Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki GBB VFC

Świat, 27.11.2010, h. 20:59, dodał: Promant
12

Firma Vega Force Company oficjalnie zapowiedziała, na swojej stronie, wprowadzenie na rynek replik typu GBB: HK416 oraz MP5.



Brak jeszcze szczegółowych informacji na temat daty premiery rynkowej, ale na stronie firmy Vega Force Company zapowiedziano już w opcji coming soon repliki gas blow backHK416 oraz MP5.

HK416 z licencjonowanymi oznaczeniami, wcześniej prezentowany przez firmę Umarex na targach IWA 2010, wejdzie na rynek jako replika GBB pod marką VFC, natomiast firma Umarex - posiadająca prawa do oznaczeń H&K - będzie dystrybutorem tej repliki na rynkach poza Azją.

 

 

Zaprezentowano również fotografie najnowszego produktu VFC, typu gas blow back, repliki pistoletu maszynowego MP5.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gb-tech.com.tw

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MatriX482 27.11.2010, h. 21:41 MatriX482
(...) Wreszcie normalne HK416 ( Mati13k się ucieszy :) ). Zdublowane manipulatory/selektory ognia, kolba SF, oznaczenia, i przyrządy celownicze.  Super!
Daruj sobie wulgaryzmy.
Ok, już spokojnie.
MatriX482 27.11.2010, h. 21:57 MatriX482
jan96 27.11.2010, h. 21:52 jan96
Kurde, już myślałem, że kupie tą SR-16 od VFC, a tu nagle 416 na którą tyle czekałem... Panie Boże, czemu mi to robisz?!
yakarov 28.11.2010, h. 00:08 yakarov
VFC Fajnie. Ale to znowu zapowiedź. A co z produktami zapowiadanymi wcześniej? Dużo wcześniej.
Miszcz_HK417 28.11.2010, h. 00:47 Miszcz_HK417
Gdzie można takie fajne czarne maski nabyć? ;)
To jest MCU-2P. Tak na marginesie to nie popisali się dając w reklamie faceta z maską p-gaz na kominiarce. Super szczelność.
Frontal 28.11.2010, h. 10:02 Frontal


Dzięki temu lepiej wygląda. Szczelność mu nie potrzebna - ale co do zasady, jasne, nie nosi się masek na kominiarkach.
Dodatkowo na tej MCU-2P (2AP) jest ciemna balistyczna szyba, normalnie maska ma "żółty" wizjer (info dla Miszcza).

Hoplita 28.11.2010, h. 12:33 Hoplita
Właśnie w googlach poszukałem i tylko widziałem przezroczyste szybki.
Co do tej kominiarki to może być kominiarka bez zasłony twarzy, czyli taki kaptur.
Miszcz_HK417 28.11.2010, h. 20:20 Miszcz_HK417
Devito 28.11.2010, h. 13:44 Devito
Czytałem, że jednym z ficzerów hk416 od vfc lufa, która jest taka sama jak w AEG.
AATV będą na IWA zrobiła filmik o 416 od VFC. Jest tam cały review repliki. Rzeczywiście, lufa wewn. jest od AEGów, hop upa podkręca się przez jeden z otworów we front gripie, ma obustronny selektor ognia, 2 częściową lufę ( 10,5 cala+ przedłużka do 14,5 cala ), pistol grip jak w ostrym ( nie emkowy, nie od GR16, ale jak w HK416/417 ).
MatriX482 28.11.2010, h. 18:14 MatriX482