Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 27.11.2010, h. 20:28, dodał: Promant
16

Nowe filmy RedWolf Airsoft. Brass Guard: maska JuggernautRA TECH: WE M14 socom oraz SRC SR74 review. Falcon: montaż dwójnogu do replik M14.



Nowe filmy RedWolf Airsoft: nowości w ofercie sklepu oraz prezentacja naświetlacza kulek firmy MadBull, o którym kilkukrotnie pisaliśmy już w newsach.

 

 

 

Firma Brass Guard zaprezentowała prototyp najnowszej maski siatkowej: Juggernaut.

 

 

RA TECH przedstawia: WE M14 socom oraz SRC SR74 review.

 

 

Falcon: montaż QD dedykowany do dwójnogu dla replik M14.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.youtube.com

www.airsoft-news.eu

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rogal138 27.11.2010, h. 21:30 rogal138
Czy tylko ja nie rozumiem tego człowieka w ostatnim filmie ? :D
ja tez go nierozomiałem, ani słówka
zaki123 27.11.2010, h. 21:37 zaki123
Hello everyone... special use... screws...
 
To jest angielski pomieszany z jakimś japońskim, czy coś? xD 
Olek96 27.11.2010, h. 21:58 Olek96
No cóż, to jest angielski z bardzo silnym akcentem niestety. Ale zrozumieć się go da. Będę miał chwilę to napiszę co on tam gada :)
SHOGUN_YAMATO 27.11.2010, h. 22:57 SHOGUN_YAMATO
Taa. Zupełnie jakby w Polsce wszyscy nawijali po angielsku perfect i bez akcentu.
Akcent tego kolesia nie jest tematem newsa.
Promant 27.11.2010, h. 23:21 Promant
chinski akcent jest bardzo prosty i bardzo dobrze zrozumialy. posluchaj tego:
http://www.youtube.com/watch?v=AXGP4Sez_Us&feature=related [youtube.com]
ja tajiego czegos slucham od dobrych kilku lat. nawet na uniwerku ;)
johny13 27.11.2010, h. 23:40 johny13
ja tezgo nie rozumiem rogal, nie martw sie :D
w200i4 28.11.2010, h. 19:45 w200i4
Macias13_84 27.11.2010, h. 21:58 Macias13_84
Gość korzysta z najnowszego transpondera z kluczem szyfrowania 64bitm, żeby konkurencja nie mogła odczytać transmisji :D
Koniec przekazu

PS.
Niech ktoś z łaski swojej podpowie jak się nazywa ten utworek w stylu US Army z końcówki filmiku o masce, ten sam był kiedyś na jednym z filmików ze ściany ognia bodajrze
To soundtrack do serialu "The Unit".
Tu masz kompletna wersje : http://www.youtube.com/watch?v=YVjurb-mZdM [youtube.com]
pravincyjal 27.11.2010, h. 23:13 pravincyjal
Grey Fox 27.11.2010, h. 23:51 Grey Fox
Ale ta M14 skrzypi :D
Macias13_84 28.11.2010, h. 00:15 Macias13_84
Podziękował
Wyder 28.11.2010, h. 14:05 Wyder
gdzie można dorwać taką maskę już dawno się przyczajam na coś takiego...
na razie chyba nie można, bo to prototyp :<
Szczypek 28.11.2010, h. 16:18 Szczypek
Wyder 28.11.2010, h. 16:57 Wyder
hm no tak na stronce producenta jest podbna maska ale nie jest jak ta z filmiku ale można łatwo przerobić efekt myślę podbny w ofercie są również inne ciekawe maski:)
Bat ma dwa paski, żeby ją zdjąć trzeba ściągnąć hełm. Stalker ma jeden pasek, ale też można ją tylko zdjąć mając hełm, żeby założyć trzeba hałera zdjąć.
Ta pozwala trzymać nocnik zapięty na głowie - niby banał, ale jak dzięki czemuś mam mniej gimnastyki przy zapaleniu fajka czy pociągnięciu łyka pałerejda to dla mnie jest wynalazkiem udanym :))) No i nie uwiera, a stalker po jakimś czasie jednak męczy - zwłaszcza posiadaczy wielkiego słowiańskiego kartofla nad wąsem ;)
Schwarz_Charakter 30.11.2010, h. 08:01 Schwarz_Charakter