Daj cynk
Reklama

Aktualności

Wyniki konkursu G&G: Show Yourself 2010

Świat, 17.11.2010, h. 22:03, dodał: Promant
33

Firma G&G ogłosiła wyniki konkursu photo & video: Show Yourself 2010.



Firma G&G zaprezentowała prace laureatów konkursu photo & videoShow Yourself 2010. Przypominamy, że istotą konkursu jest pokazanie, na zdjęciach lub w filmach, produktów Guay Guay, czyli "bohaterami" są tutaj także repliki. Uczestnikami konkursu mogły być pojedyncze osoby oraz teamy airsoftowe.

W tym roku wiele nagród, w tym dwa pierwsze miejsca, przypadło w udziale uczestnikom konkursu pochodzącym z Polski.

Wszystkim Koleżankom i Kolegom gratulujemy sukcesu!

Poniżej prezentujemy nagrodzone prace:

Pierwsze miejsce:

Igor Koziorowski

 

pierwsze.jpg

Drugie miejsce:

Marcin Maternik (team Widmo)

 

drugie.jpg

Trzecie miejsce:

Tissot Riccardo / Włochy

 

trzecie.jpg

Nagrody dodatkowe:

Staszek Gwara (team Widmo)

 

gwara.jpg

Paweł Maternik (team Widmo)

 

maternik.jpg

Magdalena Partyka (team FAB)

 

partyka.jpg

Marta Poludnikiewicz (team FAB)

 

poludnik.jpg

Aleksander Dergaczew ( team Tyumen Airsoft Team'S' / Rosja)

 

w3.jpg

Team Silence Fox / Taiwan

 

w.jpg

Cyril Cordonnier (team Virus / Belgia)

 

w4.jpg

Peter Hell (team Airsoft Carnuntum / Austria)

 

w2.jpg

Team 101st SSWG Chivasso / Włochy

 

w5.jpg

Sebastien Sauvage /Belgia

 

w1.jpg

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.guay2.com

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 17.11.2010, h. 22:51 Guest (ID:6452)
Serdeczne gratulacje ale zeszłoroczne były bardziej czoko!
SHOGUN_YAMATO 17.11.2010, h. 23:25 SHOGUN_YAMATO
Taaa... ten konkurs powinien się nazwyac "Show you G&G or GTFO". Zdjęcia też nie są w moim guście :P
Pritcher 18.11.2010, h. 00:22 Pritcher
Czy Panie z zespołu FAB nie brały wcześniej udziału w konkursach na kalendarz wmasgowy?
Gratulacje dla Team Widmo, widać żeście niezłe modele, no i nie ma to jak solidny fotograf w ekipie;) Skąd Wy som tak w ogóle? Wągrowiec mi się dobrze kołacze po czaszce?
Polacy ewidentnie zdominowali konkurs. 6/13 nagród. A w szerszym kontekście Europejczycy, jeden tylko tajwański team, cała reszta Europa. No, można się uprzeć i zaliczyć Rosję tu i tu.
Dobrze Ci się kołacze. Na codzień nie jesteśmy tacy piękni, tylko do sesji wskakujemy w pożyczoną marciapę (thx4Jaxiu) ;) A fotograf faktycznie baardzo solidny. Widmo pozdrawia!
rain 18.11.2010, h. 16:43 rain
Benrey 18.11.2010, h. 01:02 Benrey
Wie ktoś może co za zegarek ma na ręce laureat pierwszego
miejsca ??
Benrey, zegarek na zdjęciu to Protek PRG 40.
Pozdro!
koziol 18.11.2010, h. 20:57 koziol
Dzieki wielkie Koziol.
Benrey 19.11.2010, h. 01:24 Benrey
drozdek96 18.11.2010, h. 08:22 drozdek96
konkurs show yourself with G&G gun :)
AnR 18.11.2010, h. 09:11 AnR
Pierwsza nagroda w 100% zasłużona.
Pik 18.11.2010, h. 10:04 Pik
Musimy koniecznie zapoznać się bliżej z teamem FAB ;).
.
Złoty medal jest świetnie zrobionym zdjęciem. Dynamika, pasja.
.
Brązowy również wywala. Fantastyczna cisza zawarta w zdjęciu.
.
Dla mnie te dwa zdjęcia to cała kwintesencja asg. Tak naprawdę nie ma znaczenia czy na nich będzie umieszczona replika/broń. To świetne zdjęcia.
.
Niestety reszta zdjęć jakoś tak nie przemawia do mnie. Raczej na zasadzie, popatrzcie jaką mam fajową pepechę.
.
PS. Tak tylko z ciekawości zapytam i zupełnie niezłośliwie ... gdy zrobiono to złote zdjęcie ... co robił główny obiekt na nim :D?
może śmiała teza ale... pozował do zdjęcia??
radzio2k 18.11.2010, h. 19:25 radzio2k
Ownage 18.11.2010, h. 12:01 Ownage
O matko! Który to taki mądry (albo lepiej nie mądry) trzyma/transportuje karabin wyborowy trzymając go za optyke!? Cóż za nieprofesjonalizm... ;)
Swoją drogą zdjęcia bardzo fajne. Moi faworyci to I i III zdjęcie.
frorider 18.11.2010, h. 12:19 frorider
Nie mogę patrzeć jak ktoś trzyma nawet replikę tak jak gość po lewej na ostatnim zdjęciu. Niech sobie tak złapie ostrą i strzeli..:)
Ja tak robiłem... Nie rozumiem do czego zmierzasz. Broń w tym kalibrze ma nikły odrzut.
Guest (ID:6452) 18.11.2010, h. 20:55 Guest (ID:6452)
Mati13k 18.11.2010, h. 14:02 Mati13k
frorider - najpierw Ty złap ostrą eMkę i strzel...
_
_


Gratulacje wszystkim, pierwsze miejsce zdeeeeecydowanie zasłużone. Drugie niezbyt mi się podoba, trzecie za to świetne.
Miałem parę razy okazję, nie tylko z emki. Kilkanaście lat zabawy w strzelectwo wyrabia postawę i odpowiednie nawyki. ASG to zabawa i większość graczy nigdy nie miała w rękach prawdziwej broni co widać na strzelankach po tym jak repliki trzymają, noszą czy strzelają. Nie będe tego napiętnować bo nie ma sensu, to w koncu tylko zabawa, chociaż machanie lufą i kierowanie jej w twarz jest co najmniej irytujące.
Chodzi mi o foty konkursowe, gdzie powinno już mocno wiać realizmem. 
 
@dexterkrak: Strzelić się da (przy takim chwycie montując sobie kolimator w oko) ale o precyzyji przy auto można pomarzyć:)
frorider 18.11.2010, h. 23:16 frorider
A dlaczego przy auto? Precyzji przy pojedynczym również. Tak można tylko się bawić w obserwację, o ile ma się lupę :). Ten kolo chyba właśnie taką ma, bo na kolimator mi to nie wygląda.
Pik 22.11.2010, h. 00:02 Pik
.
Grie 22.11.2010, h. 21:37 Grie
Mi to wygląda na aimpointa
Grie 22.11.2010, h. 21:37 Grie
A kiedy się trzyma tak broń? Ano jak jest ciasno. A na jaką odległość wtedy strzelamy? Ano 5m. Co ma większe znaczenie na 5m? celność czy szybkośc otwarcia ognia? Ano szybkość otwarcia ognia. Z 5m sztuką jest nie trafić mimo wszystko. Też trenowałem strzelectwo ale ono jako takie (nie mowie o strzelectwie dynamicznym) ma z ASG i ze strzelaniem bojowym wspólnego tyle co ja z baletem. Mongolskim.
I kilka razy strzelałem z takiej postawy niczego sobie nigdzie nie montując.
Guest (ID:6452) 24.11.2010, h. 15:20 Guest (ID:6452)
Yeneth 18.11.2010, h. 14:14 Yeneth
Na stronie G&G http://www.guay2.com/show_yourself/poll/2010_Announce/ [guay2.com] można obejżeć resztę galerii wyróżnionego autora/autorki w kategorii Selected Prizes - wystarczy kliknąc na zdjęciu.
Pritcher > Panie nie brały udziału w konkursie na kalendarz WMASG... ale następnym razem spróbujemy je do tego namówić ;)
cardamon 18.11.2010, h. 14:37 cardamon
wiekszość fotek jest tak zszopowana że sie odechciewa oglądać, bez kitu to juz nikt nie potrafi zdrobić zdjecia żeby potem nie musieć używac miliona filtrów w PSie czy robić HDRa ? ble...
Zapraszamy do następnej edycji w takim razie :)
(przy okazji - nie widzę tam ani jednego zdjęcia HDR)
rain 18.11.2010, h. 16:51 rain
pablito77 18.11.2010, h. 15:04 pablito77
dobra robota dziewczyny!
Miszcz_HK417 18.11.2010, h. 16:01 Miszcz_HK417
Tissot Riccardo / Włochy <-- Najlepsze według mnie z tych wszystkich. Każda praca jest fajna i coś wnosi, ale tego Włocha jest bezkonkurencyjna.
Zdjęcie jest bardzo dobre (i ta vegetata... bjutiful), szkoda że niemal dokładnie ta sama fotka dostała wyróżnienie w poprzedniej edycji: http://www.guay2.com/show_yourself/poll/2009_Announce/ [guay2.com]
Niestety G&G nie dba specjalnie o to kto dostanie nagrodę. I tak zgodnie z regulaminem wszystkie nadesłane fotki przechodzą na ich własność. A szkoda, bo potem fajne fotki przechodzą bez echa:
http://www.guay2.com/show_yourself/poll/details.php?image_id=338 [guay2.com]
rain 18.11.2010, h. 17:02 rain
Mamut 18.11.2010, h. 18:26 Mamut
Koziorowski i Riccardo rządzą. Te dwa zdjęcia mają klimat i duszę.
Reszta fotek jest podobna do tych co robią fotografowie na strzelankach mazowieckich. Co nie znaczy, że są złe, ale nie mają dwóch powyższych czynników.
radzio2k 18.11.2010, h. 19:21 radzio2k
barierka (schody) w multcamie! :P
klintwestwoood 19.11.2010, h. 00:19 klintwestwoood
szacun za trzymanie karabinu za lunete! serio propsy!
feder91 19.11.2010, h. 17:40 feder91
E tam... na warszawkim bemowie jest kościół w multicamie xDDD (cegły jakoś są tak ułożone że sprawia wrażenie MC :D)
MyN3 20.11.2010, h. 02:04 MyN3
1. Nie wiem dlaczego jest to "złoto" -.-
2. Ciekawie przerobione w HDR ale nie powinno to być "srebro"
3. Tu to nie rozumiem kompletnie.. Szpej fajny zdjęcie denne..
4. O to zdjęcie mi się bardzo podoba.. Fajne barwy i minimalizm ;)
5. Takich zdjęć jest miliony.. nic szczególnego..
6. No tak kobieta.. I to wystarczy.. Ale popatrzmy na zdjęcie jako zdjęcie.. słabo..
7. Fajny pomysł ale zdjęcie nadaje się do obróbki..
8. Szpej fajny ale zdjęcie ..
9. To zjdęcie jest bardzo fajne ;) Czuć klimat i dynamike a zdjęcie jako zdjęcie też niczego sobie ;)
10. Nic szczególnego..
11. Pomysł fajny ale przerobione paściarsko..
12. Nic szczególnego..
13. Pomysł z wodą jest już oklepany.. A i zdjęcie słabe..
Takie jest moje zdanie.. Tylko 4 i 9 fajne a reszta to nie wiem co tu robi ale może mam spatrzony gust..
Gratuluję Polakom ^^ To jednak świadczy o naszej sile i tym że chociaż w jednej rzeczy jesteśmy dobrzy ^^ (no ok nie tylko w jednej ;)
Ciachu22 20.11.2010, h. 15:08 Ciachu22
Tissot Riccardo / Włochy. Dla mnie najlepsza praca, rewelacyjny klimat. Pierwsze zdjęcie też nie najgorsze ponieważ wyrażone są emocje ;p