcząca kulkę 8mm. Jeśli łuski, to może każda będzie ładowana gazem.
A jak będzie naprawdę to i tak się okaże dopiero jak replika trafi na rynek.
Promant 30.11.2010, h. 20:35 Promant
old 30.11.2010, h. 19:44 old
Padaka hmm ... no ciekawe jak go rozwiążą czy będzie możliwy upgrade czy nie taki cudo nic tylko wykręcić na 600 - 700 fps :)
Miszcz_HK417 30.11.2010, h. 21:22 Miszcz_HK417
M200 jesli będzie na łuski, to cena będzie większa niż replika ARES'a ;)
Więcej realistyki = Większe koszty
Padaka 30.11.2010, h. 21:24 Padaka
hmm jakoś nie widze opcji tuningu z 85m/s do 180... 
Rozumiem że są limity/ ograniczenia "regionalne", ale połączenie 8mm i tych stockowych 85m/s jakoś nie wróży chyba nic dobrego....
opieram się na tym co widzę a nie co może będę widział...  a widze 85m/s.
Promant 30.11.2010, h. 21:48 Promant
Replika działa podobnie jak Mauser Marushina, który również strzela BB 8mm. Zbiornik gazu jest w zamku. Na green gazie replika Mausa nadawała kulce 8mm prędkość początkową ponad 400fps. A długa lufa też robiła swoje. Zasięg był powalający.
Wątpię żeby ten M200 na green gazie dawał tylko 85m/s. To zapewne jest azjatycki pomiar, czyli na gazie HFC134a.
no właśnie tak jak pisałeś prawdopodobnie pomiar jest na HFC134a, mi tez sie tak wydaje więc na green gazie będzie lepiej ale odkąd pamiętam repliki madbulla zawsze były robione do użytkowania z CO2 (granaty / łuski do shotgunów itp) więc jeśli faktycznie i m200 da rade wytrzymać ciśnienie CO2 to zasięg powinien być nawet o połowe większy od tego na HFC134 (czyli do 75m skutecznego ... jeśli wytrzyma) znowu nie wiem jak będzie przy kulkach 8mm , czy będą się zachowywać jak 6mm przy podobnym wzroście mocy, poczekamy zobaczymy
sjzmisiek 01.12.2010, h. 09:35 sjzmisiek
Przestrzeliwując mausera 8mm na tym samym dystansie dla porównania z replikami AEG o takiej samej albo i wyższej prędkości początkowej - zasięg Mausera był większy. Co więcej - kulka 8mm nadal była widoczna i słychać było uderzenie w ścianę, na której był cel - a 6mm opadały, co było widać w lunecie, bo gołym okiem już słabo.
Nie wiem czy to kwestia masy czy energii, ale moim zdaniem 8mm są dużo lepsze, zwłaszcza w systemach gazowych.
Może w stocku ten M200 nie będzie powalał na kolana, ale gdyby dało się przerobić na CO2, to byłby idealny.
Promant 01.12.2010, h. 13:37 Promant